Võta meiega ühendust

Klinkmann Eesti AS

Pärnu mnt 141
11314 Tallinn

Kontaktinfo

Klienditeenindus

Meie klienditeenindajad vastavad kõnedele tööpäeviti kell 8-16 aadressil info@klinkmann.ee

Klinkmann Eesti AS

Digitaalsed automatiseerimise ja elektrienergia edastamise lahendused, mitmekülgsed teenused

Klinkmann on Soome juhtiv tööstusautomaatika ja elektrifitseerimislahenduste tarnija. Pakume lahendusi ja tugiteenuseid, mis aitavad meie klientidel oma tooteid täiustada ning tegevusi digiteerida.

Meil on oskusteave näiteks masinate ja seadmete juhtimise, digiteeritud tootmistarkvara, automatiseerimisvõrkude ja andmekaitse, sealhulgas tööstusinterneti, tootmisautomaatika, energiakeskustehnoloogia ja mitmesuguste energiarakenduste vallas. Me tarnime ja hooldame maailma juhtivate tootjate tooteid. Meie kogenud tehniline meeskond aitab valida õige lahenduse ning pakub kliendikoolituse sertifikaate ja pidevat hooldust.

Ajalugu, visioon ja strateegia

Klinkmann on 1926. aastal asutatud tugev ja traditsioonidega Soome perefirma. Vaadake ja kuulake videot Klinkmanni ajaloost ja tegevusest ning tegevdirektori sõnavõttu ettevõtte eesmärkide kohta.

Organisatsioon

Klinkmannis töötab üle 200 oma ala professionaali ja tehnilise spetsialisti Soomes, Baltimaades, Venemaal ja teistes SRÜ riikides. Meie laod ja klienditeeninduse keskused tagavad nii kiire teeninduse kui ka tarned. Klinkmann Competence Center pakub abi uute tehniliste lahenduste arendamisel ja pilootprojektide läbiviimisel. Finn Electric on üks osa Klinkmanni kontsernist: www.finnelectric.fi