From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

AVEVA Edge to Enterprise’i lahenduse abil üksilahendusest erinevate tootmisüksuste ühendatud kontrollini.

AVEVA lahendused pakuvad ainulaadset skaleerimisvõimalust iga projekti jaoks, olgu tegemist erinevaid tootmisüksusi hõlmava SCADAga (järelvalve kontroll ja andmete kogumine) või edge’i seadmetest pärinevate andmete visualiseerimisega.

Usaldusväärsete tootmisandmete olemasolu võimaldab vastu võtta paremaid otsuseid ning organiseerida vastavalt klientide vajadustele paindlikku tootmist. Vaatamata sellele, kas fookuses on tootmisüksus või kogu ettevõte, tootmiskindlust saab suurendada võimendades informatsiooni, mis võimaldab kõikehõlmavat ülevaadet reaalajas, ligipääsu usaldusväärsetele andmetele ja võimekust kasutada teadmisi konkurentsieelisena.

Antud veebiseminaril näitab AVEVA meeskonna liige Jan Lönnqvist, kuidas kasutada olemasolevaid süsteeme efetiivsemalt mittevajalikke andmeid kogumata. See võimaldab näha kohe kogu ettevõtte protsessi hetkeseisu.

Ei ole oluline, kuivõrd Su ettevõte on digitaliseeritud. Rakendused on täielikult skaleeritavad ja integreeritavad System Platformi lahendusega.

DEHNi ohutustooted ja -seadmed elektripaigaldistel töötamiseks

In this webinar, we will go through the safety equipment for working on electrical systems. After the webinar, you’ll be familiar with DEHN safety products and devices for working on electrical installations.

Vaata veebiseminari järele →

Reliable surge protection for building IT and data network and electrical network equipment

By attending the webinar, you will learn how to reliably implement surge protection for heating systems, telecommunication networks, ventilation, fire and air conditioning systems, elevators, production and control systems.

Vaata veebiseminari järele →