Hoffman

Hoffman – juhtivad lülituskilpide ja ventilatsioonisüsteemide lahendused

ELDON nVent – korpusetehnoloogia liider maailmas

ELDON kuulub nüüd nVent Gruppi. ELDONi tootevalik hõlmab nii püstisi kui ka seinale kinnitatavaid korpusi ja seadmekappe nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks, terminalide korpusi ning IT-lahenduste ja liideste korpusi. ELDONi automatiseeritud tootmisliinid valmistavad korpusi värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüestrist, polükarbonaadist ja termoplastilisest ABS-ist.

Hoffmani seinakarbid

Hoffman nVent pakub laia valikut erinevaid seinakarpe. GL66-seeria kvaliteetsed terasplaatidest seinakarbid on suurepärane valik tööstusettevõtete erinevate vajaduste katmiseks. Hoffmani kerged terasseintega karbid on projekteeritud kaitsma elektri- ja elektroonilisi komponente tööstuskeskkonnas. Ergonoomiline ja esteetiline disain ning hall viimistlus muudavad selle lahenduse suurepäraseks valikuks klientidele, kes peavad oluliseks stiilset üldilmet ja funktsionaalsust. Mistahes tüüpi seinapaigalduskarpide väljapoole ulatuv äärik kaitseb karpi tõhusalt mustuse eest.

Hoffman PROLINE

Hoffman nVent ProLine modulaarsed põrandakapid elektri- ja elektrooniliste komponentide kaitseks tööstuskeskkonnas. Hoffman PROLINE on vastupidav ja mitmekülgselt kasutatav põrandakapilahendus, mida saab tänu moodulkonstruktsioonile skaleerida vastavalt tööstuskeskkonna vajadustele. PROLINE paigalduskappides on paigaldamist ja kasutamist hõlbustavad suured ja kergesti eemaldatavad uksed. Kapi küljed, põhja ja katuse võib paigalduse ajaks ja hooldustööde hõlbustamiseks eemaldada.

Hoffmani roostevabad karbid ja kapid

Hoffman nVent´i roostevabad teraskorpused on mõeldud kasutamiseks välis- ja siseobjektidel, kus on vajalik väga hea korrosioonikaitse kemikaalide ja niiskuse mõju tõttu. Materjalivariantideks on standardlahendustena roostevaba teras 304 ja happekindel teras 316L.

GL66 – seeria roostevabad teraskarbid on hea valik tõhusat korrosioonikaitset vajavatel objektidel. Karpidel on harjatud metallpind ning kaanevariantideks on olenevalt objektist kas kruvitud kaas või hingedel liikuv uks 3 mm topeltlehtvõtmega.

A30S4E roostevabad põrandakapid on mõeldud kasutamiseks eriti keerulistes oludes ning raskete või keeruliste paigaldiste kaitseks. Kolmepunktiline lukustus ja tihendid tagavad suurepärase kaitse tolmu, mustuse, õli ja niiskuse eest. Kahe uksega mudelite konstruktsioon võimaldab suuremõõtmeliste ja raskete seadmete katmise kõrget kaitseklassi (IP) ja mehaanilist vastupidavust (IK) nõudvatel objektidel.

Hoffmani lülituskilpide ventilatsioon

Hoffmani tootevalikus on jahutuslahendused paljude tööstusobjektide tarbeks. Hoffman nVent pakub erinevaid lülituskilpide ventileerimislahendusi erinevatesse tingimustesse. Tootevalikus on nt kompressorjahutid, ventilaatorilahendused õhkjahutuseks, soojusvahetid vedelike jahutamiseks ning lülituskilpide soojendid.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.