SIA RĪGAS DĪZELIS DG arendab, toodab ja koostab mitmesugusel otstarbel kasutatavaid jõuseadmeid

SIA RĪGAS DĪZELIS DG arendab, toodab ja koostab mitmesugusel otstarbel kasutatavaid jõuseadmeid – diiselgeneraatoreid ja veojõuallikaid – ning omab tarneahelat 30 riigis. Tooteid kavandatakse ja toodetakse nii maismaatranspordi, laevanduse kui ka kaitsetööstuse jaoks ning kõik komponendid peavad vastama nende sektorite standarditele ja nõuetele.

Ettevõtte SIA RĪGAS DĪZELIS DG tarnitavate juhtsüsteemide tootmisel kasutatakse CHINTi toitelahendusi, k.a seeria NB1 väikesi kaitselüliteid ning seeria NM8 lahklüliteid MCCB.

Kliendi eesmärk – rahvusvahelised turud

Komponentide laialdane tunnustamine rahvusvahelistel turgudel. Paindlikku kohandamist võimaldavad tehnilised lahendused ja tulevase tootearenduse tegevuskava.

Klinkmanni lahendus – ühine kavandamine koos kliendiga

Klinkmann andis nõu ja aitas kavandada Rigas Dizelisi süsteemide jaoks vajalikke CHINTi lahendusi. Erilist tähelepanu pöörati sellele, et valida rahvusvaheliselt tunnustatud lahendusi ja komponente. CHINTi kavandamistööriistad ja teegid võimaldavad lihtsat toote- ja dokumendihaldust.

Eelised kliendi jaoks – projektide kiire edenemine

Usaldusväärne kvaliteet ja suur tootevalik võimaldavad teostada ainulaadseid projekte lühima võimaliku ajaga vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele. CHINTi tarvikud ja moodulid tagavad erinevate rakenduste jaoks vajaliku paindlikkuse ning koostöös Klinkmanni meeskonnaga võimaldab see valida iga konkreetse ülesande jaoks parima ja kõige sobivama lahenduse.

„Meil on erinevaid projekte ja ka see, mida me klientidele pakume, on erinev, kuid kaks keskset tegurit on alati olulised: laialdaselt tunnustatud tehnilised lahendused, mis peavad olema nii meie kui ka klientide jaoks kulutõhusad. Kasutame oma projektides CHINTi lahendusi, kuna need võimaldavad meil teha kiireid prognoose ja pidevat tulevikku suunatud arendustööd,“ ütles SIA RIGAS DIZELIS DG äriarendus- ja turundusdirektor Edgars Dzenis.

Tutvu edulugudega