Tööstushooldus - APM

Arukas tööstushooldus põhineb digitaliseerimise, analüüsi ja olelusringi haldamise pakutavatel võimalustel. Nutikad hooldus-, seire- ja aruandluslahendused parandavad tootmisliini jõudlust, vähendades samas kontrollimatuid rikkeolusid.

AVEVA Wonderware APM Asset Performance Management pakub standardlahendustega intelligentset hooldust erinevatele saitidele

AVEVA Wonderware APM õpib ja ennetab olukordi, kus masinates ja seadmetes esineb kõrvalekaldeid, ning juhendab kasutajaid õigel ajal õigesti tegutsema.

Sellised kõrvalekalded toovad sageli kaasa defekte, samuti protsessi- ja tootmishäireid. Kui arvesti ja andurid on masinatesse ja seadmetesse paigaldatud, on võimalik jälgida erinevate seadmete juhtimisega seotud olekuteavet, koormusteavet ja töökeskkonnaga seotud andmeid. Arukas hooldus kogub suuri andmeid, töötledes need ennetavateks meetmeteks.

Automaatikalahenduste ning nende juhitavate seadmete ja masinate seire ja hooldus. Wonderware APM põhineb digitaliseerimise, analüüsi ja olelusringi haldamise pakutavatel võimalustel.

Tööstusalase teabe haldamine

APM sisaldab tingimuste jälgimist, ennetavat hooldust, vara terviklikkuse haldamist ja usaldusväärsusele suunatud hooldust ning sisaldab sageli selliseid tehnikaid nagu varade terviseandmete kogumine, visualiseerimine ja analüüs.

Kaasaegsed tööstusettevõtted toodavad tohutul hulgal andmeid, kuid tööstusandmete haldamine ei tähenda ainult andmete kogumist ja säilitamist. See on andmete kasutamine uutel viisidel, et leida võimalusi äritulemuste parandamiseks.

Tõhus andmehaldus vabastab teie andmed – seadmetest, süsteemidest ja organisatsiooni silodest – ning annab muljetavaldava ülevaate tegevusest, ühendades need äriandmetega.

Miks minna intelligentsele hooldusele?

Tööstusandmete haldamine ei tähenda ainult andmete kogumist ja säilitamist. Tõhus andmete kogumine ja analüüs ennustavad tootmise seisakuid ja tagavad pidevad protsessid.

Hoolitse oma varade eest digitaalsete muutuste korral

Varad on iga tööstusettevõtte keskmes ja nende optimeeritud hooldus on ettevõtte põhieesmärkide, näiteks kasumlikkuse, usaldusväärsuse ja turvalisuse saavutamiseks ülioluline. Optimeeritud APM-i hooldusprogrammi eesmärk on ühendada IT-andmed (näiteks töökäsu ajalugu) ja OT-andmed (näiteks masinaandurite andmed) massandmete analüüsiga, et määrata poliitika, mis parandab füüsiliste varade usaldusväärsust ja kättesaadavust ning suurendab investeeringutasuvus. ​

Aveva Wonderware APM platvorm pakub valmis tööriistu optimaalsete hoolduslahenduste jaoks erinevates tööstuslikes rakendustes.

Veebiseminar „Asset Performance Management – Predictive Analytics“

Klinkmann Venemaa APMi spetsialist Maria Gervits annab veebiseminari käigus ülevaate, kuidas parimal moel ehitada üles ettevõtte seadmete hooldussüsteem – kuidas luua integreeritud seadmeid, inimesi, protsesse ja tehnoloogiat kombineeriv ja teineteist täiendav lahendus selmet takerduda eraldiseisvatesse omavahel sidumata tehnoloogiatesse.

Vaata veebiseminari järele

Paindlik kaugjälgimine ja aruandlus erinevatele automaatikaseadmetele

Dream Reporti üheks eeliseks on lihtne ühendatavus Wonderware InTouchi ja Historian andmebaasiga.

Loe rohkem →

Arla Foods: Wonderware MES ühendab ja võimendab tootmist

Arla Foods on üks juhtivaid piimatoodete ettevõtteid. Ainuüksi Euroopas teenindab Arla rohkem kui 250 miljonit tarbijat.

Loe rohkem →

Kuidas mis tahes seadmest tõhusat ülevaadet saada?

Aveva Insight – pilveplatvorm, mis pakub võimalusi alates tootmisprotsesside andmete kogumisest kuni ärijuhtimise otsuste langetamiseni ja prognoosiva analüütika tegemiseks

Loe rohkem →