ASEM™ 6300 visualiseerimis- ja arvutitooted kõikidele keskkondadele

Rockwell Automationi tööstuslike arvutite, õhukeste klientrakenduste (thin clients) ja monitoride ASEM-i tooteperekond on mõeldud uute rakenduste digitaliseerimiseks.

ASEM™ 6300 tööstuslikud personaalarvutid, õhukesed klientrakendused ja monitorid

ASEM ™ 6300 tootevalikuga saad täieliku ülevaate oma tehase või liini tööst ning arendada ja optimeerida tööoperatsioone soovitud suunas.

ASEM 6300 (endine VersaView 6300) ühendab FactoryTalk® View Human Machine Interface (HMI) tarkvara ja ThinManageri® õhukese klientrakenduse haldustarkvara terviklikuks visualiseerimislahenduseks.

Parenda kvaliteeti

Automatiseeri kvaliteedikontrolli reaalajas ja aita vältida vigu tootmisprotsessis. Veendu, et kõik liinilt tulev vastab sätestatud standardile.

Tõsta tootlikkust

Annab rohkem teavet tehase toimingute kohta, et toota sujuvamalt väiksema töökoormusega. Proaktiivne analüüs aitab vältida seisakuid, mis vähendab üldisi tegevuskulusid.

Vähenda riske

Loo tootmiskeskkond, mis võimendab nutika tehnoloogia potentsiaali võitlemaks turvaohtudega, parendamaks töökohtade turvalisust ja tugevdamaks süsteemide funktsionaalsust.

Tõhusus kui tootmistegevuste eesmärk

Rockwell Automation on ülemaailmselt tööstuse automatiseerimise ja digitaliseerimise valdkonna turuliider. Rockwelli uuendatud ASEM 6300 seeria tööstusarvutid, õhukesed klientrakendused ja monitorid on loodud tootmistegevuste optimeerimiseks. Koostöös Klinkmanni ekspertidega on Rockwell Automationi lahendusi võimalik hõlpsalt kasutusele võtta nii väikestes kui ka suurtes tehastes.

Riistvara

Avasta ASEM 6300 tööstusarvutit kasutades uued võimalused

Kogu ja jaga organisatsioonisiseseid andmeid väiksesse ruumi mahtuva ülitõhusa arvutilahenduse abil. Saadud andmete abil saad oma tööharjumusi sujuvamaks muuta ja tulevaste toimingute kohta tõhusaid otsuseid teha.

Riistvara

Säästa ruumi ASEM 6300 õhukeste klientrakendustega

Säästa veelgi rohkem ruumi ja tööta õhukese klientrakendusega. Thin Client kaugühendub serveripõhise keskkonnaga, võimaldades hoida töös rakendusi, salvestada andmeid ja säästa täiendavat põrandapinda.

Riistvara

Visualiseeri oma toiminguid tõhusalt ASEM 6300 kuvarite abil

Kui on vaja kiiresti ligi pääseda protsesside juhtimisele või kogutud andmetele jõudluse analüüsimiseks, siis LED-taustvalgustusega HMI-de näol on tegemist õige valikuga. Need on loodud töötama tööstuslikus keskkonnas, olema igapäevaselt kasutuses ja toimima isegi keerulistes tingimustes.

Uued võimalused tööstuslikuks automatiseerimiseks – integreeri jätkusuutlik ja efektiivne HMI-lahendus oma tööstuskeskkonda

Tark tootmine ja tööstuse digitaliseerimine tähendab seadmete masinatega, süsteemide ja lõpuks kogu ettevõtte infrastruktuuriga ühendamist.

See sisaldab ka kolme peamist tootlikkuse tegurit:

  1. automatiseerimine
  2. operatiivtegevuse kohta andmete kogumine
  3. täiustatud analüütika

Tark tootmine saab lisaks kaitsta paremini klientide andmeid, intellektuaalomandi õigusi, ressursse, töötajaid ja keskkonda.

Klinkmanni asjatundlikkuse ja partnerite abil saate ainulaadse arusaama IT-lahenduste, masinate, seadmete ja protsesside integreerimisest. Klinkmann aitab Sind tööstuse digitaliseerimisel ning targema ja turvalisema infrastruktuuri loomisel.

Soovid rääkida eksperdiga?

Klinkmanni kogemused ja olemasolevate partnerite võrgustik annab Sulle IT-lahenduste, masinate, seadmete ja protsesside integreerimisest täiesti uue nägemuse. Klinkmann aitab Sul digitaliseeruda edukalt ja ehitada targemat ja turvalisemat infrastruktuuri.

Rockwell Automation ASEM 6300 e-raamat

How an Industrial Control System Delivers Operational Success

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla

Visibility that creates new value

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla