Automaatika tarkvara

Automaatika tarkvara

Usaldusväärne tarkvaraplatvorm on digitaalsete muutuste ja nutika tootmise keskmes. Parandage tootmisprotsesse, vähendage hoolduse katkestusi ja energiatarbimist ning koguge ennetava hoolduse jaoks väärtuslikke andmeid.

Alates Klinkmannist - mitmekülgsed ja arenevad lahendused tööstuse digitaliseerimiseks

Klinkmann on teie partner tööstusautomaatika erinevates etappides. Kaardistame hetkeolukorra ja anname nõu õige lahenduse leidmiseks, et meie klientidel oleks toimiv tervik ning lihtne ühenduvus IT ja muude infosüsteemidega turvaliselt ja usaldusväärselt.

Usaldusväärne tarkvaraplatvorm on digitaalsete muutuste ja nutika tootmise keskmes. Parandage tootmisprotsesse, vähendage hoolduse katkestusi ja energiatarbimist ning koguge ennetava hoolduse jaoks väärtuslikke andmeid.

AVEVA Wonderware on maailma suurim automaatikatarkvara tarnija, kelle tarkvara kasutatakse ka mitmesaja Soome tootmistehases ja erinevate seadmetootjate masinakontrollis.

AVEVA Wonderware’i kliendi esimese hoolduse lepingud tagavad versioonihalduse ja rahvusvahelise toe.

Kuidas tõhusalt digiteerida kasutaja ja kasutajakogemus ühtsel platvormil?

Ühe platvormistrateegia abil saate kombineerida nii funktsioone kui ka visualiseerimist, mis võimaldab ühendada ka inimesi, teavet ja funktsioone.

Operatiiv- ja kasutajakogemuse digiteerimise veebiseminaril näitame, kuidas tehnilised andmed koos tipptasemel SCADA-lahendusega võimaldavad kiireid ja täpseid otsuseid langetada.

Klinkmann AVEVA Unified Operations Centre

AVEVA Wonderware HMI / SCADA juhtimisruumi tarkvara

Klinkmann aitab koos AVEVA Wonderware tarkvaralahendustega oma klientidel ületada usaldusväärsuse, turvalisuse ja jõudluse eesmärke ning jälgida ja optimeerida tootmist ja toiminguid, et parandada ettevõtte kvaliteeti. AVEVA Wonderware on üks maailmas enimkasutatavaid tootmissüsteemide platvorme. See integreerib erinevate tarnijate juhtimisseadmed üheks hõlpsasti hallatavaks jälgimis- ja aruandlusüksuseks.

AVEVA Wonderware HMI / SCADA juhtimisruumi tarkvara

AVEVA Wonderware on maailma enimkasutatav juhtimisruumi lahendus, mis ühendab erinevate tootjate juhtimisseadmed üheks hõlpsasti hallatavaks jälgimis- ja aruandlusüksuseks.

AVEVA Wonderware InTouch HMI on juhtimisruumide tarkvara liider seadmete juhtimiseks, samuti SCADA ja tootmise kasutamiseks. See koondab kõigi suuremate automaatikatarnijate tooted: Rockwell, Siemens, Omron, ABB, Honeywell jne.

AVEVA Wonderware InTouch Machine Edition pakub veebipõhist, mobiilseadmetega ühilduvat liidest InTouchile, olenemata asukohast või terminalist.

Klinkmanni eksperdid aitavad õige lahenduse välja selgitada ja koolitada.

AVEVA Wonderware andmebaasid ja rakenduste haldamine

AVEVA Wonderware System Platform pakub rakenduste haldamise platvormi ja avaldab soovitud teabe erinevatele terminalidele. See on võimas automaatika andmebaas, mis kogub ja avaldab andmeid suure kiirusega ning tihendab pikaajaliseks aruandluseks.

AVEVA Wonderware History on kiire reaalajas andmete kogumine suurte andmemahtude salvestamiseks koos liidestega erinevate tarnijate automatiseerimissüsteemidega. Ajalugu Kliendi analüüsi ja aruandlustööriistu saab kasutada AVEVA Wonderware History’i salvestatud andmete töötlemiseks. Liidesed Microsoft Office’iga.

AVEVA Wonderware Historian InSight visualiseerib ajaloolase andmeid veebibrauseri kaudu. Online InSight on turvaline, mitme kasutajaga pilvepõhine ajaloo andmete kogumise lahendus, mis tarnitakse (SaaS) teenusena.

Mobiilioperaatori voorud kiirendavad hooldust ja parandavad protsesside vastavust.

Testige AVEVA Wonderware disainikeskkonda 30 päeva

AVEVA Development Studio pakub integreeritud disainikeskkonda SCADA, HMI ja MES-i rakenduste arendamiseks. Ühtne arenduskeskkond võimaldab projekteerijatel ehitada ülihooldatavaid HMI SCADA rakendusi.

Development Studio pakub intuitiivset graafilist redigeerimisprogrammi, mis võimaldab hämmastavalt erksast graafikast täielikku reaalajas protsessigraafikat ja visualiseeringuid. Lisaks toetab Development Studio koostööd, nii et insenerid, operaatorid ja IT-töötajad saavad teha koostööd, et luua tõhusam liides vähem aja jooksul.

Citect SCADA juhtimisruumi tarkvara

Juhtimisruumi Citect SCADA tarkvaral on märkimisväärne kasutajaskond Soomes ja rahvusvaheliselt. Citect SCADA ja AVEVA Wonderware automatiseerimistarkvara on koos osa AVEVA Grupi tarkvarapakkumisest.

