Protsessi- ja kontrollisüsteemid

Protsessi- ja kontrollisüsteemid

Rockwelli tootesortimendis on programmeeritavad kontrollerid jm juhtimislahendused, sagedusmuundurid (sh keskpinge ajamid), servoliikumise juhtimislahendused ning juhtimiskomponendid ja masina ohutuslahendused.

Juhtimislahendused masinate ja tootmise automatiseerimiseks ning masinate ohutuseks tagamiseks

Juhtimislahendused masinate ja tootmise automatiseerimiseks ning masinate ohutuseks tagamiseks

Rockwelli tootesortimendis on programmeeritavad kontrollerid jm juhtimislahendused, sagedusmuundurid (sh keskpinge ajamid), servoliikumise juhtimislahendused ning juhtimiskomponendid ja masina ohutuslahendused. Rockwelli tooted on tunnustatud valdkonna spetsialistide poolt ning neil on rahvusvaheliselt märkimisväärne turuosa

22 000 töötajaga Rockwell Automation (Allen-Bradley) on maailma juhtiv tööstusautomaatika lahendustele spetsialiseerunud kontsern, mis pakub nii masinate ja seadmete juhtimiseks mõeldud tootmise juhtimissüsteemi lahendusi kui ka erinevate tööstusprotsesside automatiseerimist ja aruandlust.

Kõiki Rockwell Automationi juhtimistooteid saab konfigureerida ja hallata samal rakenduste platvormil, mis kiirendab rakenduste arendamist ja lihtsustab hooldust.

Allen-Bradley CompactLogix ja ControlLogix PLC süsteemid on välja töötatud, et need vastaksid ka kõige nõudlikumate kasutajate protsessinõuetele, masina juhtimisele, liikumise juhtimisele ja ohutusrakendustele. Kergesti skaleeritavad modulaarsed loogikasüsteemid sisaldavad ka Windows 10 IoT funktsioonidega PLC-sid, mis võimaldavad sujuvaid ühendusi Smart Machine’i ja Cloud base’i rakenduste vahel.

Loomulikult on integreeritud ohutus ja Ethernet / IP siini tehnoloogia meie PLC süsteemide lahutamatu osa.

Liikumisjuhtimise lahendused võivad lihtsustada masina mehaanikat ja parandada süsteemi jõudlust. Tootevalik hõlmab lahendusi üheteljelise servojuhtimise, mitmeteljelise modulaarse süsteemi juhtimise ja laiemate tootmisautomaatika lahenduste pakettide jaoks. Kinetixi, MagneMotioni ja iTraki liikumisjuhtimissüsteemid integreeruvad Logix PLC süsteemidega.

Integreeritud ohutus on meie liikumisjuhtimislahendustes TUV-sertifikaadiga ja võimaldab isegi SIL3, Cat.4, PLe taseme lahendusi. Ohutuse kiirus, suund, asukoht ja pöördemoment on liikumisohutuse lahenduste turul kõige arenenum tehnoloogia.

Allen-Bradley IO tooted vastavad ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadustele. Kappi monteeritud PLC integreeritud ja jaotatud IO tooted (IP20), masinale paigaldatud IO tooted väga nõudlikele keskkonnatingimustele (IP67 / 69K), Safety IO tooted, mis on samuti IP20 või IP67 / 69K ning IO-Linki lahendused.

Lisaks on Conformal Coated IO tooted spetsiaalselt välja töötatud tingimustes, kus esinevad söövitavad või söövitavad gaasiühendid. Conformal Coated IO tooted on suunatud eelkõige protsessitööstusele, reoveepuhastitele, mäetööstusele, valutööstusele, rehvide ja autotööstusele.

IO-lahendused integreeruvad Logix-süsteemidega Etherneti / IP-siini tehnoloogia kaudu.

PowerFlexi draividest leiate tooteid madalpinge vahelduvvooluajamitele, keskpingega vahelduvvooluajamitele (2,2–11 kV) ja alalisvooluajamitele. Kõik mootoriajamid on ühendatud heade kommunikatsiooni võimalustega, rakendusfunktsioonide, ülemaailmsete pingestandardite ja laia võimsusvahemikuga.

Draivid integreeruvad Logix-süsteemidega Etherneti / IP-siini tehnoloogia kaudu.

Integreeritud ohutus on TUV-sertifikaadiga ja võimaldab kuni SIL3, Cat.4, PLe taseme lahendusi, samuti saab integreerida ohutu kiiruse ja ohutu suunalahendusi.

Operaatorpaneelid pakuvad kasutajaliidest nõudlikumatele rakendustele. Tootevalikus on erineva suurusega monitore, erinevaid juhtimisviise, mäluvariante ja komplekte. Need vastupidavad seadmed on täielikult valmis paketid, mis sisaldavad seadmeid, tarkvara ja andmesideporte.

Operaatorpaneelid koguvad ja juhivad protsesse erinevate andmeedastuskanalite vahendusel, nagu näiteks DeviceNet™, ControlNet™ ja Ethernet / IP™. Seadmed sobivad väga hästi kasutuskeskkonda, kus esineb tugevaid lööke, vibratsiooni ja kõrget temperatuuri.

