Tootekoolitus: „Citecti SCADA põhialused“

Virtuaalkoolitus: „Citecti SCADA põhialused“

Kursuse kellaaeg: 9.00-16.00
Osalustasu: €560 +KM.
Keel: inglise
Koolitusmaterjal: inglise keeles
Nõuded riistvarale: puuduvad
Nõuded tarkvarale: treening toimub koolituseks ettevalmistatud Skytapi virtuaalkeskkonnas, millega saab ühendust üle veebi.

Koolitusel kasutatakse presenteerimiseks Zoomi tarkvara.

Kontrolli oma arvuti ühilduvust Skytapi keskkonnaga enne koolituse algust Connectivity Checkeri abil.

Tootekoolitus „Citecti SCADA põhialused“

Tegemist on neljapäevase baaskursusega, kus käsitletakse tarkvara põhifunktsioone ja Citect Studio arenduskeskkonda.

Kursuse eesmärk

Vahendada põhiteavet ja kogemusi Citecti Studio tarkvara kasutamise kohta automatiseerimises ja võrgurakendustes. Kursus on soovitatav kõigile, kes plaanivad kasutada tarkvara Citect Studio või juba kasutavad seda.

 

Tühistamistingimused

Registreeringu tühistamise soovist tuleb Klinkmannile teatada kirjalikult. Koolitusele registreerunud isikud, kelle tühistamistaotlus laekub seitsme või vähema kalendripäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva, peavad tasuma osalustasust 50%. Kui registreerunud isik koolitusel ei osale ja eelnevat kirjalikku tühistamisteatist pole esitatud, tuleb koolituse eest tasuda täissumma. Osaleja asendamise taotlused tuleb esitada kirjalikult enne koolituse toimumise kuupäeva. Klinkmann jätab endale õiguse mis tahes koolituste ja ürituste toimumist tühistada ja nende sisu muuta. Kursuse tühistamise korral teavitatakse registreerunud osalejaid sellest enne koolituse algust.

Registreeru kursusele

Koolitus: AVEVA™ Operation Management Interface (OMI)

Kursus AVEVA™ Operation Management Interface (OMI) on juhendamisel toimuv neljapäevane praktiline koolitus, kus käsitletakse AVEVA Application Serveriga kasutatava AVEVA OMI funktsioone ja omadusi.

Loe lisa →
Koolitus: AVEVA™ InTouch for System Platform

Koolitus: AVEVA™ InTouch for System Platform

AVEVA™ InTouch for System Platform on juhendamise all toimuv kolmepäevane praktiline koolitus, kus õpitakse InTouchi kasutamist koos Application Serveriga ja System Platformi osana.

Loe lisa →
Koolitus: AVEVA™ Application Server 2020R2

Koolitus: AVEVA™ Application Server 2020R2

AVEVA™ Application Server 2020R2 on juhendamisel toimuv kolmepäevane praktiline kursus, kus käsitletakse System Platformil töötava Application Serveri omadusi ja funktsioone.

Loe lisa →