Citect SCADA lihtsustab ja kiirendab digitaalset teisendust, pakkudes palju funktsioone, mis võimaldavad teil ära kasutada kasvavat andmepunktide arvu.

Funktsioonide kombineeritud vaade ja paremad visuaalsed võimalused muudavad Citect SCADA efektiivsemaks kui kunagi varem.

Parandage operatiivset tootlikkust ja reaalajas otsuste tegemist, kasutades integreeritud häire põhjuse, tagajärje ja reageerimise teavet, mis on tarkvarast hõlpsasti kättesaadav.

Viige juhtimisruumi tarkvaralahendus lõpule DreamReporti aruandlusega

Dream Report analüüsib ja edastab kogutud andmeid erinevatest automaatikasüsteemidest: Rockwell, Aveva, Siemens, Schneider. DreamReporti abil saate koostada armatuurlaudade ja erinevate kasutajarühmade jaoks selged aruanded. Klinkmann toetab, koolitab ja tarnib Dream Report tarkvara Soomes, Balti riikides ja Venemaal.

Unistuste aruanne tootmise ja tehase aruandluse jaoks

Unearuanne on hõlpsasti lohistamise tööriist reaalajas olevate andmeallikate ja juhtimisruumi / SCADA tarkvara, ajaloo andmebaasitarkvara, ettevõtte tarkvara ja suhteliste andmebaaside valmisintegreerimisega.

Dream Report lisab väärtust automaatikale ja IT-rakendustele Aveva Wonderware’is, Siemensis ja sarnastes keskkondades, sealhulgas arvukates keeleversioonides. See on turvaline, ICS-Cert sertifitseeritud ja töötab tuhandetes klientide asukohtades kogu maailmas.

Miks DreamReport?

• Mõeldud automatiseerimise ja tootmise juhtimissüsteemide jaoks – ulatuslik ühilduvus ja ühenduvus
• Lihtne lahendus aruannete, armatuurlaudade ja kokkuvõtete loomiseks
• Konfigureerimine ilma programmeerimise või IT-süsteemide programmeerimiseta
• skab saada andmeid mis tahes allikatest: reaalajas, ajaloolised ja ärisüsteemide andmed
• Töökindel ja töökindel 24/7
• Aruandeid saate automaatselt genereerida ja levitada veebiportaali, e-posti, failiserveri kaudu

DreamReport kogub ja töötleb andmeid erinevatest süsteemidest

Veebiseminaril saate teada DreamReporti uutest funktsioonidest, nagu tsentraliseeritud avaldamine, uued juhtpaneelid ja ajadefinitsioonid.  

DreamReport on tootmises mitmekülgne, see aitab teil saada rohkem väärtust Wonderware, Rockwell, Siemens ning paljudest muudest süsteemidest ja tarkvarast.

Matrikon OPC süsteemilahendused

MatrikonOPC UASuite on loodud teenustele suunatud struktuuride ohutus- ja modelleerimisrakenduste jaoks. Ühendab erinevad OPC-serverid omavahel. Tunnelite loomine kaitseb andmeedastust ja väldib DCOM-i piiranguid erinevate serverite ja võrkude vahelises suhtluses.

Matrikon on maailma juhtiv OPC tarkvara tarnija.

Matrikon OPC IO serverid ja turvaprogrammid ning liit ja turvavad erinevaid PLC, DCS ja IT süsteeme.

MatrikonOPC UASuite on mõeldud kasutajate turvalisuse ja modelleerivate rakenduste jaoks teenusele orienteeritud struktuuride jaoks. Ühendab erinevad OPC-serverid omavahel. Tunnelite loomine kaitseb andmeedastust ja väldib DCOM-i piiranguid erinevate serverite ja võrkude vahelises suhtluses.

Matrikon OPC UA tunnelite loomine nõuab OPC UA migratsiooni, integreerides OPC UA kliendid ja serverid OPC Classic arhitektuuri.

Matrikon FLEX Dispatch tarkvara toetab nii Windowsi ja Linuxi standardrakendusi kui ka väikeste üksikute seadmete süsteeme, aga ka tuhandete andmeallikate ja miljonite objektide lahendusteni skaleerimist.

Matrikon FLEX Federator pakub OPC-liidese tööriista, mille hulgast saate valida kõigi suuremate DCS-, PLC- ja siiniliideste jaoks sobivad OPC-liidesed – kõik liidesed lihtsalt ja soodsalt ühe tööriistaga.

FLEX FireBridge turvatööriist võimaldab turvalist ja kiiret andmeedastust eraldi OT võrkude ja süsteemide vahel – turvalist andmete jagamist ja kasutamist erinevate saitide vahel.

Juhtimisruumi reaalajas keskkond

AVEVA HMI SCADA portfell võimaldab parandada ettevõtte tulemuslikkust ja aitab suurendada tegevuse paindlikkust. Tehnoloogia ühenduvus, koostalitlusvõime ja mastaapsus võimaldavad skaleeritavat rakendamist vastavalt vajadusele.

Veebiseminaril vaadatakse üle Wonderware System Platformi ja InTouch HMI 2020 uusimad versioonid, mis pakuvad uusima põlvkonna platvormi operatiivse jõudluse sujuvamaks muutmiseks.

Tutvu edulugudega

Toodete ja teenuste otsimine märksõnade või tootekoodi järgi