Unitronics Vision kursus

Koolituskursusel tutvustatakse Unitronicsi „PLC ja HMI ühes seadmes“ tüüpi kontrollereid ning tekstipõhise kasutajaliidesega programmeeritavaid mikrokontrollereid. Kursus pakub võimalust omandada Unitronicsi programmeeritavate kontrollerite programmeerimise praktilised põhioskused programmeerimistarkvara Relay Ladder Logic abil. Kursusel osalenud saavad tunnistuse.
Lähemat käsitlust leiavad sisendid ja väljundid, ladder loogika, loogikatehted, aritmeetikatehted, taimerid ja loendurid.

Samuti programmeerimistarkvara Unitronics Visilogic põhialused, praktilised näited ja projekti allalaadimine programmeeritavasse kontrollerisse.

Kursuse eesmärgiks on anda baasteadmisi kontrolleritest ja nende programmeerimisest: kuidas alustada ja kuidas lahendada lihtsamaid ülesandeid.

Kursus on mõeldud neile kellel puudub kogemus kontrolleritega töötamiseks või on see minimaalne.

Koolituse kestvus on 8 akadeemilist tundi ning see toimub eesti keeles ühel päeval. Kursusel osalenud saavad tunnistuse.

Kursuse osalustasu: 100 € (KM0%) sisaldab kohvipause, õppevahendeid

Kursuse kellaaeg: 9:00 – 17:00

Päevakava:
Kogunemine ja hommikukohvi
Kontroller Unitronics Samba 7 ja Visilogic põhialused (riistvara, tarkvara) ja selle programmeerimine (alustamine, sisendid ja väljundid, ladder loogika, loogikatehted, aritmeetikatehted, taimerid, loendurid)
Lõuna
HMI (displeid, muutujad) Unitronicsi kuvade konfigureerimine arvutis, praktilised näited
Näiteülesande programmeerimine
Küsimuste arutamine, kursuse lõpetamine

Registreeru


Küsi rohkem infot või registreeru koolituse

Lisainfo info@klinkmann.ee või tel. +372 668 4500