Arukas analüütika ja tööstushoolduse lahendused

Arukas tööstusseadmete hooldus põhineb digitaliseerimise, analüüsi ja elutsükli haldamise pakutavatel võimalustel. Nutikad hooldus-, seire- ja aruandluslahendused parandavad tootmisliini jõudlust, vähendades samas kontrollimatuid rikkeseisakuid.

Arukas analüütika aitab ennetada probleeme ja tõsta seadmete usaldusväärsust

Aveva Wonderware APM (Asset Performance Management) platvorm pakub valmis tööriistu optimaalsete hoolduslahenduste jaoks erinevates tööstuslikes rakendustes.

Intelligentne hooldus kogub suurandmeid ja töötleb need ennetavateks meetmeteks. AVEVA Wonderware APM põhineb digitaliseerimise, analüütika ja elutsükli haldamise võimalustel.

Klinkmann on Sinu partneriks tööstuse automatiseerimise erinevates etappides. AVEVA automatiseerimistarkvaraga saad ettevõttes juurutada juhtimisruumi lahendusi, tõhusat andmete kogumist ja usaldusväärset aruandlust.

Klinkmann kaardistab hetkeolukorra ja annab nõu õige automatiseerimise lahenduse leidmisel, et tagada toimiv tervik ja lihtne ühilduvus ettevõtte teiste infosüsteemidega.

Endine Citect SCADA

AVEVA™ Plant SCADA

Citect SCADA (AVEVA Plant SCADA) on tarkvaralahendus suuri andmemahtusid ja tage töötlevatele tootmisprotsessidele.

Plant Scada visualiseerimiskeskkond lähtub operaatori parema olukorrateadlikuse nõuetest ja pakub effektiivset, kontekstipõhist ja intuitiivset operaatorivaadet

Pilvelahenduse ühendamine oma seadmetega

AVEVA™ Insight

AVEVA Insight aitab mis tahes seadmest tõhusalt teavet hankida

Pilveplatvorm tootmisprotsesside andmete kogumiseks, ärijuhtimise otsuste tegemiseks ja proaktiivseks analüüsiks.

Sinu ettevõtte teave on saadaval igal ajal, kõikjal ja mis tahes seadmest.

Endine Wonderware

AVEVA™ Historian

AVEVA Wonderware Historiani andebaasilahendus võimaldab  kiiret reaalajas andmete kogumine suurte andmemahtude salvestamiseks, omades samal ajal liideseid erinevate tarnijate automatiseerimissüsteemidega integreerimiseks.

Historian Clienti kliendianalüüsi ja raporteerimise vahendeid saab kasutada AVEVA Wonderware Historianiga salvestatud andmete analüüsiks. Liidesed Microsoft Office’iga.

Aveva Historiani andmete kogumine on System Platformi süsteemi integreeritud osa.

Miks minna intelligentsele hooldusele?

Tööstusandmete haldamine ei tähenda ainult andmete kogumist ja säilitamist. Tõhus andmete kogumine ja analüüs ennustavad tootmise seisakuid ja tagavad pidevad protsessid.

Eraldiseisvatest lahendustest kuni hajutatud tsentraalse kontrolliga juhtimissüsteemideni

AVEVA lahendused võimaldavad piiramatut skaleeritavust, olgu selleks täismahuline keskse kontrolliga SCADA (seirekontroll ja andmete kogumine) mitme tehase jaoks või viis visualiseerimine ja andmete kogumine väiksematest ja odavamatest seadmetest.

Efektiivne suurandmete kogumise süsteem

Säästa raha
Vähenda andmesalvestuskulusid rohkem kui 80% väga tõhusate andmesalvestusalgoritmide abil.

Power Query
Kogu andmeid legacy  süsteemidest kiire andmekogumislahendusega ja ja salvesta see Microsoft SQL Serveris. 

Skaleeri turvaliselt
Kasuta Historiani ühe projekti või suurema,  kümneid tehaseid ja sadu ülemaailmseid kasutajaid teenindava andmehalduslahenduse jaoks.

Integreeri
Liidesed erinevate tarnijate automatiseerimissüsteemidele, sealhulgas AVEVA InTouch HMI-le. Historian lisatud ka AVEVA System Platformile.

Henkel kasutab suurandmeid jätkusuutlikkuse tagamiseks ja energiatõhususe parandamiseks

Henkel on rahvusvaheline ettevõte, kus töötab üle 52 000 inimese. Henkel püüab edendada jätkusuutlikkust kogu oma äritegevuses.

Henkeli jaoks oli väljakutseks tarbimise ja heitkoguste andmete kogumine. AVEVA rakendused pakkusid sellele lahenduse. Praeguseks on energiakulude kokkuhoid ületanud 37 miljonit eurot ja seadmete tõhususe paranemine (OEE) on paranenud 15% võrra kahe aasta taguse ajaga võrreldes.

AVEVA Insight

AVEVA Insight sobib nii väikestele kui suurtele (rahvusvahelistele) tootmisettevõtetele.

AVEVA Insighti on lihtne installeerida ja süsteemi seadistamiseks ning algandmete kogumiseks või olemasolevate andmete laadimiseks kulub vaid paar tundi.

Lisatud masinõppe funktsionaalsus analüüsib kogutud andmeid ja operaatori tagasidet ning annab ennetavat infot  tootmisseadmete tõhusamaks kasutamiseks ja seisakute vältimiseks.

Borg Manufacturing

Vaata, kuidas Borg Manufacturing suurendas efektiivsust 400% võrra tänu AVEVA tootmisjuhtimise süsteemi integreerimisele oma ERP- ja automaatikasüsteemidega.

Tutvu edulugudega

AVEVA Agility for competitiveness

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla