Prosoft/Belden – tööstusettevõtete andmeedastuse lahendused

Prosoft (Beldeni kontsern) on spetsialiseerunud automaatika siini- ja andmeedastustoodetele – erinevad andmesideliidesed ja juhtmevaba andmeedastus. Erinevad protokollid ja rakendusobjektid.

Rockwelli andmesideliidesed

Prosoft Technology valmistab andmeedastuslahendusi Rockwell Automation® süsteemidele, k.a ControlLogix®-, CompactLogix™ (L3x, L2x, L1x), SLC™ 500, FLEX® I/O and POINT I/O™ seadmed. Ühenduskaardid üle 40 erineva andmeside protokolli tarbeks, kasutaja programmeeritavad kaardid ning andmeedastuse juhtimiseks ja mõõtmiseks mõeldud kaardid.

Andmeside konverterid

Erinevate protokollide andmeside konverterid tagavad andmeedastuse tööstus- ja hooneautomaatika siinide vahel, näiteks jadaedastus, Ethernet, EtherNet/IP, Modbus Plus, Modbus TCP/IP, Profibus, A-B Remote I/O, Hart, Honeywell DE ja Metasys.

Juhtmevabad lahendused

Automaatika juhtmevabad andmevõrgud. Kiire ja usaldusväärne andmeedastus. WLAN-kaablil põhinevad lahendused tunnelitesse, kaevandustesse ning tööstushoonetesse. Klinkmann aitab leida õiged lahendused ning pakub abi koolitamisel ja süsteemide kasutuselevõtul.

Küsige julgesti lisa

Sisestage enda e-posti aadress, klienditeenindus võtab teiega ühendust.