Automaatika tarkvara

Klinkmann pakub vajalikku nõustamist ning tarnib tarkvara- ja IT-lahendusi erinevate tööstus- ja energiaprotsesside ning masinate/seadmete jälgimiseks, andmete kogumiseks, aruandluseks ning süsteemide integreerimiseks ja andmekaitseks. Klinkmann Competence Center osaleb vajaduse korral tarkvara katsetamisel ja lisafunktsioonide arendamisel. Klinkmann korraldab sertifitseeritud kasutajakoolitusi ning pakub tugiteenuseid projekti kogu elukaare jooksul. Klinkmanni volitatud partnerettevõtted teevad vajaduse korral soovitud terviklahenduse koos paigaldustöödega. Klinkmann pakub ka rahvusvahelisi hooldus- ja tugilepinguid, mille abil tagatakse rakenduse tugi ja versioonihaldus üle kogu maailma.

Wonderware automaatikatarkvara ning DreamReporti ja Matrikoni tarkvara

Wonderware on maailma suurim automaatikatarkvara tarnija, kelle programmid on kasutusel ka mitmesajas Soome tootmisettevõttes ja eri seadmetootjate juhtsüsteemides. InTouch HMI/SCADA, Historiani kiire andmebaas, rakendusplatvorm System Platform ning MES-lahendused automaatika- ja IT-süsteemide integreerimiseks. Wonderware tarnib tarkvaralahendusi ka tööstusettevõtete hoolduseks ja ennetavaks hoolduseks ning tarkvaraplatvorme IoT rakendustele.

Aruandlustööriista DreamReport abil saab lihtsalt ja näitlikult koostada kogutud andmetest aruandeid mitmetes rakendustes, k.a Wonderware Historiani andmebaasist. Matrikon on maailma juhtiv OPC tarkvara tarnija. Matrikon OPC IO-serveri ja andmekaitsetarkvara abil saab ühendada ja kaitsta erinevaid PLC-, DCS- ja IT-süsteeme.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.