Emulate 3D - Dynamic Digital Twin

Emulate 3D arendab Dynamic Digital Twin tarkvara, mida kasutada virtuaalseks süsteemide käivitamiseks, läbilaskevõime simulatsiooniks ja tööstuslikeks esitlusteks

Kasuta automatiseeritud süsteemides disainimisel, ehitamisel, analüüsil või juurutamisel Emulate 3D tarkvara. Emulate 3D tehnoloogia säästab süsteemide käivitamisel aega ja raha, aitab tootevoogu analüüsida ja võimaldab luua unustamatuid tööstusanimatsioone erakordselt kiiresti.

Emulate 3D tooteid kasutavad inimesed, kes töötavad laonduse, tootmise ja tootmissüsteemide, lennujaamade pagasikäitlemissüsteemide, pakendamissüsteemide, masinate disainilahenduste, autosüsteemide ja paljudes teistes valdkondades.

Emulate 3D juhtimisseadmete testimise mudelid on digitaalsed kaksikud, mis ühenduvad koheselt paljude programmeeritavate loogikakontrolleritega (PLC) ja mida saab laias valikus tööstuslike standardprotokollide abil ühendada teiste tootjate toodetega.

Emulate 3D raamistik võimaldab ka töökindlaid ühendusi WMS-, WCS- ja ERP-süsteemidega kõrgtasemel emulatsioonideks.

Soovid lisateavet?

 

Emulate 3D masinaehitajatele

Loo oma masinate juhtseadiste testimise mudelid otse CAD-süsteemis. Silu ja täpsusta lahenduste kinemaatilisi järjestusi ja ajastusi virtuaalses keskkonnas ning tee muudatused kiiremini, kui see füüsiliste prototüüpide abil oleks võimalik.

Loo masin või mehaanikasüsteem CAD-is, märgi erinevad kinemaatilised- ja juhtelemendid, lisa koormusallikas, kui operatsiooni käivitab toodete kohalolek, seejärel ühenda emulatsioonimudeli käivitamiseks PLC IO-ga. Kombineeri mehaaniline CADi teave reaalse juhtimissüsteemi loogikaga, et luua väärtuslik katsepolügoon dünaamilise digitaalse kaksiku kujul.

 

Soovid lisateavet? Täida vorm ja võta meiega ühendust