Hirschmann/Belden – turuliider tööstuse andmesidevõrkude alal

Hirschmann/Beldeni tööstuslikud switchid ja aktiivsed võrguseadmed ühendatuna Beldeni kaablitega pakuvad mitmekülgseid lahendusi tööstuse Etherneti võrkudes. Belden pakub ainsa tarnijana lahendusi Open System Interconnection (OSI) tasanditele 1, 2 ja 3, tagades klientide võrkude täielikult optimeeritud struktuuri usaldusväärse sooritusvõimega. Hirschmann/Beldeni Cyber Security-lahendused tagavad hea andmekaitse.

Hirschmann/Belden Mittehallatavad switchid

Mittehallatavad Hirschmanni switchid on soodne võimalus kasutada Industrial Etherneti tehnoloogiat. Kõik switchid on mõeldud kasutamiseks keerukates oludes ning neil on vajalikud sertifikaadid erinevaks otstarbeks. Neid saab kasutada erinevates rakendustes nagu välitasandi tööstusvõrgud ja väiksemad lahendused. Switchide abil saab kasutada dubleeritud vooluallikaid, signaalikontakte ja seadmeid, millel on kaitseklass IP67/IP66 keerukates oludes, k.a otsepaigaldus seadmetele. Switchid saab valida PoE-variandiga, mispuhul on võimalik edastada voolu näiteks IP-kaameratele või väliseadmetele Ethernet-kaabli abil. Tootevalik sisaldab sertifikaate eri rakendustele: nt infrastruktuur/raudtee, sõidukid, plahvatusohtlikud ruumid ning alajaamad ja elektrivõrgud.

VAATA lähemalT

Hirschmann/Belden Hallatavad switchid

Tööstuslikud switchid, mida saab tellida eelseadistatuna, toetavad kõiki tavalisemaid tööstuse protokolle nagu Ethernet IP ja Profinet. Switchid toetavad mitmeid tööstusstandarditele vastavaid reduntantsusprotokolle nagu MRP ja RSTP. Seepärast saab Hirchmanni lüliteid kasutada tööstusautomaatika rakendustes, näiteks keerukates tööstuskeskkonna võrkudes või väga komplitseeritud rakendustes, mis nõuavad suurt portide arvu ning tõhusat kasutatavust ja töökindlust.

VAATA lähemalT

Hirschmann/Belden Andmekaitse, Cyber Security

Tööstuse tulemüürisüsteem pakub turvafunktsioone igale nõuete tasemele. Tööstuses kasutamiseks mõeldud tulemüürid ja täielikud VPN (Virtual Private Network) lahendused, k.a hajutatud andmekaitselahendused. Lihtne kasutatavus tagatakse efektiivsete varundusfunktsioonide ning laia konfiguratsioonide valiku abil. Paindliku segmenteerimise ja kaugjuhtimise abil saab lihtsalt ja ohutult luua nii piiratud seadmepõhise andmekaitse kui ka tervikliku kogu tehast hõlmava lahenduse.

VAATA lähemalT

Hirschmann/Belden Juhtmevabad lahendused ja kaugühendused, IoT

Hirschmanni OpenBAT-tootesari sisaldab laias valikus tooteid Access point ja client, mis sujuvalt koos toimivad. Maksimaalne andmekiirus, paindlikkus ning võrgu kasutatavus tänapäeva keerukas tööstuskeskkonnas. Modulaarne struktuur võimaldab kuni 8000 erinevat versiooni, täpselt vastavalt kliendi vajadustele. Valida saab mitmeid erinevaid tööstusprotokolle, k.a Profinet ja Ethernet/IP. Kasutatavate WLAN-kanalite arvu, eri tüüpi Etherneti portide ühendused, toitevahemikud ja tööstuse sertifikaadid saab valida mudeli alusel. Versioonid on kinnitatud riikide kaupa, nt USA/Kanada, Euroopa, Hiina, Brasiilia ja paljud teised.

VAATA lähemalT

Hirschmann/Belden Võrgu jälgimine ja haldamine

“Tarkvara Industrial HiVision on mõeldud juhitud switchipõhiste võrkude jälgimiseks, k.a Hirschmanni ja GarrettComi andmesidevõrgud. Lisaks võimaldab funktsioon MultiConfig mitme võrgupunkti konfigureerimist üheaegselt kiiresti ja lihtsalt. Kõik võrgu lõppseadmed, millel on SNMP-tugi, saab integreerida HiVisioni tarkvaraga, mis toetab ka seadmepõhiseid omadusi, ohutust ning vähendab võrgu haldamisel tekkida võivaid ohte. Funktsiooni MultiConfig kasutamisel saab samu parameetreid konfigureerida üheaegselt mitmele seadmele nii võrgu töötamise ajal kui ka hiljem aktiveerituna.

Võrgu topoloogia kuvatakse automaatselt ja täpselt visualiseerituna. Ka mittehallatavad switchid ja pordid on võrgu topoloogias näha. Uus turvalukustuse funktsioon võimaldab tõhusat ja lihtsat andmekaitse kasutamist. Küsige Klinkmannilt HiVisioni tarkvara 30 päevast tasuta kasutusõigust. Pakume ka tarkvara kasutamiseks vajalikku koolitust.”

Hirschmann/Belden Tehnoloogiad

Belden/Hirschmann on maailma juhtiv tööstuse andmesidevõrkude ja andmekaitsesüsteemide tarnija. Klinkmanni eksperdid aitavad leida õige lahenduse, annavad sertifitseeriva koolituse ning abistavad seadmete ja süsteemide kasutuselevõtmisel ja haldamisel.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.