Rockwell Automation

Rockwell Automationi seminar NUTIKAD MASINAD, Tallinn 26.3.2019

Nagu te teate, on Rockwell Automation automaatika ja infosüsteemide alal maailmas liidrikohal. Klinkmann Eesti on selle ametlik edasimüüja ning on pühendunud teie abistamisele, et teie seadmed ja süsteemid on paremini ühendatud, tõhusamad ja kasumlikumad. Töötades koos lõppkasutajate, OEM-tootjate ja süsteemiintegraatoritega, tarnime tööriistu, teadmisi ja teenuseid, mis aitavad teil luua järgmise põlvkonna lahendusi.

Rockwell Automationi nutikad ja paindlikud vastastikku seotud tootmistehnoloogiad ning innovatsioonile keskendumine aitavad teil ületada oma klientide ootusi.

Teil on tarvis maksimeerida oma automaatikaalaseid investeeringuid ja tarnida täielikult integreeritud andmesuutlikke lahendusi tööstusharude ja rakenduste ulatuses? Siis on meie seminar just teie jaoks.

Sissepääs üritusele on tasuta, üritus toimub kell 9.00–14.00 Teaduspark Tehnopolis, ruumis Merkuur, Teaduspargi 6/1 Tallinn . Registreerumise lõpukuupäev on 21.03.2019

Üritus algab kohviga, vahepeal on einepausid.

Meie põhiteemad seminaril on:

Metso, koostöös Rockwell Automationiga

Konkurents tootmisettevõtete vahel, kes vajavad arukaid investeeringuid ja proaktiivset hooldust, muutub üha tihedamaks.

Tootmise digitaliseerimise eeldus on koostöö masina- ja seadmetootjate (OEM) ning tootmise omanike vahel, ja seda saab teha selle platvormi abil.

Tootmise omanik, tule ja saa teada, kuidas Metso ja Rockwell Automation aitavad tootmisettevõtetel arendada oma digitaliseerimist ning leida ideid, kuidas digitaliseerida ka teie toodang.

Ettekandja: Henri Putto, automatiseerimise ja tarkvara ärijuht põhjamaades, Rockwell Automation.

Rockwell Automationi nutikad masinad

Masina- ja seadmetootja, uuri välja, kuidas lisada oma klientidele väärtust Rockwell Automationi nutika masina lahenduste abil. Üksikute masinate arukus on oluline osa tootmise digitaliseerimisest.

Nutikas masin on palju enamat, kui vaid pilves olev andmekogu. Rockwell Automation pakub teile nutikaid andureid, nutikat ohutust ja nutikaid mootorijuhtimise lahendusi teie masina nutikuse suurendamiseks.

OEM-tootjate ja nutikate masinate foorum automatiseerimise messil (2018 Automation Fair®) tutvustas tegeliku elu näiteid, kuidas ettevõtted on suurendanud oma tootlikkust ning parandanud tõhusust uusimate OEM-tööstuse automatiseerimistehnoloogiate ja -rakenduste kasutuselevõtuga.

Ettekandja: Kristoffer Nordström, äriinsener, Rockwell Automation

Rockwell Automation servoajamid

Servoajamid aitavad laiendada integreeritud liikluse osa EtherNet/IP-võrgus suurte kohandatud masinate ehitajate rakendustes.

Allen-Bradley servoajamid võivad aidata vähendada käikulaskmisaega ja parandada masina jõudlust. See pakub lihtsust, võimsust ja ruumisäästu, mida vajate oma masina kiiremaks ülespanekuks ja käikulaskmiseks.

Integreeritud ohutusajam, ohutussignaal liigub EtherNet/IP-võrgukaabli kaudu, mitte ajami ja kontrolleri vahelist juhet mööda. Iga võrgus oleva ajami konfiguratsiooni saab muuta ilma juhtmestiku muutmise vajaduseta.

Ettekandja ja demonstratsioon: Harri Granö, lahenduste arhitekt, Klinkmann Oy

Rockwell Automation konfiguratsioonitööriistad

Rockwell Automation pakub mitut tootevaliku- ja konfiguratsioonitööriista, mis aitavad teil valida ning konfigureerida sobivaid tööstustooteid. Need tööriistad on saadaval veebis, nii et saate teabele ligi nii kontoris kui ka tehases olles.

Ettekandja: Kristoffer Nordström, äriinsener, Rockwell Automation

Lubage meil aidata teil saavutada konkurentsieelist ning võtta juhtkoht oma tööstusharus ja rakendustes.
Tere tulemast!

Registreeru kohe!