20.09.2016 Tehnopoli teaduspargis toimus tootmise turvalisuse seminar.

Viimaste uurimuste kohaselt on võimalik õige turvalahenduse abil vähendada tööõnnetusi poole võrra, saada 5-7% kõrgem OEE ning tootmisseisakuid esineb 2-4% vähem.Tule ja kuula kuidas teostada töid kooskõlas rahvusvahelise ohutuse regulatsioonidega.

Seminaril “Tootmisseadmete ja elektrisüsteemide turvalahendused tööstuses – vähem vigastusi ja suurem produktiivsus”. käsitleti tootmise ja seadmete rahvusvahelisi ohutuse regulatsioone, kus Rockwell Automation esindajad Bjarke Petersen ja Søren Jensen tutvustasid EL masinadirektiivi nõudeid ning selle vajalikkust. Samuti Rockwelli võimalusi standardi järgimiseks ning sedme turvalisuse tagasmiseks sealhulgas tarkvara, tööriistad SAB ja Sistema.
Rockwell Automation on grobaalne turuliider tööstuse ja tööstusseadmete turvalahenduste valdkonnas. Rockwell tööstuse turvalisuse terviklahendused luuakse kooskõlas rahvusvaheliste ohutuse regulatsioonidega.

Dehn on euroopa turuliider elektriinstallatsiooni turvalahenduste valdkonnas, pakkudes kvaliteetseid isikukaitsevahendeid ja seadmeid, kaarleegi kaitse- lahendused madalpinge ja keskpinge installatsiooni töödeks. Lähemalt tutvustati ning EL installatsiooni tööde turvaregulatsioone ja seadmed, isikukaitsevahendeid ning konfiguraatoreid maanduste ja turvalahenduste optimaalseks planeerimiseks.

Peatse kohtumiseni, Klinkmann Eesti AS

Kui tunnete huvi tootmise turvalisuse lahenduste vastu palun küsige seminari materjale ja lisainfot Klinkmann klienditeeninduselt info@klinkmann.ee +372 668 4500 või info@klinkmann.ee.