Klinkmann 90-v - Klinkmann

Automaatika ja elektrisüsteemide lahendused, mitmekülgsed teenused

Klinkmann on juhtiv suurim põhja-euroopas tööstuslike automaatika- ja elektrisüsteemide täislahenduste tarnija. Pakume lahendusi ja tugiteenuseid, mis aitavad meie klientidel parandada oma tegevust ja tooteid.

Meie teenused hõlmavad näiteks masinate ja seadmete juhtimist, automaatika andmevõrke ja andmekaitset, k.a tööstuslik internet, elektrisüsteemide tehnoloogia ning erinevad energiarakendused. Tarnime maailma juhtivate tootjate süsteeme ja tarvikuid ning pakume vajalikku kasutajatuge. Meie suure kompetentsiga teenindusosakond tagab õigete lahenduste leidmise, korraldab sertifitseeritud kliendikoolituse ning järjepideva hoolduse.

Klinkmann Eesti AS

Krookuse 8
10616 Tallinn, Eesti

Telefon: +372 668 4500
E-post: info@klinkmann.ee

Organisatsioon

 

Klinkmannis töötab üle 200 oma ala professionaali ja tehnilise spetsialisti Soomes, Baltimaades, Venemaal ja teistes SRÜ riikides. Meie laod ja klienditeeninduse keskused tagavad nii kiire teeninduse kui ka tarned. Klinkmann Competence Center pakub abi uute tehniliste lahenduste arendamisel ja pilootprojektide läbiviimisel. Finn Electric on üks osa Klinkmanni kontsernist: www.finnelectric.fi

 

Fegime - Klinkmann

Ajalugu, visioon ja strateegia

Klinkmann on 1926. aastal asutatud tugev ja traditsioonidega Soome perefirma. Vaadake ja kuulake videot Klinkmanni ajaloost ja tegevusest ning tegevdirektori sõnavõttu ettevõtte eesmärkide kohta.