Lahendused tootmise digitaalseks automatiseerimiseks

Klinkmann on Soome juhtiv tööstusautomaatika ja elektrifitseerimislahenduste tarnija. Pakume lahendusi ja tugiteenuseid, mis aitavad meie klientidel oma tooteid täiustada ning tegevusi digiteerida.

Juhtlahendused, andmebaasid ja aruandlus, OPC-süsteemid

Tootmisandmete kogumise, aruandluse ja juhtimissüsteemid – MES-lahendused

Tootmisandmete kogumise, aruandluse ja juhtimissüsteemid – MES-lahendused

Tootmise automatiseerimine, Emulate3D ja masina turvalahendused

VPN-kaugruuterid, modemid ja IoT-haldustarkvara ja juhtelemendid

Paigalduskilbid, kapid ja tarvikud, kilpide jahutus- ja küttelahendused, valgustus ja muud elektrikappide tarvikud

Elektri- ja juhtimiskeskuste ning PLC loogikafunktsioonide komponendid ja korpused

Maksimeeri tootlikkust, minimeeri riske

Mitmekülgsed ja arenevad lahendused tööstuse digitaliseerimiseks

Klinkmann on Sinu partner tööstuse automaatiseerimise erinevates etappides. Tarnime tööstuse digitaliseerimiseks vajaminevat tarkvara, kontrollisüsteeme, ohutuslahendusi ja teabevõrke. Klinkmann tarnib ka elektri- ja automaatikakomponente automaatikakeskustele ja välipaigaldistele, samuti erinevaid korpuselahendusi ning nõustab nende kasutamise osas.

Müügi- ja laoteenused

Küsige pakkumist ja tellige – klienditeenindusega saab võtta ühendust aadressil info@klinkmann.ee või käesoleval lehel oleva blanketi täitmisel.

Laoteenused: Klinkmann pakub kliendipõhiseid ladustamisteenuseid.

Programmeerimis- ja kasutuselevõtuteenused

Klinkmann Competence Center arendab lahendusi automaatika andmeedastuseks. Pakume tehnilist tuge ka rakenduste kasutuselevõtmisel.

Haldus- ja hooldusteenused

Klinkmann pakub rahvusvahelisi haldus- ja hoolduslepinguid enda esindatavate tootjate lahenduste tarbeks.

Konsultatsiooni- ja arendusteenused

Klinkmann aitab analüüsida kliendi vajadusi ja kindlaks määrata vajalikud rakendused. Klinkmann Competence Center abistab erinevate tehnoloogiate valimisel ja pilootprojektide korraldamisel.

Testige AVEVA Wonderware disainikeskkonda 30 päeva

AVEVA Development Studio pakub integreeritud disainikeskkonda SCADA, HMI ja MES-i rakenduste arendamiseks. Ühtne arenduskeskkond võimaldab projekteerijatel ehitada ülihooldatavaid HMI SCADA rakendusi.

Development Studio pakub intuitiivset graafilist redigeerimisprogrammi, mis võimaldab hämmastavalt erksast graafikast täielikku reaalajas protsessigraafikat ja visualiseeringuid. Lisaks toetab Development Studio koostööd, nii et insenerid, operaatorid ja IT-töötajad saavad teha koostööd, et luua tõhusam liides vähem aja jooksul.

E-pood Klinkmann eSales

Ostke otse internetist Klinkmanni laotooteid. Tasuta tarned ja kampaaniapakkumised vaid e-poes. E-poe kasutamine ei eelda kasutajaks registreerimist.

E-pood Klinkmann eSales on mõeldud äriklientidele ja seda saab kasutada ilma konto loomiseta. Saate alustada ostmist kohe! Klinkmanni püsikliendid saavad osta tooteid kokkulepitud hindadega pärast registreerimist.

Eelised kliendile:
  • tasuta tarned – kulude kokkuhoid
  • kataloogiteenused – tehnilised andmed lihtsustavad toote valimist
  • ostukorv – lihtne ostmine ja tasumine
  • hinnapäringud– küsige parim pakkumine suurematele kogustele kiire tarne Klinkmanni pealaost – laotooted 24 h
  • ostutehingu kontrollimine ja maksevõimalus Paytraili abil mitmekeelne teenindus

Koolitusteenused

Klinkmann tegutseb oma territooriumil esindatavate tootjate rahvusvahelise koolituskeskusena. Korraldame nii veebiseminare ja klassikoolitusi kui ka kliendispetsiifilisi koolitusi.

E-kataloog

Klinkmanni hallatav 17 000 lehekülge hõlmav e-kataloog on suurim elektri- ja automaatikasüsteemide elektrooniline kataloog Soomes. Tasuta e-kataloog lihtsustab tööd ja aitab leida rakendustele õiged lahendused.