Tööstuses kasutatavad kilbid ja kilbitarvikud

Klinkmann tarnib kilpe, kappe, karpe ja nende tarvikuid, kilbi jahutus- ja kütteseadmeid, valgustust ja teisi kilbitarvikuid. Metallist, roostevabast, alumiiniumist ja plastikust kilbid. Samuti pakume eri kujunduse ja värvi lahendusi.

Kliendi vajadustele vastav kilpide lahendus erinevatele tööstusharudele kulutõhusalt ja kiiresti

Klinkmanni lahenduste valik hõlmab nii sise- kui välistingimustesse sobivaid kilpe, klemmkarpe kui ka kappe IT-lahenduste ja nõrkvoolu tarbeks.

Sortiment sisaldab värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüesterist, polükarbonaadist ja ABS-termoplastist kilpe.

Meie kilpidel on ülemaailmne heakskiit,  kättesaadavus ja tugi – kilbi investeeringute optimeerimine kogu selle rakenduse elutsükli vältel.

Klinkmanni tootevalikusse kuuluvad ka ATEX-sertifikaadiga kilbid ja roostevabast terasest karbid. Peale selle on saadaval erinevad kilpide soojusjuhtimise lahendused ja muud kilbitarvikud. 

nVent Hoffman & Eldon

Juhtiv ja usaldusväärne kilbitootja, kelle kilbid sobivad kõige nõudlikuma keskkonna tingimustesse

Usaldusväärsed ja hea hinnaga kilbilahendused turuliidrilt

nVent Hoffman on lülituskilpide, nende kliimaseadmete ja erinevate kilbitarvikute valdkonna turuliider.

nVent Hoffmani juhtkilbid ja montaažikarpide lahendused kaitsevad elektripaigaldisi ja -seadmeid isegi nõudlikes keskkondades. Standardtooteid on pakkuda üle 12 000, kuid nVent Hoffmani modelleerimistööriistaga saad luua oma disaini ja valida värvi.

nVent Hoffman Eldoni automaatsed tootmisliinid toodavad kõrgkvaliteetseid värvitud ja roostevabast terasest, alumiiniumist, polüestrist, polükarbonaadist ja ABS termoplastist kilpe.

Mitmekülgne lahenduste valik hõlmab nii sise- kui välistingimustesse sobivaid kilpe, klemmkarpe kui ka kappe IT-lahenduste ja nõrkvoolu tarbeks.

Metallist põrandakilbid

Metallist põrandakilbid on saadaval mitmes erinevas nVent Hoffman Eldoni tooterühmas.

Paljud tooted on saadaval otse laost, ka erinevates suurustes ja kategooriates.

Komponentide rikkeid ja sellest tulenevaid tarbetuid seisakuid saab vältida, kui vett ja tolmu ei lasta kilbi sisse.

Juhtkilpide parempoolsele uksele on tehtud spetsiaalne ava, mis vähendab paigalduse aega, sest see sobib enamlevinud uste linkidele-lukkudele.

Saad luua konfiguratsioone, mis vastavad uste blokeerimise ja pealülitite nõuetele.

Roostevabast terasest põrandakilbid

Roostevabast terasest põrandakilbid on spetsiaalselt loodud paigaldiste kaitsmiseks nõudlikes keskkonna tingimustes.

Kolmepunkti lukusüsteem ja IP66 tihedusaste tagavad väga hea kaitse tolmu, mustuse, õli ja vee eest.

Kaheukseliste mudelite disain võimaldab kaitsta füüsiliselt suuri ja raskeid seadmeid kohtades, mis nõuavad suurt tihedust (IP) ja mehaanilist tugevust (IK).

Kilpide valik tagab ideaalselt sobiva toote peaaegu igasse töökeskkonda.

Laadi nVent Hoffman Eldoni põrandakilpide brošüür alla

Alumiiniumist põrandakilbid

EKOM-i kappide valikus on kompaktsed kahekordse põhjaga alumiiniumustega põrandakilbid.

Välitingimustes kasutamiseks mõeldud IP66 sari on saadaval otse laost paljudes erinevates suurustes. Suur kaitseaste tagab, et komponendid jäävad kilbi sees kindlalt kaitstuks.

Lisaks on kilpidel hea vandaalikaitse ja soojusjuhtimise efektiivsus. Tänu nendele funktsioonidele välditakse komponentide rikkeid ja seega tarbetuid seisakuid.

EKOM-i alumiiniumist põrandakilbid välistingimustes kasutamiseks – laadi tootebrošüür alla.

Alumiiniumist põrandakilpide lisainfo saamiseks külasta nVent Hoffman Eldoni veebisaiti.

Seinakilbid

nVent Hoffmani metallist ja roostevabast terasest seinakilbid on mõeldud kasutamiseks välis- ja siseruumides, kus on vaja eriti head korrosioonikaitset kemikaalide ja vee eest.

