Pro-face’i tööstuslikud personaalarvutid on mõeldud automatiseerimiseks

Oma vastupidavuse ja kasutatavuse poolest tuntud Pro-face’i tööstuslikud personaalarvutid on täiuslikuks lahenduseks nõudlikele tööstus- ja riistvararakendustele.

Pro-face’i tööstuslikud personaalarvutid on konfigureeritud erinevate riistvarakeskkondade jaoks

Pro-face tarnib kõrge kvaliteediga HMI operaatorterminale ja tööstuslikke mikroelemente. Hea ekraan ja kõrge vastupidavus tagavad toote kasutatavuse ka nõudlikes tööstus- ja seadmete rakendustes.

Pro-face’i terminalidel on sisseehitatud ühendused erinevate tarnijate (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB jt) automaatikaseadmetega, väljasiinidega ning etherneti-, veebi- ning juhtmevabade ühendustega.

Pro-face’i tööstuslike personaalarvutite tootevalik

Pro-face on nõudlike operaatorpaneelide tootja Jaapanist, mis arendab erinevaid tarkvaraga kasutajaliideseid ja tööstusarvuteid.

Pro-face pakub nõudlike rakenduste jaoks väga kasutajasõbralikku liidest.

Riistvara

PS6000 seeria digitaliseerimiseks

PS6000 pakub tipptasemel HMI-võimalusi, luues Sinu rakendusvajadustele vastava arvutipõhise arhitektuuri, tarkvaravaliku, süsteemiarhitektuuri, töötõhususe ja andmevoo.

Paranda tootlikkust kõige usaldusväärsema arvutipõhise arhitektuurikogemusega.

Tarkvara

PS5000 seeria IPC mitme puutetundliku ekraaniga

PS5000 seeria IPC on Pro-face’i tooteperekonna kõige võimsam mitme puutetundliku ekraaniga tööstusarvuti. Täiuslik valik nõudlikesse tingimustesse.

Soovid rääkida eksperdiga?

Klinkmanni kogemused ja olemasolevate partnerite võrgustik annab Sulle IT-lahenduste, masinate, seadmete ja protsesside integreerimisest täiesti uue nägemuse. Klinkmann aitab Sul edukalt digitaliseeruda ja targemat ja turvalisemat infrastruktuuri ehitada.

Pro-face product guide

Tootekataloog
Täida kõik väljad ja laadi trükis alla