Automaatika tarkvara

Usaldusväärne tarkvaraplatvorm on digitaalsete muutuste ja nutika tootmise keskmes. Paranda tootmisprotsesse, vähenda hoolduse katkestusi ja energiatarbimist ning kogu ennetava hoolduse jaoks väärtuslikke andmeid.

Mitmekülgsed ja arenevad lahendused tööstuse digitaliseerimiseks

Usaldusväärne automatiseerimissüsteem on digitaalsete muutuste ja intelligentse tootmise aluseks. Parenda tootmisprotsesse, vähenda masinate seisakute aega ja energiatarbimist ning kogu väärtuslikke andmeid ennetava hoolduse jaoks.

Klinkmann on Sinu partneriks tööstuse automatiseerimise erinevates etappides. AVEVA automatiseerimistarkvara abil juurutad juhtimisruumi lahendusi, kogud tõhusalt andmeid ja saad kasutada usaldusväärseid aruandluse andmed.

Klinkmann kaardistab Sinu ettevõtte hetkeseisu ja nõustab õige automaatikalahenduse valikul nii, et tagatud on toimiv terviklahendus ja erinevate informatsioonisüsteemide kerge ühilduvus kogu ettevõttes.

Endine Wonderware

AVEVA™ InTouch HMI

Protsesside ja süsteemide tõhus toimimine vajab reaalajas töötavat HMI-liidest inimese ja automaatika vahel.

Vajadusel ulatub Aveva InTouchi lahendus üksiku masina juhtimisest kogu tehase juhtimisruumi lahenduseni.

Endine Wonderware

AVEVA System Platform

Aveva System Platform koos InTouch OMI visualiseerimismooduliga on väga efektiivne ja skaleeritav tarkvaralahendus, mis võimaldab juhtida tegevusi alates üksikust tootmisliinist kuni kogu ettevõtet haarava MES-lahenduseni.

Aveva System Platform aitab harmoniseerida tootmisliinide ja kogu tehase tegevusi ja juhtida infot, alarme ja tegevusi reaalajas.

Endine Citect SCADA

AVEVA™ Plant SCADA

Citect SCADA ehk AVEVA Plant SCADA on tootmisprotsesside tarvaralahendus, mille abil saab töödelda suuri andmete ja tagide hulkasid.

SCADA visualiseerimine ja tehniline efektiivsus tulevad esile tarkvaralahenduse kasutusvalmis situatsiooniteadlikkusega ja konkteksti arvestava töövaatega.

Pilveühenduse lahendus

AVEVA™ Insight

AVEVA Insight aitab saada efektiivselt infot igalt seadmelt.

Pilveplatvorm tootmisprotsesside andmete kogumiseks, ärijuhtimise otsuste tegemiseks ja proaktiivseks analüütikaks.

Sinu andmed on ligipääsetavad igal ajal, igast kohast ja igast seadmest.

Oluline on kasutada olemasolevaid automatiseerimissüsteeme efektiivsemalt

Konkurentsivõimelisuse säilitamiseks on vaja pidevalt areneda. AVEVA Edge to Enterprise’i lahendus võimaldab näha reaalajas kvaliteetsemaid andmeid, saada neist paremat ülevaadet ja ennustada kvaliteetsemalt.

Täiusta oma automatiseerimissüsteeme History Data Collectioni, DreamReporti ja OPC süsteemilahenduste abil

Klinkmann aitab AVEVA Selecti partnerina oma klientidel ületada neilt oodatavat usaldusväärsust, turvalisust ja tulemuslikkust ning monitoorida ja optimeerida tootmist ja selle protsesse.

AVEVA Wonderware on maailma enimkasutatav juhtimisruumi lahendus, mis ühendab erinevate tootjate juhtimisseadmed üheks hõlpsasti hallatavaks jälgimis- ja aruandlusüksuseks.

Automatiseerimissüsteemi saab integreerida kõigi peamiste automatiseerimisvaldkonna tootjate toodetega (Rockwell, Siemens, Omron, ABB, Honeywell jt). Lisaks saab sellega kombineerida mitmeid täiendavaid lahendusi (DreamReporti raporteerimisvahend ja Matrix OPC süsteemilahendus).

AVEVA Unified Operations Centre

Ühe platvormi strateegiaga (Unified Operations Center) saab omavahel kombineerida erinevaid funktsioone ning visualiseerimist ehk teisisõnu inimesi, informatsiooni ja funktsioone.

➤ Laadi broshüür “AVEVA Unified Opertions Centre” alla
➤ Vaata veebiseminari “How to digitise the operational and user experience on a unified platform?” järele

Endine Wonderware

AVEVA™ Historian

AVEVA Wonderware Historian on kiire reaalajas andmete kogumise töövahend suurte andmemahtude salvestamiseks koos liidestega erinevate tarnijate automatiseerimissüsteemidele.

Historiani kliendi analüüsi ja aruandlustööriistu saab kasutada AVEVA Wonderware Historiani salvestatud andmete töötlemiseks. Programmil on olemas ka liidesed Microsoft Office’iga.

AVEVA Historian andmete kogumine System Platformi integreeritud osa.

Endine DreamReport

AVEVA™ Reports for Operations

AVEVA Reports on lihtne drag & drop automatiseeritud raporteerimise tööriist valmis reaalajas andmeallikate ja käsitsi sisestatud andmeallikate integratsiooniga. Viimased on mõeldud juhtimiskeskustele, SCADA tarkvarale, Historiani andmebaasi tarkvarale, Enterprise’i tarkvarale ja erinevatele seotud tarkvaradele. 

AVEVA Reports lisab väärtust AVEVA Wonderware’i, Siemensi ja muude süsteemide baasil loodud lahendustele lisatud automaatse raporteerimislahendusega. 

See on turvaline, ICS-Cert sertifitseeritud ja kasutusel tuhandete klientide poolt üle kogu maailma.

OPC süsteemid

Matrikon OPC IO serverit ja turvalisuse tarkvara saab kasutada erinevate PLC, DCS ja IT süsteemide ühendamiseks ja turvamiseks.

MatrikonOPC UASuite on mõeldud kasutajate turvalisuse ja modelleerivate rakenduste jaoks teenusele orienteeritud struktuuride jaoks. See ühendab omavahel erinevad OPC serverid. 

Matrikon FLEX Dispatch tarkvara toetab Windowsi ja Linuxi standardrakendusi nii väikestes üksikutes seadmete süsteemides kui tuhandete andmeallikate ja miljonite objektide scaled-to lahendustes.

Tutvu edulugudega

Toodete ja teenuste otsimine märksõnade või tootekoodi järgi

AVEVA Edge To Enterprise Brochure

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla