SMART Manufacturing Day 2021

Muuda tootmine targemaks ja kiiremaks. Tark tootmine on teekond, mitte eesmärk. Tehnoloogia arenedes uuenevad ka võimalused

Osale 24. novembril online sündmusel „Smart Manufacturing Day 2021“

Targa tootmise alaste printsiipide juurutamise näol pole tegemist pelgalt huvitava ideega. Osaledes veebiseminaril saad teada, kuidas juurutada targa tootmise printsiipe tootmistegevustes ja seadmetes ning kuidas nimetatud lähenemine varustab Sind info ja ideedega, mis võimaldavad optimeerida tootlikust ja kvaliteeti, juhtida riske ning toota jätkusuutlikult.

Ürituse esinejad on pärit siit ja Põhjamaadest ja räägivad targast tootmisest ning sellest, kuidas sellealaste printsiipide juurutamine võimaldab olla paindlik, lahendada tootmisprobleeme kiiresti ja efektiivselt, vähendada masinate seisakute aega ja vähendada riske töötajatele, seadmetele ja ettevõtte reputatsioonile.

Alusta targa tootmise alaste teadmiste ammutamisega juba 24. novembril koos meiega!

Päevakava

9.00-10.00 „Smart Manufacturing“Kristoffer Nordström (Rockwell Automation) 
Terminid „tark tootmine“ ja „digitaalne transformatsioon“ tähendavad, et seadmed ühendatakse kõigepealt masinatesse, süsteemidesse ja lõpuks kogu ettevõtte infrastruktuuri. Ettekannet kuulates saad teada, kuidas masinaehitaja saab kaitsta kliendi infot, intellektuaalset vara, seadmeid, töölisi ja keskkonda samasse võrku ühendatud ettevõttes.

10.00-11.00 „Machine Safety“Niklas Flykt (Klinkmann Oy)
Ettekandes käsitletakse kolme põhilist turvalisuse alast teemat: masinate turvalisus, protsesside turvalisus ja turvalisuse juhtimine. Esitlust kuulates saad teada, kuidas standardiseeritud turvalisus vähendab masinaehituses arenduseks kuluvat aega ning kuidas kaitsta inimesi, varasid ja keskkonda. Turvalisuse efektiivne juhtimine annab tootmise turvalisuse, tootlikkuse ja kasumlikkuse jaoks otseselt mõõdetava tulemuse.

11.00-12.00 Paus

12.00-13.00 „Emulate3D“
Ervin Kaur (Klinkmann Eesti)
Ettekandes kuuled, millised on Rockwell Automationi digitaalse kaksiku tarkvara Emulate3D-ga seotud uued võimalused. Tarkvara sobib projekteerimisbüroodele, masinaehitajatele ja tootjatele. Emulate3D-ga ühilduvad kõik peamised automatiseerimise seadmed (s.h. Rockwell Automationilt, Siemensilt).

13.00-14.00 „What’s new from architecture“ Håkan Kallenberg (Rockwell Automation)
Saa teada, kuidas integreeritud arhitektuur areneb sarnaselt automatiseerimise valdkonnaga ning milliste toodete osas on toimunud suured edasiminekud. Räägime uue L8 seeria kontrolleritest, turvalülititest ja turvakardinatest premium taseme integratsioonidele, samuti sellest, miks uus Kinetix 5000 on turvalisem ning kuidas kahe Ethernet/IP pordiga saab luua erinevaid võrgutopoloogiad.

14.00 Sündmuse lõpp

Peamised teemad

  • Miks juurutada targa tootmise alaseid printsiipe ning kuidas juurutamisega alustada
  • Tootmisandmed, mis võimaldavad kasutajatel olla proaktiivsed ning saada tootmise kohta infot reaalajas
  • Kiirem investeeringu tasuvusaeg ja suurenenud masinate töösolemise aeg
  • Valik disaini ja protsesside optimeerimise alaseid tööriistu, mis lihtsustavad süsteemide integreerimist, käigushoidmist ja hooldust
  • Turvalisuse funktsioonid, mis suurendavad masinate turvalisust ja tootlikkust lihtsustades samal ajal neile ligipääsu, vähendades tootmisseisakuid ja taaskäivitamiseks kuluvat aega

Sündmusel osalemine aitab Sul juurutada enda ettevõttes targa tootmise lähenemise printsiipe:

→ edastades õiget infot õigete inimesteni õigeagselt
→ parendades toodete kvaliteeti vähendades samal ajal tootmises seisakuid
→ suurendades töötajate turvalisust ja parendades nende elukvaliteeti

Registreeru sündmusele

Seminar will be held in English

Rockwell Automation Logix 5000 perusteet koulutuksen kuva

Virtual Course: Rockwell Automation Kinetix CIP Motion Basics

One-day instructor led virtual course about Rockwell Automation Kinetix Servo Systems. This course covers the basics of Kinetix CIP Motion systems.

Loe lisa →
Rockwell Automation Logix 5000 perusteet koulutuksen kuva

Virtual Course: Rockwell Automation Studio 5000 Advanced

One-day virtual course about advanced features of ROCKWELL AUTOMATION Studio 5000 Logix Designer.

Loe lisa →
Rockwell Automation Logix 5000 perusteet koulutuksen kuva

Virtual training: PlantPAx Process Development basics

This course will introduce you you with the steps necessary to start development of a PlantPAx Distributed Control System project using the Rockwell Automation Library of Process Objects.

Loe lisa →