AVEVA™ InTouch for System Platform

Virtuaalkoolitus: AVEVA Application Server koos rakendusega Intouch for System Platform

Koolitusperiood: 3 päeva
Kursuse kellaaeg: 9.00-16.00
Osalustasu: remote 1050 € +KM.
Keel: inglise
Koolitusmaterjal: inglise keeles
Nõuded riistvarale: puuduvad
Osalemise eeldused: osalejad peavad olema läbinud System Platformi Application Serveri koolituse.
Nõuded tarkvarale: koolitus korraldatakse ettevalmistatud Skytapi pilveteenuse arvutis, millele pääseb ligi veebibrauseri abil.

Esitluseks kasutame koolitusel Zoomi tarkvara. Kontrolli enne koolitust oma seadme ühilduvust Skytapi keskkonnaga Connectivity Checkeri abil.

Koolituse kava

AVEVA™ InTouch for System Platform on juhendamise all toimuv kolmepäevane praktiline koolitus, kus õpitakse InTouchi kasutamist koos Application Serveriga ja System Platformi osana.

AVEVA™ System Platform (endise nimega Wonderware System Platform) on tööstuslikuks kasutuseks mõeldud objektorienteeritud tarkvaraplatvorm.


AVEVA™ System Platform sisaldab vajalikku keskkonda ja töövahendeid tehase juhtimis- ja andmehaldussüsteemide jaoks. AVEVA™ System Platform toetab nii juhtimiskeskuse kui ka tootmisjuhtimise süsteemi, esitades neid ühtse andmeallikana. AVEVA™ System Platform ja selle kasutajaliidesed pakuvad jälgimiseks ja visualiseerimiseks vajalikku keskkonda ja töövahendeid ning hoolitsevad andmehõive ja alarmide eest.

1. päev

  • InTouch kui System Platformi osa
  • Rakenduse loomine ja kasutuselevõtt
  • Sümbolite redaktor ja objektidele sümbolite loomine


2. päev

  • Objektide skriptimise keel
  • Vidinad
  • Alarmide ja sündmuste visualiseerimine


3. päev

  • Trendide visualiseerimine
  • Juhtimiskeskuse näidikute turvalisus
  • Veebiklient

Registreeru koolitusele!

Tühistamistingimused

Registreeringu tühistamise soovist tuleb Klinkmannile teatada kirjalikult. Koolitusele registreerunud isikud, kelle tühistamistaotlus laekub seitsme või vähema kalendripäeva jooksul enne koolituse toimumise kuupäeva, peavad tasuma osalustasust 50%. Kui registreerunud isik koolitusel ei osale ja eelnevat kirjalikku tühistamisteatist pole esitatud, tuleb koolituse eest tasuda täissumma.

Osaleja asendamise taotlused tuleb esitada kirjalikult enne koolituse toimumise kuupäeva.

Klinkmann jätab endale õiguse mis tahes koolituste ja ürituste toimumist tühistada ja nende sisu muuta. Kursuse tühistamise korral teavitatakse registreerunud osalejaid sellest enne koolituse algust.