Unitronics Vision

Unitronicsi Vision-seeria kulutõhusad 3,5–12,1” ekraaniga kontrollerid – täielik kõik ühes automaatika ühe seadme abil

1. oktoobril 2020, kell 10.00 (EET), registreeruge veebiseminarile

Veebiseminaril tutvustame teile Unitronicsi Vision-seeria laia liidestevalikut alates populaarsetest 3,5-tollistest seeria V350 mudelitest kuni suure 12-tollise ekraaniga kontrollerini V1210, mis sobib eriti hästi keerukate masina- ja automaatikaprojektide jaoks, tuues nähtavuse ja mõju juhtseadetesse.

Vision 1210 on õige kontrollerivalik, kui nii masinate juhtimises kui ka hooneautomaatikas on vaja kvaliteetseid graafilisi kasutajaliideseid.

Mitmekülgsed laiendusfunktsioonid tagavad 1000 sisend- ja väljundpunkti ühenduvuse ning suure jõudlusega protsessor võimaldab kiiret ja täpset programmide vahetumist. 32 MB mälu mahutab kõrgresolutsiooniga kujutisi. Sisseehitatuna vastab Vision 1210 IP66 tihedusklassile ka keerukamates tingimustes, olles tolmukindel ja kaitstud veejugade eest.

Uus! Samuti heidame põgusa pilgu programmeerimistarkvara Visilogic uutele funktsioonidele ja Visioni tooteperekonna skaleeritavusele. Lisaks saate kiire ülevaate Visioni väikevennast Sambast ning seadmete võrgu- ja kaugühendustest.

Esineja: Amit Kimia
Kestus: 60 min.
Keel: inglise

Miks osaleda veebiseminaril?

  • Veebiseminari järel olete tuttav Unitronicsi Vision-seeria toodetega ja teate, kuidas neid keerukates masina- ja automaatikaprojektides kasutada.
  • Teil on põhiteadmised Vision-seeria toodete programmeerimisest, ühenduvusest ja skaleeritavusest.
  • Oskate valida projekti jaoks sobiva toote Unitronicsi tooteperekonnast – saate teavet erinevate elluviidud kliendiprojektide kohta.

Unitronicsi kontrollerid pakuvad juhtimisfunktsiooni, kuva, sisend-/väljundahelaid ja andmeedastust kulutõhusalt ühes paketis.