Veebiseminaride salvestised

Kulutõhusad korpused teie seadmete kaitseks

Kulutõhusad ja aega säästva konstruktsiooniga kiiresti paigaldatavad nVent Eldon HOFFMANi kilbid kaitsevad teie seadmeid.

Vaata veebiseminari järele →

Viige oma masinad uuele 3D tasemele

Meie veebiseminar aitab teil koostada 3D masinaid ja demonstreerida neid potentsiaalsetele klientidele, et saada rohkem tellimusi

Vaata veebiseminari järele →

Tehisintellekti abil tõhusust suurendavad AVEVA OEE-lahendused

Kestlikult ja kasumlikult tegutsemiseks vajab tänapäeva tööstus töökindlaid süsteeme ja andmeid, mis toetavad töötajate muutuvaid vajadusi kõikidel tasanditel.

Vaata veebiseminari järele →

AVEVA lahendused ja Smart Analytics

Veebiseminaril saate teada, kuidas koguda tootmis- ja käiduandmeid AVEVA Operationsi toodetega ning täpsemalt, kuidas kasutada AVEVA Insighti analüüsivahendeid töökindluse ja tõhususe suurendamiseks, samuti optimeerida tegevust masinõppe ja tehisintellekti abil.

Vaata veebiseminari järele →

Carlo Gavazzi energiamõõdikud, analüsaatorid ja kaugseire seadmed

Carlo Gavazzi energiamõõdikuid saab kasutada igal pool, kus on vaja aru saada energiakulu trendidest, et jaotada kulusid, mõõta energiatõhususe suurenemist või jälgida objekti või isegi mitme tegevuskohaga ettevõtte koormuse muutumist.

Vaata veebiseminari järele →

Kauglahendused loovad digitaalseid võimalusi ja uusi ärikontseptsioone

Kaugtöö ja ohutus on 2022. aasta kaks kõige olulisemat sõna. Veebiseminaril näidatakse, kuidas olemasolevaid ja uusi rakendusi Beldeni tööstuslike turvalahendustega hõlpsasti ja turvaliselt liidestada.

Vaata veebiseminari järele →

AVEVA automaatikatarkvara – üksikfunktsioonidest tsentraalsete lahendusteni

AVEVA lahendused on väga hästi skaleeritavad iga projekti jaoks, olgu tegemist erinevate tegevuskohtade SCADA (protsesside jälgimise ja andmekogumise) lahendusega või väiksematest ja soodsamatest seadmetest kogutud andmete visualiseerimisega.

Vaata veebiseminari järele →

Kuivtrafod ja ELi uus ökodisaini määrus

Veebiseminaril saate teada, miks IMEFY kuivtrafod on Euroopa parimad ning mida see tähendab, kui räägime seoses IMEFY trafodega ELi ökodisaini nõuetest, keskkonda ja kliimat säästvatest ning tulepüsivuse omadustest.

Vaata veebiseminari järele →

DEHNi ohutustooted ja -seadmed elektripaigaldistel töötamiseks

In this webinar, we will go through the safety equipment for working on electrical systems. After the webinar, you’ll be familiar with DEHN safety products and devices for working on electrical installations.

Vaata veebiseminari järele →

Reliable surge protection for building IT and data network and electrical network equipment

By attending the webinar, you will learn how to reliably implement surge protection for heating systems, telecommunication networks, ventilation, fire and air conditioning systems, elevators, production and control systems.

Vaata veebiseminari järele →

Vastupidavus ja paindlikkus tööstuses

Tootjad vajavad paindlikkust, läbipaistvust ja käidu efektiivsust – tootmises jätkuv digiüleminek aitab suurendada tööviljakust ja tõhusust tänu andmete paremale kättesaadavusele ja suuremale automatiseerimisele ning seeläbi muutub tootmisettevõttes töö tegemise laad.

Vaata veebiseminari järele →

AVEVA Teamwork – teadmiste jagamine ja koostöö

AVEVA Teamwork võimaldab muuta tööstusorganisatsioonides oskuste arendamise, teadmiste jagamise ja koostöö korraldamise pilvepõhiseks.

Vaata veebiseminari järele →