Tootekoolitus: Plant SCADA põhialused

Virtuaalkoolitus: Plant SCADA põhialused

Kursuse kellaaeg: 9.00-16.00
Osalustasu: €560 +KM. remote
Keel: inglise
Koolitusmaterjal: inglise keeles
Nõuded riistvarale: puuduvad
Nõuded tarkvarale: treening toimub koolituseks ettevalmistatud Skytapi virtuaalkeskkonnas, millega saab ühendust üle veebi.

Koolitusel kasutatakse presenteerimiseks Zoomi tarkvara.

Kontrolli oma arvuti ühilduvust Skytapi keskkonnaga enne koolituse algust Connectivity Checkeri abil.

Tootekoolitus Plant SCADA põhialused

Tegemist on neljapäevase baaskursusega, kus käsitletakse tarkvara põhifunktsioone ja Plant Studio arenduskeskkonda.

Kursuse eesmärk

Vahendada põhiteavet ja kogemusi Plant Studio tarkvara kasutamise kohta automatiseerimises ja võrgurakendustes. Kursus on soovitatav kõigile, kes plaanivad kasutada tarkvara Plant Studio või juba kasutavad seda.

 

Tühistamistingimused

Registreeringu tühistamise soovist tuleb Klinkmannile teatada kirjalikult. Koolitusele registreerunud isikud, kelle tühistamistaotlus laekub seitsme või vähema kalendripäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva, peavad tasuma osalustasust 50%. Kui registreerunud isik koolitusel ei osale ja eelnevat kirjalikku tühistamisteatist pole esitatud, tuleb koolituse eest tasuda täissumma. Osaleja asendamise taotlused tuleb esitada kirjalikult enne koolituse toimumise kuupäeva. Klinkmann jätab endale õiguse mis tahes koolituste ja ürituste toimumist tühistada ja nende sisu muuta. Kursuse tühistamise korral teavitatakse registreerunud osalejaid sellest enne koolituse algust.

Registreeru kursusele