Tsentraal- ja juhtkomponendid

Tsentraal- ja juhtkomponendid

Kinnisvara, energia ja vee rakenduse valdkonna komponendid. Kõik vajalikud tooted ja lahendused (kilbid, kaitse- ja jaotuskomponendid, kontrolli- ja mõõtmisseadmed) erinevatelt tarnijatelt soodsalt otse Klinkmanni kesklaost.

Kilpide ja juhtimisüksuste komponendid

Klinkmann pakub sobivate rakenduste leidmiseks tehnilist nõustamist ja koolitusi. Erinevad tooted tarnitakse ühe kiire tarnena otse Klinkmanni kesklaost.

Klinkmann pakub vajalikku nõustamist ja tarnib kompaktseid miniPLC+HMI juhtseadmeid masinate, tööstusobjektide ja kinnistute juhtimiseks. Lai tootesari elektri- ja automaatikakomponente erinevatele elektri- ja automaatikakeskustele ja välipaigaldistele.

Kompaktsed juhtseadmed ja kilbikomponendid hoonetele, energiasüsteemidele ja seadmetele.

Unitronics miniPLC+HMI juhtseadmed on soodsad all-in-one tooted väiksematele objektidele ja alamjaamadeks suurematele objektidele – PLC, ekraan, IO ja andmeedastus ühes kompaktses seadmes.

Chint on üks maailma juhtivatest kilbikomponentide tarnijatest, mille sortimenti kuuluvad kaitselülitid ja rikkevoolukaitsmed, kontaktorid, õhkkaitselülitid jms.

Finder on Euroopa suurim tööstus-, ühendus- ning kontroll- ja aegreleede valmistaja.

Klinkmanni tooteprogramm sisaldab täielikku valikut kilbikorpusi eri materjalidest (ETA / teras, Rose / alumiinium, Legrand / plast), kilpide soojendus- ja ventilatsiooniseadmeid (Stego, Stulz) ning erinevaid plast- ja kummitarvikuid (SES) kaablite vedamiseks, sidumiseks, kaitseks ja markeerimiseks.

Legrandi paigaldustarvikud sobivad erinevatele standarditele vastavatele rahvusvahelistele objektidele.

Chint –kilbi komponentide juhtiv tootja

Chint –kilbi komponentide juhtiv tootja

Chint –kilbi komponentide juhtiv tootja

Chint on üks maailma kolmest suurimast elektriseadmete tootjast ja turuliider Aasia regioonis. Chinti tootevalikusse kuuluvad kaitselülitid, RCD-d, kontaktorid ja muud juhtseadmed. Chint pakub kuluefektiivseid komponente, mis on laialdaselt tunnustatud rahvusvahelistel turgudel.

Chinti kaitselülitid, Rikkevoolukaitselülitid ja muud

Chinti moodulreleed, lülitid, juhtnupud ja märgutuled

Chinti moodul-lahklülitid

Chinti juhtnupud ja märgutuled

Chinti starterid

Chinti kontaktorid ja termoreleed

Unitronics- MiniPLC + ekraani juhtseadmed

Unitronics- MiniPLC + ekraani juhtseadmed

Unitronics - MiniPLC + ekraani juhtseadmed

UNITRONICSi puuteekraaniga mini-PLC-kontrollerite komplekti kuuluvad kontroller, ekraan, IO-moodulid ja andmesideliidesed.
Tegemist on kulutõhusa lahendusega. Tootevalik ulatub üherealise ekraaniga kontrolleritest 20″ ekraaniga kontrolleriteni. Kontrollereid kasutatakse tüüpiliselt seadmete ja hoonete automaatikas, energeetiliste ja muude protsesside juhtimiseks ning alamjaamana kaugsüsteemides.

Unitronics UniStreami programmeeritavad kontrollerid

Unitronics UniStreami seeria modulaarkontrollereid keskmise suurusega rakenduste jaoks. Võimas protsessor ja kiire mälu. Kvaliteetne ekraan 7″, 10,4″ ja 15,6″. IP65/66 kaitseklassi korpus. Kiire ja hõlpsasti dubleeritav rakenduste arendamine ja haldamine UniLogic programmeerimistarkvaraga.

Unitronics Samba-seeria PLC + Display loogika

Uus kulutõhus miniloogika 3,5″, 4,5″ või 7″ värviekraaniga. Võimaldab 24 erinevat tööekraani ja PID-kontrollerit. Andmete kogumine ja aruandlus. Pulsisisendid ja -väljundid positsioneerimiseks. Rakendused: kinnisvara, seadmete juhtimine, energia ja vee rakendused ning RTU kaugjaamana.

Unitronics Vision-seeria PLC + Display loogika

MiniPLC + ekraani juhtseadmed 3,5″… 12,1″ täpse puuteekraaniga. Ulatuslik mälu retseptide, häirete, andmete kogumise ja aruandluse jaoks. Võimalikud erinevad ühendused: Ethernet, välisiinid ja mobiilsidevõrgud. Vaba tarkvara konfigureerimiseks ja aruandluseks.

Unitronics Jazz-seeria PLC + Display loogika

Ulatuslike mälu- ja termokontrolleritega tekstiekraaniga miniPLC. Rakendused: seadmete juhtimine, kinnisvara, energia ja vee rakendused ning RTU kaugjaamana.

DEHN 

Liigpinge- ja piksekaitse ning elektriohutustoodete ülemaailmne juhtiv tootja

DEHNi tooted ja lahendused on välja töötatud rahvusvaheliste ja elektroonilise kaitse standardite kohaselt. DEHNi projekteerimistööriistad ja tarkvara koos Klinkmanni kliendinõustamise ja -koolitusega tagavad õiged rakendused. DEHNi ohutustooted ja kaitseseadmed tagavad ohutu paigaldamise ja hoolduse erinevates kohtades, sh kesk- ja kõrgepingepaigaldistes.