UCP / UCPT karpide valik sisaldab polüestrist valmistatud seinakilpe. IP66 kaitseklassi tooterühm on saadaval otse laost paljudes erinevates suurustes. Uksevalikuid on kaks:  kinnine ja läbipaistev. See tooterühm sobib ideaalselt kasutamiseks välitingimustes (ka otsese päikesevalguse korral).

nVent Hoffman Hygienic HDW tooteperekond on disainitud ja toodetud spetsiaalsetest materjalidest, mis tagavad kõrge puhtusastme ja võimaldavad põhjalikku puhastamist. Spetsiaalne disain, poleeritud pindade kuivatamine koos kõrge kaitsetasemega vähendab tööväliseid tunde nagu puhastamine ja hooldus, mis omakorda suurendab tootlikkust.

Laadi alla brošüür nVent Hoffman Eldoni seinakilpide kohta

Tutvu seinakilpide lahendustega tootja kodulehel

Klemmkarbid

Klemmkarbid on saadaval metallist, alumiiniumist ja polüestrist otse laost paljudes erinevates suurustes. Saadaval on ka ABS ja polükarbonaat ning plahvatusohtlike keskkondade jaoks eraldi tootevalik.

ATEXi ja IECExi sertifitseeritud tooterühm on saadaval otse laost ja viies suurusklassis, mis sobib enamike rakenduste jaoks. ZONEXi kilbid on kindel lahendus plahvatusohtlike keskonna tingimusteks, näiteks sellised valdkonnad nagu toornafta ja kemikaalide töötlemine, veepuhastus ning ravimite ja teravilja käitlemine.

ZONEXi kilbid on kavandatud ja sertifitseeritud kaitsma elektrilisi komponente vastavalt ATEX-direktiivi 2014/34 / EU nõuetele ja IECExi standardite tsoonid 1 ja 2.

Laadi alla brošüür nVent Hoffman Eldoni klemmkarpide kohta

Tutvu klemmikarbi lahendustega tootja kodulehel 

Arvuti, juht- ja lauapaneelid

Metallist MCM-kilp on varustatud integreeritud tarvikutega, mis muudavad tööstuslike arvutite ja välisseadmete paigaldamise lihtsaks.

Ühes tükis konsoolid: MPG on kompaktne metallkonsool IP 55/56 kaitseklassiga, saadaval otse laost. Töölaual on hingedega lauapaneel. Selle ergonoomiline disain hõlbustab HMI-seadmete paigaldamist ja kasutamist ning suurendab olemasolevat paigaldusruumi. Ülemiste paneelide asemel võib kasutada roostevabast terasest paneele, kui on teada, et konsool puutub kokku näiteks kemikaalidega.

Lauasüsteemid: MPC on metallist korruseline lauasüsteem kaitseklassiga IP 55/56. See sisaldab kolme osa (ülemine, laud ja alus), mida saab vajadusel vahetada.

Laadi alla juht- ja lauapaneelide brošüür 

Eldoni veebiseminar

Eldon on nüüd osa nVentist, kes on ülemaailmselt juhtiv elektriühenduste ja kaitselahenduste tarnija. Eldon nVenti toodetest saab standardsed ja individuaalselt kohandatud korpusi saab hõlpsalt veebis konfigureerida.

Vaata elektrooniliste tööriistade veebiseminari salvestust, mis aitab kilbiplaane kiiremini ja paremini koostada.

Stego & Rose

Paigalduskarbid ja -kilbid ning nende soojusjuhtimis- ja valguslahendused

Rose

Alumiiniumist, roostevabast metallist ja erinevast plastikust paigalduskarbid

Rose on Euroopa suurim alumiiniumkilpide tootja. Tänu mitmekülgsetele ja vastupidavatele Rose alumiiniumkilpidele töötavad sees olevad elektri- ja elektroonikaseadmed aastaid isegi karmides keskkonnatingimustes.

Rose alumiiniumist kilpe saab kasutada korrosiooniohtlikes piirkondades ilma täiendava pinnakatteta. Soovi korral saab tooteid üle värvida spetsiaalse merevee soolakindla värviga.

Kõik kilbid on tolmu- ja veekindlad ning seega vähemalt IP 66 kaitseklassile ja standardile IEC 60529 vastavad.

Kontsern toodab samuti erinevaid roostevabast terasest ja plastikust kilpe. Rose tootevalikus on toiduainetööstusele mõeldud eri- ja standardmõõtudega kilbid.

Stego

Paigalduskilpide küte, jahutus ja valgustus

Stego küttekehad, termostaadid ja kilbivalgustid on välja töötatud selliste rakenduste jaoks, kus ohutus ja töökindlus on esmatähtsad. Tooted on kasutajasõbralikud, tehniliselt kvaliteetsed ja töökindlad.

