Hirschmann/Belden Juhtmevabad lahendused ja kaugühendused

Hirschmann/Belden Tööstuse juhtmevabad WLAN-lahendused

Open-BAT tootesari: Lahendused Access point ja Clien kasutamiseks tööstuskeskkonnas. Vastupidavad metallkorpused paigaldatakse DIN-siinidele. Seadmete krüptitud VPN-ühenduskanal toetab kuni viit VPN-tunnelit. Sisaldab valikut erinevaid tööstusstandardeid ja protokolle, näiteks EN61850, IEEE 1613.

Hirschmann/Belden Äärmuslikesse oludesse mõeldud juhtmevabad WLAN-lahendused

Äärmuslike olude WLAN-tugijaamad ja client-rakendustele mõeldud BAT-F-tootesari. Kaitseklass IP65/67 tagab kaitse nii vee kui ka tolmu eest. Tänu laiale töötemperatuuride vahemikule (–40…+70 °C) saab neid paigaldada ka kõige keerukamatesse tööstuskeskkondadesse. Seadmetele saab luua kuni 100 krüptitud VPN-tunnelit. Vastab erinevatele standarditele ja erinõuetele, näiteks kasutamine alajaamades ning rongides ja laevades. Vajaduse korral saab süsteemile paigaldada korpuse, mis vastab ka ATEXi nõudmistele.

Hirschmann/Belden BAT-C Client-lahendused

Kompaktne ja kulutõhus WLAN Client on mõeldud tööstusrakendustele, kus on vähe ruumi. Selle kaitseklassile IP67 vastav konstruktsioon on loodud kasutamiseks ka kõige keerukamates tööstusoludes.

Hirschmann/Belden BAT-antenni lahendused

Erinevad antennimudelid kõigile rakendustele. Valida saab ümberringi kiirgavaid või suunatavaid antenne ning autodesse Omni antenni. Lisaks on tootevalikus lekkivad antennikaablid kaevandustesse, tunnelitesse ja tööstusrakendustele. Kõik antennid on kaitseklassiga IP65 ning sisaldavad adapterit, kaablit ja paigaldusmaterjali.

Hirschmann/Belden Kaugühendused (IoT)

IoT (Internet of Things, Industry 4.0) pakub võimalust erinevate tööstusseadmete võrkuühendamiseks. Seadmeid saab kontrollida, juhtida ja hallata kohast sõltumata. Mitmesugused sertifikaadid tagavad ühenduse ka keerukamates kasutuskeskkondades nagu elektrivõrgud, sõidukid, rongid ja laevad.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.