Klinkmanni Eesti ja Tallinna Tehnikaülikool sõlmisid koostöölepingu

Klinkmannil on hea meel teatada, et alates 2017 aastast korraldame koostöös Tallinna Tehnikaülikooli Arvutisüsteemide instituudiga Unitronicsi kontrollerite koolitusi eesti keeles.

“Unitronicsi kontrollerid ja side“ baaskursus annab ülevaate kontrolleri Unitronics Samba 7 ehitusest ja kasutusvõimalustest. Kursuse eesmärgiks on anda baasteadmisi kontrolleritest ja nende programmeerimisest: kuidas alustada ja kuidas lahendada lihtsamaid ülesandeid. Kursus on mõeldud neile kellel puudub kogemus kontrolleritega töötamiseks või on see minimaalne.

“Unitronicsi kontrollerid ja side“ jätkukursus annab ülevaate kontrolleri Unitronics Samba 7 täiendavatest kasutusvõimalustest. Lähemat käsitlust leiavad Unitronicsi kuvade konfigureerimine arvutis, ethernet ja internet, kaugprogrammeerimine, andmevahetus ja kaugkonfigureerimine gsm/gprs võrgu kaudu, sõnumivahetuse ja mitmeekraanilise kasutajaliidesed.

Koolitused viib läbi TTÜ dotsent Rein Paluoja. Koolituse kestvus on 8 akadeemilist tundi ning see toimub eesti keeles ühel päeval. Kursusel osalenud saavad tunnistuse.

Registreeruda ja lisainformatsiooni saab helistades telefonil 668 4500 või e-posti aadressil info@klinkmann.ee ning Klinkmann Eesti AS koduleheküljel www.klinkmann.ee.