Automaatika andmesidevõrgud, andmekaitse ja IoT

Klinkmann pakub asjakohast nõustamist ja tarnib andmesidevõrke ning Cyber Security IT-andmekaitset erinevate tööstusprotsesside, infra- ja transpordiobjektide ning seadmete võrkuühendamiseks ning küberkaitsesüsteeme Klinkmann Competence Center osaleb võrgu ja andmekaitsega seotud vajaduste väljaselgitamisel ning vajadusel võrgufunktsioonide testimisel. Klinkmann korraldab sertifitseeritud kasutajakoolitusi ning pakub tugiteenuseid projekti kogu elukaare jooksul. Klinkmanni volitatud partnerettevõtted teevad vajaduse korral soovitud terviklahenduse koos paigaldustöödega. Klinkmann pakub ka rahvusvahelisi hooldus- ja tugilepinguid, mille abil tagatakse rakenduse tugi ja versioonihaldus üle kogu maailma.

Hirschmann/Belden, IoT ja mobiilsed modemid

Hirschmann on osa Beldeni kontsernist, mis on tööstuse Etherneti võrgutoodete turuliider – erinevad switchid (k.a keerukatesse kasutusoludesse mõeldud IP66/67 kaitseklassiga ja kuumakindlad mudelid), juhtmevabad WLAN-tooted, kiudoptika konverterid, datakaablid ja liitmikud ning tulemüürid ja andmekaitselahendused.

eWon, Helmholz ja Prosoft aitavad korraldada kaugühendusi ja hallata IoT rakendusi, mida saab vajaduse korral täiendada ka Klinkmanni tarnitavate tarkvaraplatvormide ja juhtseadmetega. Gemalto ja Teliti mobiilivõrgu modemite abil saab erinevad seadmed ja rakendused ühendada 2G/3G/4G võrkudesse.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.