Unitronics Unistream

Kursus Unitronics UniStream PLC

Klinkmann korraldab Unitronics UniStreami seeria PLC kursuse, kus antakse põhiteadmised programmeerimiseks UniLogicu programmeerimistarkvaraga.

Unitronics UniStream PLC kursuse eesmärk

Koolituse eesmärk on UniStreami tutvustamine loogika ja kuvade programmeerimise jaoks. Kursus sisaldab praktilisi harjutusi ja tutvustab kogu Unitronicsi tooteperekonda.

Unitronics Unistream
 

Kursuse teave

Kursuse kellaaeg: 9.00-16.00.
Osalustasu: Registreeruge kohe koolitusele ning saate võimaluse soetada UniStream US5-B10-TR22 (Pro) seadme ja UniStream PC tarkvara sama hinnaga, 395 €.
Õppekeel: Inglise.

Päevakava

  • Kontroller Unitronics põhialused (riistvara, tarkvara) ja selle programmeerimine (alustamine, sisendid ja väljundid, ladder loogika, loogikatehted, aritmeetikatehted, taimerid, loendurid)
  • HMI (displeid, muutujad) Unitronicsi kuvade konfigureerimine arvutis, praktilised näited
  • Näiteülesande programmeerimine
  • Küsimuste arutamine, kursuse lõpetamine

Vajalikud seadmed kursusel UNITRONICS UniStream osalejatele

Koolitus toimub kliendi enda arvutis (sülearvutis), kus peavad olema lubatud administraatori juurdepääsuõigused.

Tühistamistingimused

Registreeringu tühistamise soovist tuleb Klinkmannile teatada kirjalikult. Koolitusele registreerunud isikud, kelle tühistamistaotlus laekub seitsme või vähema kalendripäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva, peavad tasuma osalustasust 50%. Kui registreerunud isik koolitusel ei osale ja eelnevat kirjalikku tühistamisteatist pole esitatud, tuleb koolituse eest tasuda täissumma.

Osaleja asendamise taotlused tuleb esitada kirjalikult enne koolituse toimumise kuupäeva.

Klinkmann jätab endale õiguse mis tahes koolituste ja ürituste toimumist tühistada ja nende sisu muuta. Kursuse tühistamise korral teavitatakse registreerunud osalejaid sellest enne koolituse algust.

Registreeru kursusele

Sisesta oma kontaktandmed ja anna märku oma osalemise soovist, registreerimise kinnitus edastatakse eraldi.