Unitronics - Klinkmann

Unitronics Visioni kontrollerid

Unitronics Vision 350 

Vision 350 miniPLC+HMI. PLC värvilise 3,5″ puuteekraaniga ning valmis andmeedastussüsteem. Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Tarkvara on seadmega kaasas.

Unitronics Vision 570

Vision570 miniPLC+HMI. Juhtseade värvilise 5,7″ puuteekraaniga ning valmis andmeedastussüsteem. Tuleb lisada vaid valitud SNAP I/O-moodul ja võimalik hajutamise I/O. Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Tarkvara on seadmega kaasas.

Unitronics Vision 700

PLC+HMI. PLC 7″ värvilise puuteekraaniga, standardvarustuses Etherneti port. Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Tarkvara on seadmega kaasas.

Unitronics Vision 1210 ja Vision 1040

PLC+HMI. PLC 10,4″ ja 12,1″ värvilise ekraani ja valmis andmeedastusega. Õige valik, kui on vaja suurt ekraani ja head kaitseklassi (IP66). Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Tarkvara on seadmega kaasas.

Unitronics Muud Visioni mudelid

Vision 430 ja Vision 130 miniPLC+ekraan juhtseadmed Sobib seadme-/protsessijuhtimisteks ning iseseisvaks alamjaamaks. IP66 ja hea keskkonnakindlus. Tarkvara on seadmega kaasas.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.