Paindlik ja põhjalik käidujuhtimine

AVEVA Edge to Enterprise’i strateegia alla kuuluv Operations Control ei ole ainult üks toode, vaid mitmest rakendusest koosnev terviklahendus, mis koondab varem killustatud ja kättesaamatud andmed tõhusalt ühte vaatesse.

AVEVA lahendused võimaldavad jälgida kogu tootmisprotsessi

Täiesti uuel tasemel käidu korraldamine

AVEVA lahendused pakuvad lõputult võimalusi, mida saab kohandada vastavalt Sinu organisatsiooni vajadustele. Kuigi ka Edge to Enterprise’i lahenduse üksikud osad on ettevõtte tegevuse jaoks olulised, tekib oluliselt parem ja terviklikum lõpptulemus nende osade ühendamisel.

AVEVA on ainus tööstusautomaatika tarkvara pakkuja, kelle lahendused ulatuvad lihtsatest arvutustest ja analüütikast kuni seadmete jälgimise ja kasutajaliideste, SCADA ning suurettevõtte tasemel kontrolli- ja juhtimislahendusteni.

Lahenduse AVEVA Operations Control peamised eelised

Analüütika ja protsesside digitaliseerimine ning täiustamine

Protsesside muutmine süvaanalüüsi põhjal

Suurem usaldus süsteemide ja operatsioonide suhtes

Energiakulu ja raiskamise vähendamine tänu optimeerimisele

Parem arusaam nii üksikseadmete kui ka kogu ettevõtte toimimisest

Suurem otsustusvõimekus ja usaldus kogutud teabe suhtes

Võimalus kasutada kõiki hübriidpilve ja IIoT arhitektuuride eeliseid

Meeskondade ühendamine käidu tõhustamiseks ja kaasajastamiseks

Tegevuste digitaliseerimine ja mõõtmine võimaldab täiustada kõiki protsessi etappe

Analüütika, andmed ja mõõdikud

Jälgi kõikide oluliste funktsioonide tõhusust ja tulemuslikkust. Analüüsi andmeid ja edasta teavet kõige olulisemate mõõdikute kohta.

Lahendused

Kasutajaliides


Tööstuse esemevõrk

Käidu optimeerimine & arendamine

Protsesside optimeerimine, seisakute vähendamine ja jõudluse suurendamine kogutud andmete põhjal. Suunab käitu tõhusama toimimise poole.

Lahendused:

Käidujuhtimise platvorm


Järelevalve juhtimine

Põhjalikud juhised

Käidu tõhususe, kasumlikkuse ja kestlikkuse tagamine kõikidel tegevustasemetel alates ühest masinast kuni tervikrajatiseni.
Lahendused:
 
Ettevõtte visualiseerimine

Kiire ja kulutõhus moodus energiakulu mõõtmiseks ja käidu optimeerimiseks

Klinkmanni energiamõõtmislahendusega saad hakata mõõtmise ja energiakasutuse aruandeid kasutama energiakulu optimeerimiseks mõne päevaga, mitte kuude pärast.

Praegused lahendused: Kas mõõdad ja analüüsid oma ettevõttes energiakulu?

Energiahinna kiire tõusu tingimustes tuleb igal rajatisel ja tootmisettevõttel hakata mõtlema elektriarvete osakaalule nende tegevuskuludes.

Pilvelahendus AVEVA Insight annab kasutataval kujul teavet ning sisaldab tehisintellekti funktsioone, mis võimaldavad käidu tulemuslikkust mõõta ja parandada.

Pilvelahendusega AVEVA Insight saab koguda reaalajas andmeid paigaldatud arvestite ja juhtseadmete kohta. Värskenda analüüsiandmeid ning täiusta neid tehisintellekti ja masinõppega AVEVA Insighti abil.

Klinkmann pakub turvalisi ja usaldusväärseid lahendusi, mida on lihtne integreerida selliste turuliidrite nagu Carlo Gavazzi ja Schneider Electric arvestitega.

Milline mudel oleks Sinu jaoks parim?

AVEVA Edge

Ideaalne lahendus meeskondadele, kellel on vaja jälgida kohalikke protsesse ja teostada juhtimist varade, seadmete või liini tasandil, koos IIoT ja sisseehitatud HMI võimekusega.

Selle lahenduse sisu:
 
 • AVEVA Edge
 • AVEVA InTouch HMI
 • AVEVA Insight
 • AVEVA Teamwork
 • AVEVA Reports for Operations

AVEVA Supervisory

Sobib ideaalselt hajutatud SCADA- või ERP-süsteemi tsentraalseks juhtimiseks ühtse tervikuna, et soodustada standardimist eri osakondade vahel.

Selle lahenduse sisu:

 • AVEVA Plant SCADA
 • AVEVA System Platform
 • AVEVA Insight
 • AVEVA Teamwork
 • AVEVA Reports for Operations

AVEVA Enterprise

IT ja OT ühendplatvorm, mille ülesanne on suurendada piirkondlikus või globaalses tegevuses koostööd ja ettevõtete läbinähtavust.
Selle lahenduse sisu:

 • AVEVA Unified Operations Center
 • AVEVA Insight
 • AVEVA Teamwork
 • AVEVA Reports for Operations

AVEVA Flex

Lahendus AVEVA Flex sisaldab turu juhtivaid tarkvaralahendusi, mis suurendavad paindlikkust ja lihtsustavad kasutamist.

Paketti AVEVA Flex kuuluv AVEVA Operations Control toetab lihtsustatud litsentsimudelit, mis võimaldab kasutada kõiki AVEVA kasutajaliidese, SCADA ja käidujuhtimise tooteid, et hõlbustada ja parendada kogu ettevõttes igapäevaste otsuste tegemist.

AVEVA Operations Control juhib ühiste eesmärkide poole

Edge to Enterprise’i käidujuhtimissüsteem AVEVA Operations Control tugevdab üksuste vahelist meeskonnatööd ja juhib ühiste eesmärkide poole.

Eri tegevusvaldkondi omavahel hõlpsalt ja paindlikult ühendavad lahendused

Erinevatel käiduga seotud üksustel on ühine eesmärk, kuigi nad võivad paikneda üksteisest kaugel. Sageli on eri üksustel koostööst erinev arusaam.
 
Seepärast on vaja tarkvaralisi lahendusi, mis suunavad tegevust ja ühendavad erinevaid tegevusvaldkondi üksteisega lihtsalt mõistetaval viisil.
 
Paketti AVEVA Flex kuuluv AVEVA Operations Control toetab lihtsustatud litsentsimudelit, mis võimaldab kasutada kõiki AVEVA kasutajaliidese, SCADA ja käidujuhtimise tooteid, et hõlbustada ja parendada kogu ettevõttes igapäevaste otsuste tegemist.
Broneeri konsultatsioon spetsialistiga!
Klinkmanni rahvusvahelise teenustemeeskonna spetsialistid aitavad teha vajalikke muudatusi, et saavutada tõhusam ja töökindlam käidujuhtimise lahendus.
AVEVA Operations Control e-raamat

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla