ELDON nVent

ELDON nVent – korpusetehnoloogia liider maailmas

ELDON kuulub nüüd nVent Gruppi. ELDONi tootevalik hõlmab nii püstisi kui ka seinale kinnitatavaid korpusi ja seadmekappe nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks, terminalide korpusi ning IT-lahenduste ja liideste korpusi. ELDONi automatiseeritud tootmisliinid valmistavad korpusi värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüestrist, polükarbonaadist ja termoplastilisest ABS-ist.

ELDON nVenti seadmekapid ühilduvad, on saadaval ja heaks kiidetud kogu maailmas, mis optimeerib seadmekappide investeerimislahenduste kogu elutsüklit.

Kulutõhusad ja kiired kliendispetsiifilised korpuselahendused

ELDON nVenti korpusi saab konfigureerida ja toota kliendile vajalikes mõõtmetes ja värvides ning vastavalt vajadusele varustada avade, spetsiaalse kaitse/kattega, akende, jahutuslahenduste ja maanduskontaktidega.

Disainituge pakkuv tarkvara ja teenused muudavad korpuste kujundamise klientidele lihtsaks – dimensioonianimatsiooni, valmis tehnilise dokumentatsiooni ja paigaldusjuhiste ning ulatuslike tooteandmebaasidega.

ELDON nVent pakub sobivat lahendust – koos rahvusvaheliste tunnustustega

NVent Groupi laialdased kogemused ja ulatuslikud tooteseeriad tagavad klientidele sobivad korpuselahendused parima võimaliku hinnaga. ELDON nVenti tootmisliinid Euroopas, USA-s ja Aasias kindlustavad turupõhise spetsialiseerumise ja asjatundlikkuse. Tüüplahendused pakuvad erinevatele vajadustele vastavaid valmiskorpusi ning pädev klienditeenindus võimaldab ka standardlahenduste paindlikku kohandamist kliendispetsiifilisteks elektrijaotuse ja seadmejuhtimise rakendusteks.

Tooted on disainitud ja valmistatud seadmete ning paigaldiste kaitsmiseks nõudlikes töötingimustes. Korpused on rahvusvahelise tunnustusega, vastates muuhulgas ka farmaatsiatööstuse standarditele, ja tooted on toodetud ISO 9001:2008 sertifikaadiga tootmisliinidel.

Tootevalikut täiendavad korpusejahutid, ventilaatorid, küttetehnoloogia, valgustus ja mitmesugused siinilahendused. Küsi ELDON nVenti hinnapakkumist – sobiv lahendus taskukohase hinnaga.

 

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.