Kompaktkaitselülitite seeria CHINT NM8N

Uus kompaktkaitselülitite seeria CHINT NM8N – parem töökindlus ja uusim tehnoloogia karmide tingimustega AC- ja DC-projektidele

Uus kompaktkaitselülitite seeria CHINT NM8N

NM8N seeria kompaktkaitselüliti sobib kasutamiseks nimipingega kuni 690 VAC (50/60 Hz) ja 1000 VDC voolu vahemikuga 16 A kuni 1600 A.

Kaitselüliti hoiab ahelaid ja elektriseadmeid ülekoormuse, lühise ja alapinge eest ning suudab pakkuda samasugust kaitset harva käivitatavate mootorite puhul.

Toodete omadused hõlmavad voolujaotust, kaitset, mootorikaitset, rikkevoolukaitset ja isolatsiooni. Kaitselülitit saab paigaldada vertikaal- või horisontaalasendisse ja võib ka vabalt valida sisendvoolu ühendamise pooli.

Tehnilised näitajad

Uuel NM8N seerial on lai kasutusala, väga kõrge töökindlus ja tehnoloogia tase, mis pakub laialdast paigaldusvõimalust – hoonetesse (sh haiglad), elutähtsatesse toitesüsteemidesse (sh elektriautode laadimispunktid ja andmekeskused), nutivõrkudesse, tööstusesse, masinate juhtimisse jne. Modbus-RTU sidelahendus kaugseire ja -juhtimise võimaldamiseks. Toimib usaldusväärselt erinevates keskkondades: –40…+70 °C, IP40, saastekindluse klass 3, lihtne ja kiire paigaldus ja hooldus. Kaugjuhtimise võimalus kuni 1,2 km kauguselt.

Kompaktkaitselülititi

  • AC/DC: kaks kasutuskategooriat
  • 6 voolutaset, 5 gabariiti
  • 6 vabastamise liiki
  • Voolujaotus ja mootor: 2 kaitse liiki

Rikkevoolukaitse

  • 5 voolutaset, 3 gabariiti
  • AC ja A: 2 liiki rikkevoolukaitset
  • Lekkealarmi funktsioon (ilma väljalülitamiseta)

Lahklüliti

  • AC/DC: 2 kasutuskategooriat
  • 6 voolutaset, 5 gabariiti

Soovid rääkida eksperdiga?

Klinkmanni kogemused ja olemasolevate partnerite võrgustik annab Sulle IT-lahenduste, masinate, seadmete ja protsesside integreerimisest täiesti uue nägemuse. Klinkmann aitab Sul digitaliseeruda edukalt ja ehitada targemat ja turvalisemat infrastruktuuri.

Rikesta on Leedu juhtiv lülituskilpide tootja ning Klinkmanni kaudu Chinti kauaaegne klient.

UAB Rikesta tootmisjuhi Tadas Kazlauskase sõnul püüavad nad nüüd kasutada CHINTi seadmeid kõikides Leedu haiglaid ja meditsiiniasutusi puudutavates projektides.

„Olles tegelenud enam kui kümme aastat Leedu meditsiiniasutuste elektripaigaldiste uuendamisega, oleme aru saanud, et seal on vaja äärmiselt töökindlaid lahendusi. Valisime koos Klinkmanni tehnikutega välja lahendused, mis sobiksid kõige paremini meditsiiniasutustele, kelle jaoks tõrgeteta toimimine on sageli väga oluline. Selgus, et Chinti seadmed vastasid kõikidele meditsiiniasutuse puhul kehtivatele nõuetele. Nüüd kasutame CHINTi seadmeid kõikides projektides.”