Rockwell Automationi uuenduslikud ja integreeritud ohutuslahendused ühendavad tõhusa isikukaitse seadmete maksimaalse efektiivsusega. Allen-Bradley turvatoodete valik on turul kõige laiem, hõlmates tooteid üksikutest turvakomponentidest nagu releed, lukud, andurid kuni integreeritud ohutusautomaatikasüsteemideni.

Integreeritud ohutust jagatakse Etherneti / IP-siini tehnoloogiaga IO-seadmetele, ajamitele, servoseadmetele, turvavalgustuskardinatele, ohutusskanneritele ja patenteeritud GuardLinki siini tehnoloogiale kuni ühe turvalukuni, nii et operaatori jaoks oleks täielik diagnostika.

Integreeritud ohutustehnoloogia on TUV-sertifikaadiga ja võimaldab kuni SIL3, Cat.4, PLe taseme lahendusi.

Emulate3D virtuaalselt disainimiseks, testimiseks, juurutamiseks ja presenteerimiseks

Kiirenda masinate ja tootmisliinide projekteerimist, ehitamist, läbilaskevõime stsenaariumite analüüsi ja hooldust. Presenteeri virtuaalselt erinevaid kliendi vajaduste põhjal valmistatud masinaid ja koolita virtuaalselt masinatega töötavat personali.

Ehkki tänapäevastes automatiseeritud süsteemides – masinates, tootmisliinides -kasutatakse palju standardkomponente, võib iga süsteemi siiski prototüübiks pidada. Viimaseid tuleb enne kasutuselevõtmist täielikult testida. Traditsiooniliselt on testimist alustatud masina paigaldamise etapis. Uuem lähenemine teeb selle aga võimalikuks juba projekteerimise etapis. Üks võimsamaid tööriistu selleks on uus digitaalse kaksiku tarkvara – Emulate3D.

Emulate3D masinate ja seadmete ehitajatele

Loo CAD-süsteemis (SolidWorks, AutoCAD jne) masinate struktuurimudelid, vii Emulate3D platvormile valmisstruktuurid ja lisa seadmestruktuuridele funktsionaalne juhtimisintellekt.

  • Tehisintellekt konfigureerib ja simuleerib erinevate juhtimisseadmete (Siemens, Rockwell, Schneider jne) funktsioone.
  • Platvormil saad hõlpsasti ehitada rakenduste kogu, mille abil saab erinevaid kliendispetsiifilisi seadmeid ja valikuid kiiresti konfigureerida, presenteerida ja koolitada.
  • Platvormil on eelseadistatud tipptasemel ühendused WMS-, WCS- ja ERP-süsteemidega, võimaldades ka tipptasemel IT-liideste simuleerimist.

 

Antud tarkvara kasutajad töötavad ladustamise, tootmis- ja tootmissüsteemide, lennujaama pagasikäitlussüsteemide, pakendamissüsteemide, masinate projekteerimise ja autotööstuse valdkonnas.

Tarkvara virtuaalseks kasutuselevõtuks, toitesimulatsiooniks ja tööstuslikuks tutvustamiseks

Kui projekteerid, ehitad, analüüsid või juurutad automatiseeritud süsteeme või masinaid, võib Emulate3D Sind aidata. Emulate3D tehnoloogia säästab kasutuselevõtule kuluvat aega ja raha, aitab analüüsida masina läbilaskevõimet ja võimaldab kiiresti luua unustamatuid tööstuslikke animatsioone.

Emulate3D juhtsüsteemide testimise näol on tegemist digitaalse kaksikuga, mis ühendab endas laia valiku loogikaid ja mida saab kombineerida kolmandate osapoolte toodetega, millel on lai valik tööstusharu standardprotokolle. Emulate3D võimaldab lisaks ühendusi WMS-, WCS- ja ERP-süsteemidega.

Antud digitaalse kaksiku modelleerimis- ja simulatsioonivahendi abil saab masina- ja tootmisliini koos selle erinevate funktsioonidega teha täielikult virtuaalselt – objekti modelleerimine ja virtuaalne funktsionaalsus erinevate juhtimisseadmetega (Rockwell, Siemens jt).

Kuidas disainida, testida ja müüa masinaid ja tootmisliine kiiremini, paindlikumalt ja lihtsamini?

Peale osalemist Emulate3D tarkvara tutvustaval veebiseminaril saad teada, millised on digitaalse kaksiku kasutuselevõtu eelised. Samuti saad hea ülevaate sellest, kuidas saab tarkvara kasutada lahenduste presenteerimisel masinate ja tootmisliinide süsteemide loomisel ja müümisel.

Emulate3D tarkvaral on nüüdsest ka uued funktsioonid, mis hõlbustavad inseneride, juhtide ja süsteemiintegraatorite tööd.

Tutvu edulugudega

New Features of Emulate 3D Digital Engineering Tool from ROCKWELL

Veebiseminari järelvaatamiseks täida kõik allolevad väljad