Unitronics - Klinkmann 

Unitronics Samba kontrollerid

Unitronics Samba

“Samba™ on soodne ja üldkasutatav kompaktne juhtseade. Täpne 16-bitine puuteekraan, mille suurused on 4,3” ja 7”. Kasutajaliides pakub võimalust andmete sisestamiseks ja visualiseerimiseks, sh skeemid, retseptid ja häired.

Samba toetab 24 erinevat akent ja kuni 40 erinevat kuva igale rakendusele. Loogika pakub 2 automaathäälestusega PID-regulaatorit. Reaalajas andmekogumine, retseptid ja juhtimine. Kontrolleril on integreeritud I/O. Kergesti puhastatav esipaneel ja IP66/IP65/NEMA4X kaitse muudavad Samba suurepäraseks lahenduseks ka kohtadesse, mida puhastatakse vee- või pesuainejoaga. Kõigil mudelitel on jadaühendusport ning 4,3″ ja 7″ mudelitel lisaks programmeerimiseks USB-port. Võimalik paigaldada lisaporte nagu Ethernet, RS232/RS485 või CAN-siinikaarte. Samba kontrolleritel on valmis tugi mobiilivõrkudele e-posti ja SMSide saatmiseks. Kasutatavad protokollid on muuhulgas TCP/IP, MODBUS, DF1 slave, CANopen, J1939.

Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Seadmega on tarkvara kaasas.”

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.