Tööstuses kasutatavad korpused ja korpuse tarvikud

Tööstuses kasutatavad korpused ja korpuse tarvikud

Klinkmann tarnib paigalduskorpuseid, kappe ja tarvikuid, korpuse jahutus- ja küttelahendusi, valgustust ja muid korpuse tarvikuid. Terasest, alumiiniumist ja plastist paigalduskorpused. Samuti avatud ja kohandatud kujundused ja värvid.

Kliendi vajadustele vastav korpuse lahendus erinevatele tööstusharudele kulutõhusalt ja kiiresti

Klinkmanni lahenduste valik hõlmab põrandakappe, seinale kinnitatavaid korpusi, seadmekappe sise- ja välispaigaldiste jaoks, terminaliplokkide korpusi ning IT-lahenduste ja kasutajaliideste korpusi. Sortiment hõlmab värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüesterist, polükarbonaadist ja ABS-termoplastist korpuseid.

Valitud kappide toodetel on ülemaailmne kättesaadavus ja tugi ning heakskiidud – kapi investeeringute optimeerimine kogu rakenduse elutsükli vältel.

Klinkmanni tootevalikusse kuuluvad ka ATEX-sertifikaadiga korpused ja roostevabast terasest harukarbid. Peale selle on saadaval erinevad soojusjuhtimise lahendused ja muud kapitarvikud

nVent Hoffman

Juhtimiskilpide ja kliimaseadmete lahendused

Hoffman on lülituskilpide, kliimaseadmete ja erinevate kilbitarvikute turu juhtiv tootja. Hoffmani lahendus tagab elektripaigaldiste ja -seadmete piisava kaitse isegi rasketes tingimustes. Kasutage meie konfiguraatoreid, et valida üle 12 000 erineva standardmudeli vahel, või kasutage Hoffmani disaini tööriistu oma kujunduse ja/või värvi määratlemiseks.

ELDON nVent korpused ja kapid

ELDON kuulub nVent Gruppi. ELDON nVenti lahenduste valik hõlmab põrandakappe ja seinale kinnitatavaid korpusi ja seadmekappe sise- ja välispaigaldiste jaoks, terminaliplokkide ning IT-lahenduste ja kasutajaliideste korpusi. Automatiseeritud tootmisliinid valmistavad kvaliteetseid korpusi värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüestrist, polükarbonaadist ning termoplastilisest ABS-ist.

Hoffman nVent roostevabast terasest korpused on ette nähtud kasutamiseks välitingimustes ja siseruumides, kus on vaja eriti head korrosioonikaitset kemikaalide ja vee eest. Materjalivalikud standardse roostevabast terasest 304 ja happekindla 316L-na.

GL66 seeria roostevabast terasest korpused on sujuv valik suure korrosioonikaitsega rakenduste jaoks. Korpustel on harjatud metallpind ja olenevalt sihtkohast on kattevõimaluste seas kruvikate või 3 mm kaheleheline uks.

A30S4E roostevabast terasest põrandakapid on spetsiaalselt projekteeritud raskete või keerukate paigaldiste kaitsmiseks nõudlikes tingimustes. Kolmepunktiline lukustus ja veekindlus tagavad väga hea kaitse tolmu, mustuse, õli ja vee eest. Kaheukseliste mudelite konstruktsioon võimaldab füüsiliselt suurte ja raskete seadmete korpust rakendustes, mis nõuavad suurt veekindlust (IP) ja mehaanilist tugevust (IK).

Eldoni veebiseminar

Eldon on nüüd osa nVentist, kes on ülemaailmselt juhtiv elektriühenduste ja kaitselahenduste tarnija. Eldon nVenti toodetest saab standardsed ja individuaalselt kohandatud korpusi saab hõlpsalt veebis konfigureerida.

Vaata elektrooniliste tööriistade veebiseminari salvestust, mis aitab kilbiplaane kiiremini ja paremini koostada.

Stego

Paigalduskilpide küte, jahutus ja valgustus

Stego kütteseadmed, termostaadid ja kilbivalgustid on välja töötatud rakenduste jaoks, kus ohutus ja töökindlus on esmatähtsad. Tooted on kasutajasõbralikud, tehniliselt kvaliteetsed ja töökindlad.

Stego kütteseadmed korpustele on ette nähtud kondenseerumise ja korrosiooni vältimiseks ning elektrikilbis nõutava töötemperatuuri tagamiseks.

Teised Klinkmanni tootevalikus olevad Stego tooted on kilbivalgustid, ventilaatorkütteseadmed, filtriga ventilaatorid, termostaadid ja hügrostaadid.

Stego kütteseadmed on saadaval ka kondenseerumise, korrosiooni ja temperatuuri kõikumise vältimiseks.

Stego Filter Fan Plusil pole filtrit, nii et saate tavalisest suurema õhuvoolu.

Stulz-Cosmotec

Paigalduskilpide jahutuslahendused, ka välitingimustes kasutamiseks

Juhtiva rahvusvahelise tööstuslike külmutuslahenduste tarnijana suudab Stulz lahendada teie külmutusprobleemid kulutõhusalt. Stinkz-Cosmoteci radiaatorid ning ventilaatorid ja heitgaasifiltrid erinevate tarnijate paigalduskappide jaoks on saadaval Klinkmanni tootevalikust.

