Elektriettevõte Kyrön Sähkö kaitseb Rauma uue saeveski automaatika- ja elektriseadmeid nVent Hoffmani kilbilahenduste abil

Metsä Fibre’i investeering Rauma uude saeveskisse on ligikaudu 200 miljonit eurot ja uue tehase aastane toodang on umbes 750 000 kuupmeetrit männipuitu. Ehitatav saeveski on tehnoloogia ja tõhususe poolest maailmas juhtival kohal.

Kyrön Sähkö on suurim elektriprojektidega tegeleja Soome saeveskites. Põhja-Euroopas tegeleb Kyrön Sähkö peamiselt taastuvenergia projektidega, nagu bioenergiajaamad, saeveskid, biogaasijaamad ja hüdroelektrijaamad.

Rauma täisautomaatset saeveskit juhivad mitmesugused elektri- ja automaatikaseadmed, mis on usaldusväärse talitluse tagamiseks kaitstud uusimate kilbilahendustega

Pärast Rauma saeveski elektri- ja automaatikakeskuse hanke võitmist soovis Kyrön Sähkö rakendada uusimal tehnoloogial põhinevaid kilbilahendusi.

„Kyrön Sähkö aastatepikkune kogemus ja arusaamine liinide toimimisest on viinud pikaajaliste kliendisuheteni nii Soome kui ka Põhjamaade seadmetarnijatega,“ ütleb Kyrön Sähkö tegevjuht Aleksi Siikarla.

„Klinkmann võttis meiega õigel ajal ühendust ja kohe oli selge, et koostöövalmidus on olemas. Nad olid projektist ja meie tegevusest siiralt huvitatud.“

Klinkmanni tootevalik sisaldab nii püstisi kui seinale kinnitatavaid kilpe ja seadmekappe sise- ja välispaigaldiste jaoks, klemmkarpe ning kappe IT-lahenduste ja nõrkvoolu tarbeks. Nende tootja nVent Hoffman (varasema nimega Eldon) on kilbilahenduste väljatöötamisel turuliider.

„Klinkmanni teadmiste ja kogemuste tase avaldas kohe muljet. Saime kiiresti vastused nVent Hoffmani põranda- ja seinakilpide omaduste kohta erinevate kasutuskohtade puhul ning Klinkmanni positiivselt pealetükkiv suhtumine viis olulist projekti kenasti edasi,“ ütleb Kyrön Sähkö projektijuht Niko Raitanen.

Kyrön Sähkö valis nVent Hoffmani kilbi- ja korpuselahendused nende kvaliteedi ja usaldusväärsuse tõttu

Raumasse rajatav saeveski saab olema Euroopas tehnoloogia ja tõhususe poolest esirinnas ning Kyrön Sähkö ja Klinkmanni ühisprojekt edeneb hästi.

„Lisaks teeninduse tasemele ja sujuvale koostööle on Klinkmanni tarnitud nVent Hoffmani juhtimiskeskuste põranda- ja seinakilbid, klemmkarbid ja juhtpaneelkapid vastanud ootustele ja olnud sellise kvaliteediga, nagu Klinkmann meile kinnitas,“ ütleb Niko Raitanen.

„Seepärast oleme valinud nVent Hoffmani tooted oma klientide jaoks eelistatud kilbi- ja kapilahenduseks.“

Klinkmann Oy
Klinkmann on Soome juhtiv tööstusautomaatika ja elektrifitseerimislahenduste tarnija. Pakume lahendusi ja tugiteenuseid, mis aitavad meie klientidel oma tooteid täiustada ning tegevusi digiteerida.

Kyrön sähkö Oy
Kyrön Sähkö kuulub Instalco kontserni ja tegutseb peamiselt Soomes ja Rootsis, kuid osaliselt ka väljaspool Põhjamaid. Ettevõttes töötab üle 50 spetsialisti ja see on oma suuruse kohta vilgas tegija, kes tegutseb ülemaailmselt.

Metsä Fibre Rauman saha
Ehitatav saeveski on tehnoloogia ja tõhususe poolest maailmas juhtival kohal. Rauma saeveski tulevane tegevusmudel keskendub töötajate eri valdkondi hõlmavatele põhjalikele oskustele ning kasutaja tehtavale hooldusele.

Tutvu edulugudega