ADVEN rakendab AVEVA InTouch süsteeme kohalikeks ja kaugoperatsioonideks

Pärast edukat ühinemist Rootsi küttefirmaga Värmevärden on enam kui 50-aastase kogemusega Adven saanud puhtale energiale ülemineku oluliseks partneriks Põhja- ja Baltimaades. 

Ettevõte on Põhja-Euroopa juhtiv energeetika ja vee ringlussevõtu lahenduste pakkuja. Neli aastat tagasi sisenes Adven Läti turule, keskendudes piirkonna kaugkütteteenuste kestlikumale arendamisele. 

Adven ärimudel

Adveni ärimudel „Energy as a Service®“ („Energia kui teenus“) põhineb teenuste täispaketil ja pikaajalisel koostööl, pakkudes kohandatud ja pikaajalisi tööstus- ning kaugküttelahendusi. Adven projekteerib, ehitab, omab ja haldab nii uut kui ka olemasolevat energiatootmise taristut.

ADVEN on kauaaegne AVEVA tarkvara kasutaja. ADVEN kasutab AVEVA InTouch-süsteeme lokaalse ja kaugkäidu jaoks ning biokatlamajade andmete kogumiseks ja töötlemiseks (SCADA).

Projekti eesmärk: 

Katlamaja, mis tänu uusimatele turvalistele andmeedastuslahendustele suudab töötada ja andmeid edastada samaaegselt süsteemi pideva hooldusega soojuse tootmist katkestamata.

Klinkmanni lahendus:

SCADA süsteemile sobiv AVEVA InTouch HMI

AVEVA InTouch võimaldab operaatoritel optimeerida eri tootjate tööstusautomaatika süsteemidega tehtavaid toiminguid. Ainulaadsed olukorrateadlikkuse teegid annavad operaatoritele kontekstitundlikku teavet, mida nad vajavad erakorraliste olukordade kiireks ja täpseks lahendamiseks enne, kui need hakkavad käitu mõjutama, ning võimaldavad suurendada süsteemi võimekust kriitilise tähtsusega toiminguid katkestamata.

Kasu kliendile:

Uued tarkvaralahendused on edukalt sünkroonitud Adveni kontserni tootmisandmete seire süsteemiga ning kooskõlas ettevõtte IT rakendamise põhimõtetega, andes samal ajal operaatorite käsutusse suurepärase tulemuslikkust suurendava töövahendi andmete kogumiseks ja töötlemiseks.

Tutvu edulugudega