Rockwell Automation - Klinkmann

Rockwell Automation – automaatikalahenduste juhtiv tarnija

Rockwell Automation (Allen-Bradley) on 22 000 töötajaga maailma juhtiv tööstuse automaatikalahendustele spetsialiseerunud kontsern. Rockwelli tootevalik hõlmab programmeeritavaid kontrollereid ja muid juhtimislahendusi, sagedusmuundureid (ka keskpinge alal), servomootorite juhtimist ning juhtimiskomponente ja masinaohutuse lahendusi. Rockwelli lahendused omavad olulist turuosa ja tunnustust suurtel rahvusvahelistel turgudel.

Rockwell Automation Juhtsüsteemid

Programmeeritavad PLC-loogika juhtseadmed (PAC), mitmed kontrollerite tüübid ning mudelid erinevateks rakendusteks. Safety PLC-loogikad.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation I/O-lahendused

Sisend-/väljundmoodulid erinevate rakenduste tarbeks – lokaalseks ja hajutatud juhtimiseks. Raskesse kasutuskeskkonda ja otse seadmetele paigaldatavad moodulid. Safety-moodulid.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation AC- ja DC-ajamid | sagedusmuundurid

AC- ja DC-ajamid madal- või keskpingesüsteemidele. Rockwelli mootorid.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Liikumise juhtimine / servoajamid ja servomootorid

Lai valik servomootoreid, servojaamu, lineaarseid tooteid ja liikumistarkvara ning modulaarne iTRAK® nutikas track-süsteem, mille abil saab luua integreeritud liikumisjuhtimise lahendusi.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Operaatorpaneelid

Operaatorpaneelid pakuvad kasutajaliidest nõudlikumatele rakendustele. Tootevalikus on erineva suurusega monitore, erinevaid juhtimisviise, mäluvariante ja komplekte. Need vastupidavad seadmed on täielikult valmis paketid, mis sisaldavad seadmeid, tarkvara ja andmesideporte. Operaatorpaneelid koguvad ja juhivad protsesse erinevate andmeedastuskanalite vahendusel, nagu näiteks DeviceNet™, ControlNet™ ja Ethernet / IP™. Seadmed sobivad väga hästi kasutuskeskkonda, kus esineb tugevaid lööke, vibratsiooni ja kõrget temperatuuri.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Tööstuslikud võrguseadmed

Stratixi tootesari pakub lahendusi võrgurakendusteks: ühendamiseks, marsruutimiseks, juhtmevabadeks lahendusteks ja automatiseerimiseks ning Cyber Security andmekaitseks.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Tööstuse juhtimis- ja automaatikakomponendid

Juhtimise ja automaatika komponendid Kontrollitud kvaliteet ja vastupidavus Mitmesugused rahvusvahelised sertifikaadid, näiteks CE, UL ja NEMA.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Safety turvatooted

Turvatooted ja -lahendused tõhustavad masinate ja seadmete funktsioneerimist ning parandavad töötajate ohutust ning töö efektiivsust ja tootlikkust.

VAATA lähemalT

Rockwell Automation tarkvaratooted rakenduste arendamiseks

Lihtne rakenduste planeerimine, arendamine ja hooldus

VAATA lähemalT

Rockwell Automation Emulate 3D – arendab Dynamic Digital Twin

Emulate 3D – arendab Dynamic Digital Twin (dünaamiline digitaalsete kaksikute) tarkvara, mida kasutada virtuaalseks süsteemide käivitamiseks, läbilaskevõime simulatsiooniks ja tööstuslikeks esitlusteks

VAATA lähemalT

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.