Unitronics - Klinkmann

Unitronics – puuteekraaniga mini-PLC-kontrollerid

UNITRONICSi puuteekraaniga mini-PLC-kontrollerite komplekti kuuluvad kontroller, ekraan, IO-moodulid ja andmesideliidesed – kulutõhus lahendus. Tootevalik ulatub üherealise näidikuga kontrolleritest 15,6″ monitoriga kontrolleriteni. Seadmeid kasutatakse tüüpiliselt seadmete ja hoonete automaatikas, energeetiliste ja muude protsesside juhtimiseks ning alajaamana kaugsüsteemides.

Unitronics Jazz - Klinkmann

Unitronics Jazz’i tootesarja loogikad

Tekstiekraaniga miniPLC, millel on suur mälu ning temperatuuri juhtimise võimalus. Keskkonnakindel. Kasutuskohad: seadmejuhtimine, kinnistud, energia- ja veesüsteemid ning RTU kaugjaamana.

VAATA lähemalT

Unitronics SAMBA 4.3 - Klinkmann

Unitronics Samba-seeria PLC+HMI

Uus kulutõhus miniloogika 3,5”, 4,5” või 7” värvilise ekraaniga. Keskkonnakindel. Võimaldab 24 erinevat opereerimisnäitu ja PID-regulaatoreid. Andmete kogumine ja aruandlus. Impulss-sisendid ja -väljundid paigutamiseks. Kasutuskohad: seadmejuhtimine, kinnistud, energia- ja veesüsteemid ning RTU kaugjaamana.

VAATA lähemalT

Unitronics V570 - Klinkmann

Unitronics Visioni seeria PLC+HMI

MiniPLC+HMI ja juhtseadmed täpse 3,5”…12,1” puuteekraaniga. Mahukas mälu retseptide, häirete, teabekogumise ja aruandluse tarbeks. Võimalik kasutada erinevaid ühendusi: Ethernet, välisiinid ja mobiilivõrgud. Tasuta tarkvara konfigureerimiseks ja aruandluseks.

VAATA lähemalT

Unitronics unistream 10 - Klinkmann

Unitronics UniStream-seeria PLC

UniStream-seeria modulaarsed juhtseadmed keskmise suurusega rakendustele. Tõhus protsessor ja kiire mälu. Kvaliteetne ekraan 7”, 10,4″, ja 15,6”. IP65/66 kaitseklassi korpus. UniLogicu programmeerimistarkvara abil saab rakenduste arendust ja haldamist kiiresti ja lihtsalt paljundada..

VAATA lähemalT

Unitronics IO Expansion Modules - Klinkmann

Unitronics IO-moodulid

IO-moodulid kohalikuks või kaugkasutamiseks.

VAATA lähemalT

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.