Stulzi filtriga ventilaatorid on lihtne ja odav viis hoolitseda elektrikilpide jahutamise eest, kui soojuskoormus pole eriti suur ja kasutada saab ümbritsevat õhku.

Prothermi radiaatoripere omab õigeid tooteid nii sise- kui ka välitingimustes paiknevatele elektrialajaamadele. Mõeldud automatiseerimiseks ja kasutamiseks IT valdkonnas. Enesediagnostika ja kaughaldus tagavad hea töökindluse. Nende kvaliteetsete jahutite abil tagate oma toodangu tootlikkuse isegi rasketes tingimustes.

Meie veebiseminaril tutvustame Stulz Cosmoteci tööstuslikke külmutustooteid. Veebiseminari teemad:

  • Uue põlvkonna üheastmelised inverterjahutusseadmed paindlikuks kilbi jahutamiseks – paindlikud seadmetelahendused
  • Protherm seeria elektrikilpide jahutamiseks sise- ja välistingimustes

 

Miks valida Stulzi lahendused tööstuslikuks külmutamiseks?

  • Kulutõhusus
  • Uued paindlikud lahendused (ühefaasiline inverter)
  • Suurepärane jahutus välistingimustes

Rose

Alumiiniumist ja plastist paigalduskorpused

Rose on Euroopa suurim alumiiniumkorpuste tootja. Kontserni tootmisprogramm hõlmab ka mitmesuguseid roostevabast terasest ja plastist korpuseid.

Rose pakub ka toiduainetööstusele eri- ning standardkorpuseid vastavalt kliendi enda mõõtmetele.

Ex-sertifikaadiga ROSE korpused valmislahendusena

Klinkmann varustas Eurotanki Ex-sertifikaadiga ROSE korpustega. Enne tarnet sertifitseeritud korpuste kasutamine säästab aega ja raha ning on klientide jaoks alati hea valik.

Loe lisa →

ETA

Korpused ja seadmekapid värvitud ja roostevabast terasest

ETA on Euroopa juhtiv paigalduskorpuste ja -seadmekappide tootja, kes pakub ka kliendipõhiseid mudeleid.

ETA seinakilpide seeria hõlmab mudeleid erinevatele vajadustele. Korpuse standardvarustuses on tagaplaat ja lai valik lisatarvikuid, et karp just sobivaks kohandada. Avade teenus, erivärvid ja ulatuslikud heakskiidud, nagu NEMA 4 muudavad selle IP66 korpuse kulutõhusaks lahenduseks. Kompaktne ECOMP-seeria pakub õiget lahendust, kui traditsiooniline seinakilp on liiga väike või põrandakapp liiga suur.

ETA moodulkapi ENUX-süsteem kohandub kliendi vajadustega ja annab kõik vajalikud struktuurid soovitud toote valmistamiseks. Valikus on IT- ja andmesiderakenduste põrandakapid, samuti mitmekülgsed 19″ räkisüsteemid. Saadaval on ka ETA EMOX individuaalsed kapid. Kõik kapid tarnitakse kokkupanduna või klient saab need ise kokku panna.

Terasest kapid, kapid ETA kokkupandav ENUX inox-kabinetisüsteem kohandub kliendi vajadustega isegi karmides töötingimustes. Saadaval on ka eraldiseisev kapp ning kompaktne ECOMP inox-seeria pakub õiget lahendust, kui seinakilp on liiga väike või põrandakapp liiga suur.

ETA ECORi korpuste seeria hõlmab mudeleid kõikidele rakendustele, kus on vaja vastupidavaid AISI 304 või AISI316L materjale. Korpuste standardvarustuses on alati tagaplaat ja suurel hulgal erinevaid lisatarvikuid korpuse sobivaks kohandamiseks. Avade teenus, erivärvid ja lai valik tarvikuid. ETANi harukarp kõigi tööstuslike rakenduste jaoks on E GRAN, mille harukarpidel on standardne, nt silikoontihend ja üheosaline pressitud uks.

Vaata edulugusid

Kontrolleri peamised funktsioonid süsteemis

Pärast teravilja koristamist on väga oluline selle õigeaegne ja kvaliteetne töötlemine – korrektne ladustamine, esmane ja korduv puhastamine, kuivatamine ja aktiivne ventilatsioon.

Loe lisa →

UniStreami ekraaniga PLC-kontrollerid juhivad teravilja puhastamist ja ladustamist põllumajanduslikes rakendustes

Kesk-Leedus, Naujieji Bernatoniai külas asuva ettevõtte Lytagra viljapuhastus- ja ladustamisrajatistes asendati aegunud ja ebausaldusväärsed töötlemisseadmed uue lahendusega.

Loe lisa →

Ex-sertifikaadiga ROSE korpused valmislahendusena

Klinkmann varustas Eurotanki Ex-sertifikaadiga ROSE korpustega. Enne tarnet sertifitseeritud korpuste kasutamine säästab aega ja raha ning on klientide jaoks alati hea valik.

Loe lisa →

Toodete ja teenuste otsimine märksõnade või tootekoodi järgi