DEHNi liigpingekaitse

Dehni tooteperekond Red/Line pakub kaitset kuni 1000 VAC / 1500 VDC, kui liigpinge on põhjustatud piksest või elektrihäirest.

DEHNi liigpinge kaitseseadmed infotehnoloogia jaoks

Dehni tooteperekonda Yellow/Line kuuluvad tooted IT-, automaatika- ja sideseadmete kaitsmiseks.

DEHNi väline piksekaitse

Välise piksekaitse ja maanduse tooted hoonete/ruumide kaitseks pikse ja pikse põhjustatud tulekahju eest.

DEHNi ohutusseadmed

Ohutusseadmete ja kaarleegikaitse toodete valik ohutuks töötamiseks elektripaigaldistega.

DEHNi uued tooted

DEHN Dehni uued tooted

DEHNi projekteerimistööriistad ka juhendid

Leidke oma vajadustele vastav õige toode kasutades konfiguraatorit.

DEHNi piksekaitse ja maandus

Dehni maanduslahendused.

DEHNsupport Toolbox

Programm aitab hinnata piksekaitsesüsteeme. Riskihaldus, eralduskaugused, hõiveribad ja maanduselektroodid.

Carlo Gavazzi automaatika- ja juhtimisseadmed

Carlo Gavazzi automaatika- ja juhtimisseadmed

Carlo Gavazzi automaatika- ja juhtimisseadmed

Carlo Gavazzi on maailmas tuntud tööstusautomaatika turule mõeldud elektroonikaseadmete tootja ja tarnija.
Sortimenti kuuluvad andurid, juhtreleed, taimerid, toitehaldussüsteemid, pooljuhtreleed, mootorikontrollerid, kaitseseadmed, võrgusüsteemid ja muundurid.

Carlo Gavazzi andurid

Carlo Gavazzi pakub laias valikus andureid, sealhulgas: induktiivandurid, fotoelektrilised andurid, magnetilised asendiandurid, nivooandurid, ultraheliandurid, seeria CGES keskkonnaandurid, silmusandurid, magnetilised ohutusandurid, optilised turvakardinad ja Tripleshield ™ – kaitsega mahtuvuslikud andurid, mis on kasutusel tööstusharu standardina.

Carlo Gavazzi taimerid

Carlo Gavazzi pakub laias valikus eri korpusega monteeritud taimereid SPDT või DPDT relee väljundiga. Taimeritel on arvukalt funktsioone (sisse-, väljalülitamise viivitus, intervall, ühekordne aktiveerimine, nullkiirus, tähe-delta lülitamine ja tsükli värskendamine), mistõttu sobivad need kasutamiseks praktiliselt igas valdkonnas.

Carlo Gavazzi juht- ja mõõteseadmed

Carlo Gavazzi pakub laias valikus juhtimis- ja mõõteseadmeid: voolujuhtimisreleed, pingejuhtimisreleed, toitejuhtimisseadmed, faasijärjestuse releed ja voolutrafod, elektromehaanilised ja elektroonilised arvestid, ekraanide ja digitaalsete näidikutega digitaalarvestid, energiasäästu juhtimissüsteemid ja energia säästmise moodulite seadmed, turvamoodulid.

Carlo Gavazzi toiteplokid

Carlo Gavazzi pakub tööstusautomaatika valdkonnas suurimat valikut toiteallikaid. Toiteallika valimiseks piisab väljundpinge ja väljundvõimsuse määramisest. Sortimendis on ka tööstusautomaatika turule mõeldud kolmefaasilised sisendid.

Finder – releelahendused tööstusele ja seadmetele

Finder – releelahendused tööstusele ja seadmetele

Finder – releelahendused tööstusele ja seadmetele

Finder on suurettevõte, mis toodab tööstuse ja kinnisvara haldamise releesid. Releed ja pesad elektroonika-, elektri-, automaatika- ja elektrirakendustele. Kitsad ühendusreleemoodulid automatiseerimiseks. Toiteplokid ja pooljuhtreleed ning elektroonilised aja- ja jälgimisreleed.

Kaablikanalid ja -kilbid ning ühendustarvikud ja kaablimärgised ning andurite ja liitmike lahendused

SES-STERLING – kaablikanalid ja -kilbid ning ühendustarvikud ja kaablimärgised

SES-STERLING on Euroopa juhtiv tootmisettevõte. SESi tooteid aktsepteeritakse laialdaselt ja sertifitseeritakse mitmesugustes töökeskkondades. Kontserni tootmis-, kvaliteeditagamise ja arenguressursid tagavad kvaliteetsed tooted ja pideva tootearenduse.

TE Connectivity anduri ja konnektori lahendused

Ülemaailmse tööstustehnoloogia liidrina on TE Connectivity andurite ja pistikute lahendused loodud taluma äärmuslikke lööke, vibratsiooni, temperatuuri ja kõrgust. Meie valikus on DIP- ja SIP-lülitid, survenupuga lülitid, nookurilülitid, kiirlülitid ja palju muud.

PROFACE SCHNEIDERi automatiseerimise juhtterminalid

Proface (Jaapan) tarnib kvaliteetseid HMI-juhtterminale ja tööstuslikke mikrofone. Toodete kvaliteetsed ekraanid ja pikaajaline vastupidavus tagavad nende kasutatavuse isegi nõudlikes tööstuses ja autotööstuses kasutatavates rakendustes.

Proface’i terminalidel on ühendused erinevate tarnijate (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB jt) automaatikaseadmete ja välisiinide, samuti Etherneti/veebi- ja traadita ühendustega.

Tutvu ka teiste tööstusvaldkonna vajalike lahendustega meie veebipoes