Unitronics - Klinkmann

Unitronics – puuteekraaniga mini-PLC-kontrollerid

UNITRONICSi puuteekraaniga mini-PLC-kontrollerite komplekti kuuluvad kontroller, ekraan, IO-moodulid ja andmesideliidesed – kulutõhus lahendus. Tootevalik ulatub üherealise näidikuga kontrolleritest 15,6″ monitoriga kontrolleriteni. Seadmeid kasutatakse tüüpiliselt seadmete ja hoonete automaatikas, energeetiliste ja muude protsesside juhtimiseks ning alajaamana kaugsüsteemides.

Klinkmann Eesti AS on juhtiv tööstusala automaatikasüsteemide tarnija Põhja-Euroopasning esindab mitmeid juhtivaid automaatikasüsteemide tootjaid kohalikul turul.

Klinkmann on Unitronicsi ametlik esindaja Eestis, Soomes, Lätis, Leedus, Venemaal, Ukrainas, Kasahstanis ja Valgevenes.Ametliku esindajana tagab Klinkmann Unitronicsi toodete asjakohase tehnilise toe, parima klienditeeninduse ning vajadusel kiire garantii protsessi. Pöörame teie tähelepanu asjaolule, et Klinkmann ei paku garantiid mujalt ostetud Unitronicsi toodetele. Oma äriprotsesside sujuvuse tagamiseks soovitame toodete soetamisel kasutada vaid ametlike esindajaid.

Unitronics projekteerib, toodab ja turustab täiustatud juhtimis-ja automatiseerimislahendusi. Tootesortimendis on täielik valik PLC-sid koos integreeritud HMI-ga, VFD-ga, I / O-ga, samuti programmeerimistarkvara kõikidele juhtimis-, liikumis-, HMI-ja lahendustele. Unitronicsi tootevalik ulatub mikro-PLC + HMI lihtsamatest seadmetest keerulisemate juhtimisseadmeteni, mis sisaldavad täiustatud funktsioone,IO-sid ja mitmesuguseid kommunikatsioonivõimalusi -sealhulgas Tööstuse 4.0 tehnoloogia toetamine.

Exclusive Distributor of Unitronics products Certificate

Unitronics Jazz’i tootesarja loogikad

Tekstiekraaniga miniPLC, millel on suur mälu ning temperatuuri juhtimise võimalus. Keskkonnakindel. Kasutuskohad: seadmejuhtimine, kinnistud, energia- ja veesüsteemid ning RTU kaugjaamana.

VAATA lähemalT

Unitronics Samba-seeria PLC+HMI

Uus kulutõhus miniloogika 3,5”, 4,5” või 7” värvilise ekraaniga. Keskkonnakindel. Võimaldab 24 erinevat opereerimisnäitu ja PID-regulaatoreid. Andmete kogumine ja aruandlus. Impulss-sisendid ja -väljundid paigutamiseks. Kasutuskohad: seadmejuhtimine, kinnistud, energia- ja veesüsteemid ning RTU kaugjaamana.

VAATA lähemalT

Unitronics Visioni seeria PLC+HMI

MiniPLC+HMI ja juhtseadmed täpse 3,5”…12,1” puuteekraaniga. Mahukas mälu retseptide, häirete, teabekogumise ja aruandluse tarbeks. Võimalik kasutada erinevaid ühendusi: Ethernet, välisiinid ja mobiilivõrgud. Tasuta tarkvara konfigureerimiseks ja aruandluseks.

VAATA lähemalT

Unitronics UniStream-seeria PLC

UniStream-seeria modulaarsed juhtseadmed keskmise suurusega rakendustele. Tõhus protsessor ja kiire mälu. Kvaliteetne ekraan 7”, 10,4″, ja 15,6”. IP65/66 kaitseklassi korpus. UniLogicu programmeerimistarkvara abil saab rakenduste arendust ja haldamist kiiresti ja lihtsalt paljundada..

VAATA lähemalT

Unitronics IO-moodulid

IO-moodulid kohalikuks või kaugkasutamiseks.

VAATA lähemalT

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.