11.2016 Tööstusautomaatika juhtimise terviklahendused ja kuluefektiivsed lahendused tootmises

18.11.2016 toimus Instrutec 2016 raames seminar 10:00-12:30 Tööstusautomaatika juhtimise terviklahendused ja kuluefektiivsed lahendused tootmises.

 

Rockwell Automation Allen-Bradley toodete kvaliteet ja tehnoloogia rahvusvaheliselt tunnustatud ning heaks kiidetud loogika abil saate alustada põhifunktsioonidest ning laiendada rakendust abimoodulite valikuga ka nõudlikele masinatele ja turvaeesmärkidele. Unitronics – Maailmaturu liider ökonoomsete mini-PLC ja ekraaniga kontrollerite vallas.
Carlo Gavazzi  – Euroopa suurim rahvusvaheline tööstuslike komponentide tootja, kelle toote valikus on nii masinate kui ka tehnoloogiliste protsesside automatiseerimiseks vajalikke komponente.   

Seminaril arutaleti teemadel:

Internet of Things tööstuses- kuidas rakendada IoT  efektiivselt ja madalate kuludega?  referentsid.

Rockwelli ja Unitronicsi PLC optimaalsed lahendused erinevatele süsteemidele.

Kuidas rakendada energiatõhusaid lahendusi installatsioonis ning tagada kvaliteetne energiajaotuse hoonetes ja tööstuses.

Seminarile järgnes lõuna. Seminar oli tasuta ning piiratud kohtade arvuga.        

Kui tunnete huvi tööstusautomaatika kuluefektiivsete juhtimise terviklahenduste vastu palun küsige seminari materjale ja lisainfot Klinkmann klienditeeninduselt info@klinkmann.ee +372 668 4500 või info@klinkmann.ee.