Stego kilpide küttekehad on mõeldud kondenseerumise ja korrosiooni vältimiseks, samuti elektrikilbis vajaliku töötemperatuuri tagamiseks. Uudisena on sortimendis õhuke küttekeha Stego Flat Heater.

Teiste Stego toodete hulka kuuluvad Klinkmanni valikus kilbivalgustid, soojapuhurid, õhufiltrid, ventilaatorid, termostaadid ja hügrostaadid.
Lisainfo saamiseks vaata Stego Varioline Led lampide  brošüüri.

Tootevalikus on ka Stego küttekehad kondensaadi, korrosiooni ja temperatuurikõikumiste vältimiseks.

Stego Filter Fan Plusil ei ole õhufiltrit, seetõttu on tavapärasest suurem õhuvool tagatud. Lisainfo saamiseks vaata Stego Filter Fan Plus tootebrošüüri.

Soovid rääkida valdkonna spetsialistiga? 

Aitame jõuda Sulle sobiva lahenduseni. Paku aeg telefonivestluseks või saada kiire küsimus meie tootespetsialisti e-kirjale

Stulz-Cosmotec

Paigalduskilpide jahutuslahendused, ka välitingimustes kasutamiseks

Juhtiva rahvusvahelise tööstuslike külmutuslahenduste tarnijana suudab Stulz lahendada teie külmutusprobleemid kulutõhusalt. Stinkz-Cosmoteci radiaatorid ning ventilaatorid ja heitgaasifiltrid erinevate tarnijate paigalduskappide jaoks on saadaval Klinkmanni tootevalikust.

Stulzi filtriga ventilaatorid on lihtne ja odav viis hoolitseda elektrikilpide jahutamise eest, kui soojuskoormus pole eriti suur ja kasutada saab ümbritsevat õhku.

Prothermi radiaatoripere omab õigeid tooteid nii sise- kui ka välitingimustes paiknevatele elektrialajaamadele. Mõeldud automatiseerimiseks ja kasutamiseks IT valdkonnas. Enesediagnostika ja kaughaldus tagavad hea töökindluse. Nende kvaliteetsete jahutite abil tagate oma toodangu tootlikkuse isegi rasketes tingimustes.

Meie veebiseminaril tutvustame Stulz Cosmoteci tööstuslikke külmutustooteid. Veebiseminari teemad:

  • Uue põlvkonna üheastmelised inverterjahutusseadmed paindlikuks kilbi jahutamiseks – paindlikud seadmetelahendused
  • Protherm seeria elektrikilpide jahutamiseks sise- ja välistingimustes

 

Miks valida Stulzi lahendused tööstuslikuks külmutamiseks?

  • Kulutõhusus
  • Uued paindlikud lahendused (ühefaasiline inverter)
  • Suurepärane jahutus välistingimustes

ETA

Korpused ja seadmekapid värvitud ja roostevabast terasest

ETA on Euroopa juhtiv paigalduskorpuste ja -seadmekappide tootja, kes pakub ka kliendipõhiseid mudeleid.

ETA seinakilpide seeria hõlmab mudeleid erinevatele vajadustele. Korpuse standardvarustuses on tagaplaat ja lai valik lisatarvikuid, et karp just sobivaks kohandada. Avade teenus, erivärvid ja ulatuslikud heakskiidud, nagu NEMA 4 muudavad selle IP66 korpuse kulutõhusaks lahenduseks. Kompaktne ECOMP-seeria pakub õiget lahendust, kui traditsiooniline seinakilp on liiga väike või põrandakapp liiga suur.

ETA moodulkapi ENUX-süsteem kohandub kliendi vajadustega ja annab kõik vajalikud struktuurid soovitud toote valmistamiseks. Valikus on IT- ja andmesiderakenduste põrandakapid, samuti mitmekülgsed 19″ räkisüsteemid. Saadaval on ka ETA EMOX individuaalsed kapid. Kõik kapid tarnitakse kokkupanduna või klient saab need ise kokku panna.

Terasest kapid, kapid ETA kokkupandav ENUX inox-kabinetisüsteem kohandub kliendi vajadustega isegi karmides töötingimustes. Saadaval on ka eraldiseisev kapp ning kompaktne ECOMP inox-seeria pakub õiget lahendust, kui seinakilp on liiga väike või põrandakapp liiga suur.

ETA ECORi korpuste seeria hõlmab mudeleid kõikidele rakendustele, kus on vaja vastupidavaid AISI 304 või AISI316L materjale. Korpuste standardvarustuses on alati tagaplaat ja suurel hulgal erinevaid lisatarvikuid korpuse sobivaks kohandamiseks. Avade teenus, erivärvid ja lai valik tarvikuid. ETANi harukarp kõigi tööstuslike rakenduste jaoks on E GRAN, mille harukarpidel on standardne, nt silikoontihend ja üheosaline pressitud uks.

Toodete ja teenuste otsimine märksõnade või tootekoodi järgi

Tutvu edulugudega