Koolitus: AVEVA™ InTouch for System Platform

Koolitus „AVEVA Application Server koos rakendusega Intouch for System Platform“

AVEVA™ InTouch for System Platform on juhendamise all toimuv kolmepäevane praktiline koolitus, kus õpitakse InTouchi kasutamist koos Application Serveriga ja System Platformi osana.

AVEVA™ System Platform (endise nimega Wonderware System Platform) on tööstuslikuks kasutuseks mõeldud objektorienteeritud tarkvaraplatvorm.
 
AVEVA™ System Platform sisaldab vajalikku keskkonda ja töövahendeid tehase juhtimis- ja andmehaldussüsteemide jaoks. AVEVA™ System Platform toetab nii juhtimiskeskuse kui ka tootmisjuhtimise süsteemi, esitades neid ühtse andmeallikana. AVEVA™ System Platform ja selle kasutajaliidesed pakuvad jälgimiseks ja visualiseerimiseks vajalikku keskkonda ja töövahendeid ning hoolitsevad andmehõive ja alarmide eest.
Koolituse kellaaeg: 9.00–16.00
Kuupäevad: 8.–10. nov
Hind: 599 € / inimene (KM’ 0%)

Keel: inglise
Koolitusmaterjal: inglise keeles
Nõuded riistvarale: puuduvad

Osalemise eeldused: osalejad peavad olema läbinud System Platformi Application Serveri koolituse.

Nõuded tarkvarale: koolitus korraldatakse ettevalmistatud Skytapi pilveteenuse arvutis, millele pääseb ligi veebibrauseri abil.

Esitluseks kasutame koolitusel Zoomi tarkvara. Kontrolli enne koolitust oma seadme ühilduvust Skytapi keskkonnaga Connectivity Checkeri abil.

Koolituse kava: AVEVA Intouch for System Platform

1. päev kl 9.00–16.00
• InTouch kui System Platformi osa
• Rakenduse loomine ja kasutuselevõtt
• Sümbolite redaktor ja objektidele sümbolite loomine
 
2. päev kl 9.00–16.00
• Objektide skriptimise keel
• Vidinad
• Alarmide ja sündmuste visualiseerimine
 
3. päev kl 9.00–16.00
• Trendide visualiseerimine
• Juhtimiskeskuse näidikute turvalisus
• Veebiklient

Klinkmanni koolitustel osalemisest loobumine

Meie koolitused on väga populaarsed, seetõttu palume teatada loobumisest üks nädal enne kursuse algust. See võimaldab meil pakkuda koolitusvõimalust neile, kes on järjekorras järgmised.

Kui kursusele registreerunud isik ei saa osaleda, saab ta nimetada endale asendaja. Kui loobumisest teatatakse vähem kui nädal aega enne kursuse algust, jääb 50% kursusetasust meile haldus- ja broneerimiskulude katteks. Kui kursusele registreerunud isik puudub ilma eelnevalt loobumisest teatamata, arveldame osalustasu täissummas.
 

Registreeru kursusele