Matrikon UA Tunneller, OPC UA turvaline lahendus

Laadige alla vabavara Matrikon UA Tunnelleri katsetamiseks

Tööstuslik asjade internet (IIoT) ja Industrie 4.0 on proovikivi tööstuse automatiseerimisel võrguprotokollide standardiseerimiseks suurema funktsionaalsuse ja koostalitlusvõimega platvormidel, mis võimaldavad tavalahenduste puhul kasutada OPC ühtsustatud arhitektuuri (UA).

Matrikon OPC UA Tunneller kujutab endast intuitiivset ja kasutajasõbralikku liidest, mis aitab saada kiiresti ning efektiivselt ühenduvuse klassikaline-klassikaline ja klassikaline-UA ning tagab selle tõrgeteta töö.

Matrikon OPC UA Tunneller lihtsustab OPC migratsiooni kavandamist sellega, et integreerib sujuvalt OPC UA kliendid ja serverid teie OPC klassikalisse arhitektuuri, seejuures ei ole vaja asendada olemasolevat vara. See võimaldab lihtsalt lisada uusi OPC UA-põhiseid komponente ja samal ajal kaitsta olemasolevaid investeeringuid, tagatud on ka IT valdkonnas tuntud rangeimatele nõuetele vastav turvalisus.

Laadige tarkvara proovimiseks alla siit. Täpsema teabe ja hinnainfo saamiseks võtke ühendust aadressil info@klinkmann.lv