Müügi üldtingimused

Klinkmann Eesti AS.

Üldised tingimused :
Hinnad ei sisalda käibemaksu. Pandeemiaolukorra tõttu on hinnad ajutiselt indikatiivsed ja võivad tellimise hetkeks olla muutunud.
Müüja jätab endale õiguse muuta hindu sellest ette teatamata.
Täpsed hinnad saab tellimise hetkel teada klienditeeninduselt

HinnakiriHinnakiri muutus alates 1.6.2022: Finder, nVent Hoffman, Lovato, Pro-Face, TE, Cabur, Citel, Prosoft, Opto22.
Üldised tingimusedHinnad ei sisalda käibemaksu. Pandeemiaolukorra tõttu on hinnad ajutiselt indikatiivsed ja võivad tellimise hetkeks olla muutunud. Müüja jätab endale õiguse muuta hindu sellest ette teatamata. Täpsed hinnad saab tellimise hetkel teada klienditeeninduselt.
TrasnporditingimusedKaup väljastatakse Helsinki kesklaost, kui ei ole kokkulepitud teisit
Transpordi kuluKuni 30kg kaaluga tellimuste transporditasu on 15€, üle 30kg kaaluga tellimuse transporditasu on vastavalt hinnakirjale. Suuremõõtmeliste toodete ja eksporditavate toodete transporditasu vastavalt pakkumisele
Klinkmanni veebipoodTasuta tarne enam kui 140 € + km tellimuste korral. Väiksemate veebipoe tellimuste korral transporditasu 15 €.
Viivisemäär0,1 % päevas
TagastustingimusedOstja soetatud Kaupu ostetakse tagasi vaid juhul, kui eelnevalt on vastavalt kokkulepitud. Tagastatav kaup peab olema origniaalpakendis ning selle ei tohi olla paigaldamise ja/või kasutamise jälgi ning muid vigastusi. Ostjale korvatakse kuni 70% Kauba hinnast (ilma käibemaksuta).
Muud tingimused:Müügi üldtingimused ja Aveva toodete üldised müügitingimused ja Aveva tingimused (EULA) ning muud asakohased litsentsitingimused teiste tarkvaratoodete osas.