Müügi üldtingimused

Klinkmann Oy müügitingimused ja info hinnakujunduse kohta. Tingimused esitatakse taotlemise järjekorras. Meie hinnad kehtivad kuni edasise teatamiseni. Kehtivad hinnakirjad ja lisainfo saad meie klienditeenindusest. Pakkumise päringuid ja tellimusi käsitleb ka meie klienditeenindus.

HinnakirjadUued hinnakirjad:
3.12.2023: Rockwell Automation.
1.1.2024: TE, HMS, Schneider Electric Denmark, ABB
Küsi hinnakirju meie klienditeenindusest.
ÜldineKõik hinnad on käibemaksuta (KM 0%).
Müügipakendite suurused on erinevad, need kinnitatakse tellimuse kinnituses.
Jätame endale õiguse hindu ette teatamata muuta.
Jätame endale õiguse esitada arve tarnekuupäeva hinnaga.
TarnetingimusedIncoterms 2020, Helsingi laos. Kuni edasise teatamiseni me siduvaid tarneaegu ei anna. Kõik tarneajad on meie parimad hinnangud ja viivitused ei too kaasa hüvitamiskohustust.
Saatmiskulud Vastavalt tegelikele kuludele
Klinkmann eStore Üle 140€ (KM 0%) tellimustele kohaletoimetamine tasuta, väiksemate tellimuse saatmiskulud 20 €/tellimus.
Käitlustasu 20 € / tellimus
Valuuta vahetuskulu Välisvaluuta vahetuskulu vastavalt tegelikele kuludele
Viivis0,1 % päevas
Tagastus/tühistamineTagastus on võimalik ainult Müüja poolsel nõusolekul ja on eraldi kokku lepitud. Kui tagastus on tingitud Kliendist, krediteerime maksimaalselt 70% tellimuse väärtusest. Tellimuse tühistamine ei ole võimalik, välja arvatud juhul, kui Müüja on sellega eraldi nõustunud. Tühistamise korral tuleb tasuda tühistamistasu.
Lisatingimused

Additional Terms of Sale

TARKVARA ALLA LAADIMISEL, INSTALLIMISELT, KOPEERIMISEL VÕI MUUL KUJUL TARKVARA KASUTAMISEGA NÕUSTUTE NÕUSTUD NÕUSTUMA KÄESOLEVA EULA TINGIMUSTEGA.

Muud tingimused:General Conditions of Sale