Smart Infra – nutikad reoveesüsteemid

Uponor tegeleb Soomes ehitus- ja kommunaaltehnoloogia toodete arendamise ja tootmisega. Uponori kliendid on taristu ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete spetsialistid, aga Uponori partnerite kaudu ka lõpptarbijad.

Uponori tegevus Soomes jaguneb kaheks haruks: ehitustehnoloogia ja kommunaaltehnoloogia. Uponor Suomi Oy on oluline partner hoonete kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete sektoris, pakkudes kestlikke ja ohutuid lahendusi mitmesuguste hoonete sisekliima reguleerimiseks ja sooja veega varustamiseks. Uponor Infra Oy on ühisettevõte, mille moodustasid kaks valdkonna juhtivat firmat KWH Pipe ja Uponor, kellel on taristu uurimise ja arendamise alal kokku üle saja aasta kogemusi.

Nutikas ja kompaktne näidu- ja juhtimislahendus reoveesüsteemidele

Uponori reoveesüsteemid vajavad juhtimislahendust, mida oleks lihtne projekteerida, ülal pidada ja teiste süsteemidega ühendada.

Klinkmanni lahendus

UNITRONICS JAZZ ja Visioni ekraan + väikesed loogikajuhtimise seadmed.
Uponor on kasutanud Unitronicsi juhtseadmeid oma süsteemides juba üle 15 aasta.

Unitronicsi tootepere pakub Uponorile erinevate rakenduste jaoks skaleeritavaid seadmeid alates reanäidikuga kompaktsest kontrollerist JAZZ kuni värvilise ekraaniga seadmeni Vision700.

Eelised kliendi jaoks

Ühte seadmesse koondatud Unitronicsi näidiku- ja loogikalahendused koos tarkvaraga kiirendavad Uponori ja projekti tarnijate planeerimisprotsessi, vajavad vähem paigaldusruumi ja -töid.

„Klinkmanni kliendikoolitus ja tehniline tugi on abiks uute omaduste kasutusele võtmisel ja uue projektipersonali väljaõpetamisel. Unitronicsi juhtseadmed on osutunud töökindlaks ka rasketes kasutuskeskkondades,“ ütles Uponor Infrastructure’i IWT tootejuht Leena Wikman.

„Pidevalt muutuvas automatiseerimise valdkonnas on Unitronicsi arenev tootepere võimaldanud Uponoril pakutavaid lahendusi ajakohastada nii, et need vastaksid uusimatele vajadustele.“

 

Tutvu edulugudega