Energiakasutuse seire ja ülevaated

Tööstusliku energiakasutuse seire ja aruandluse lahendused

Kiire energiahinna tõusu tingimustes on iga rajatise ja tootmisüksuse peamine ülesanne vaadata üle oma elektriarved, mis on oluline osa tegevuskulusid mõjutavatest teguritest.

Töödeldes mõõteseadmetest kogutud energiaandmeid käiduanalüüsi abil saavad tootjad parema ülevaate energiatrendidest ja seadmete jõudlusest, mis võimaldab parandada tõhusust.

Klinkmanni energiamõõtmislahendusega saad hakata mõõtmisandmeid ja energiakasutuse aruandlust kasutama energia optimeerimiseks mõne päevaga, mitte kuude pärast.

Masinad ja ruumid

Jälgi nii rajatisse sisse tulevat energiat kui ka seda, kui palju energiat kulub põhiprotsessidele.

Optimeeri, täiusta ja säästa

Optimeeri protsesside energiakasutust ja vähenda planeerimata seisakuid, et saavutada parem jõudlus ja toodang.

Tõhusus ja jätkusuutlikkus

Taga, et käidujuhid, üksuste meeskonnad ja energiajuhid saaksid teha koostööd pideva arengu ja tipptaseme saavutamise nimel.

Lahendus AVEVA™ Insight Connecting Cloud

AVEVA Insight on pilvepõhine tarkvara pakkumine teenusena (SaaS), mille abil tuuakse sinuni kasutusvalmis rakendused tootmisandmete esitamiseks, alates kaugtööst kuni meeskonnatööni, ning just siit tuleb alustada tootmisanalüütika arendamist ja prognoosiva ja normatiivse analüüsi võimaluste kasutamist.

AVEVA Insight pakub praktikas rakendatavat teavet ja tehisintellekti võimekust, mis võimaldab meeskondadel suurendada varade töökindlust ja tulemuslikkust.

Väiksemad IT-kulud ja lihtne kasutuselevõtt avavad uued võimalused juba esimeste minutitega. See on kiireim ja lihtsaim viis suurendada oma tegevuse paindlikkust ja vastupanuvõimet, toetades samal ajal jätkusuutlikku kasvu. Kogu reaalajas andmeid juhtimis- ja tootmisseadmetest.

energiakasutuse AVEVA Insight Cloud

Eraldi mõõtmistest ühtsete lahendusteni

AVEVA lahendused on väga hästi skaleeritavad iga projekti jaoks, olgu tegemist töökindlate SCADA (protsesside järelvalve ja andmehõive) lahendustega mitme objekti jaoks või väiksematest ja soodsamatest seadmetest kogutud andmete visualiseerimisega.

Uuenda kasutatavat analüütikat ning täiusta seda tehisintellekti ja masinõppega AVEVA Insighti abil.

Täiustatud analüütika
Treenitud, puhastatud andmed, mitmeid muutujaid arvesse võttev analüüs, täpsed mudelid, mis tegelevad kõige kriitilisemate tootmisvahendite ja protsessidega koos insenertehniliste ekspertide kaasamisega.

Juhendatud analüütikaJuhendab kasutajat anomaaliahäireteadete loomisel kvaliteetsema infovoo saavutamiseks. Mõeldud korratavate rikkemustritega infrastruktuurivarade jaoks, kasutaja poolt konfigureeritav.

Seisundipõhised reeglid
Reeglitepõhine lähenemisviis teadaolevate tingimuste ja töövoogude jaoks. Kaasab operaatori kogemuse, et sekkumine oleks õigeaegne – seadista ja unusta.

Automatiseeritud analüütika
Teeb automaatselt järeldusi andmete põhjal. Analüüsib mitmest allikast pärinevaid voogandmeid, et tuvastada anomaaliaid, ebaharilikke nähtusi.

Energiaarvestid energiajuhtimiseks

Elektrijaotusvõrk vajab tõhusa energiajuhtimise protsessi tagamiseks seiret ja haldamist. Tõhusa ja nõuetele vastava rajatise käitamiseks on oluline teha kogutud andmete põhjal teadlikke otsuseid.Klinkmann pakub turvalisi ja usaldusväärseid lahendusi, mida on lihtne integreerida turuliidrite, nagu Carlo Gavazzi ja CHINT arvestitega.

Kaugjuhitavad tootmiskohad?

HMS Ewon Flexy – tõhus ja jätkusuutlik kaugjuurdepääs

HMS Ewoni ennetav kaugseirelahendus on kõik, mida vajad, et hoida masinate jõudlusel lihtsalt ja turvaliselt silm peal, kus iganes sa ka ei viibiks!

HMS Ewoni andmete integreerimise lahendus pakub skaleeritavat ja usaldusväärset meetodit väärtuslike protsessiandmete integreerimiseks paljudesse kolmandate osapoolte rakendustesse.

Soovid lisateavet?
Klinkmann Global Services meeskonna spetsialistid aitavad saada ülevaadet energiatarbimisest andmelauapõhiste aruannete abil ja rakendada vajalikke nutikaid meetmeid tarbimise optimeerimiseks.

Tutvu edulugudega