Hirschmann/Belden Hallatavad switchid

Hirschmann/Belden OpenRail-modulaarswitchid

Modulaarne struktuur võimaldab parima võrgustruktuuri ja optimeerib investeeringut: MICE-lülitid ja meediamoodulid pakuvad paindlikkust ja võimalust kohaneda võrgu muutuvate nõudmistega ka tulevikus. Nutikas MICE-süsteem pakub hetkel kehtiva standardi kohaselt konfigureeritavaid switche, mis vastavad tööstuse standarditele (Ethernet IP / Profinet).

Hirschmann/Belden Töörühmaswitchid MACH100

Mitmekülgsed ühendus- ja suunamisfunktsioonid ning varundatud voolutoide teevad MACH100-seeria töörühmaswitchidest kulutõhusa variandi Layer 2 / Layer 3 rakendustele ning suurtele andmeside kiirustele.

Hirschmann/Belden OpenRail-switchid

DIN-siinile paigaldatavad OpenRail-switchid saab konfigureerida etapiviisiliselt igale protsessile, k.a portide arv, andmeside kiirused, tarkvara toimivus ning vajalikud sertifikaadid.

Hirschmann/Belden RSP-switchid

RSP switchid toetavad kõige uuemaid IEC-standarditele vastavaid võrgu taastumisprotokolle: PRP, HSR. Need uued tehnoloogiad, PRP (Parallel Redundancy Protocol) ja HSR (High-availibility Seamless Redundancy), põhinevad rahvusvahelisel standardil IEC 62439 ning tagavad ka tulevikus kõrge turvalisuse ja ühilduvuse erinevates keskkondades. Täpne aja sünkroniseerimine IEEE 1588v2 sünkroniseerib andurid, ajamid ja erinevad mõõteseadmed. Võrke saab rajada katkematu andmeedastusega ka keerukamates tingimustes, näiteks alajaamades.

Hirschmann/Belden Switchid keerukamatesse oludesse

Karmimates keskkonna- ja kasutustingimustes on vaja eriti vastupidavaid võrgukomponente. Switchid MACH1000 ja GREYHOUND on mõeldud ennekõike kasutamiseks äärmuslikes oludes, nt kõrge temperatuur, ning taluma lööke ja vibratsiooni.

Hirschmann/Belden RSR-switchid

Suurim usaldusväärsus kriitiliste rakenduste puhul. Juhitavad RSR-switchid pakuvad versioone Fast ethernet ja Gigabit Ethernet. RSR-switchid on mõeldud eriti keerukatesse oludesse, näiteks kui on vaja väga head löögi- ja vibratsioonikindlust ning kaitset elektromagnetilises keskkonnas (EMC). Lai töötemperatuuride vahemik –40…+85 °C võimaldab kasutamist väga erinevates oludes.

Hirschmann/Belden Veekindlad IP65/IP67 OCTOPUS-switchid

OCTOPUS System võimaldab luua kohandatud vee-, tule- ja vibratsioonikindlaid lahendusi – switchid saab paigaldada otse võrkuühendatava objekti või seadme juurde. Väga tugev konstruktsioon ja suur reduntantsus ja varundatud kaitsefunktsioonid. Octopus tootesarja IP67/54-switchid tagavad ka rikke korral turvalise võrkude haldamise. Octopus switchid sobivad erinevatele keerukamatele automaatikalahendustele, nt raudteetranspordile ja sõidukitele.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.