Tsentraal- ja juhtkomponendid

Kinnisvara, energia ja vee rakenduse valdkonna komponendid. Kõik vajalikud tooted ja lahendused (kilbid, kaitse- ja jaotuskomponendid, kontrolli- ja mõõtmisseadmed) erinevatelt tarnijatelt soodsalt otse Klinkmanni kesklaost.

Kilpide ja juhtimisüksuste komponendid

Klinkmann pakub sobivate rakenduste leidmiseks tehnilist nõustamist ja koolitusi. Erinevad tooted tarnitakse ühe kiire tarnena otse Klinkmanni kesklaost.

Lai tootesari elektri- ja automaatikakomponente erinevatele elektri- ja automaatikakeskustele ja välipaigaldistele. Kompaktsed juhtseadmed ja kilbikomponendid hoonetele, energiasüsteemidele ja seadmetele.

Chint on üks maailma juhtivatest kilbikomponentide tarnijatest, mille sortimenti kuuluvad kaitselülitid ja rikkevoolukaitsmed, kontaktorid, õhkkaitselülitid jms.

Nüüd on Klinkmanni e-poes valik Chinti kaitselüliteid ja märktulesid otse laost – kiire tarne! Klinkmanni e-pood on mõeldud äriklientidele ja seda saab kasutada kontot loomata. Säästa tarnekuludelt – tasuta kohaletoimetamine 140 € ületavate tellimuste puhul.

Finnvolt usaldab Klinkmanni kiireid tarneid

Finnvolt esitab praktiliselt kõik oma komponentide tellimused Klinkmanni veebipoe kaudu. Tellimuste täitmise ooteajad on lühikesed.

Order free CHINT samples

Request a quote for CHINT control and central components and order free samples!

Chint – juhtiv kilbikomponentide tootja

Chint – juhtiv kilbikomponentide tootja

Chint on üks maailma kolmest suurimast elektriseadmete tootjast ja turuliider Aasia regioonis. Chinti tootevalikusse kuuluvad kaitselülitid, rikkevoolukaitselülitid, kontaktorid ja muud juhtseadmed. Chint pakub kuluefektiivseid komponente, mis on laialdaselt tunnustatud rahvusvahelistel turgudel.

Kaitselülitid ja rikkevoolukaitselülitid

Turvalised ja usaldusväärsed lahendused tööstusesse ja hoonetesse.

Tutvu CHINTi kaitselülitite ja rikkevoolukaitselülitite valikuga veebipoes!  

Moodulreleed, lülitid, juhtnupud ja märgutuled

CHINTi lahendused sobivad kõikidesse tingimustesse ja neid kasutatakse kogu maailmas.

Tutvu CHINTi moodulreleede ja lülitite valikuga veebipoes!

Moodul-lahklülitid

CHINTi automatiseerimislahendused toite lülitamisel moodulkilpides. 

Tutvu CHINTi moodul-lahklülitite valikuga veebipoes!

Mootorikaitselülitid

Turvalised ja usaldusväärsed lahendused tööstusesse ja hoonetesse.

Tutvu CHINTi mootorikaitselülitite valikuga veebipoes!

Kontaktorid ja termoreleed

CHINTi lahendused sobivad kõikidesse tingimustesse ja neid kasutatakse kogu maailmas.

Tutvu CHINTi kontaktorite ja termoreleede valikuga veebipoes!

Juhtnupud ja märgutuled

CHINTil on suur valik juhtnuppe ja märgutulesid. 

Tutvu CHINTi juhtunuppude ja märgutulede valikuga veebipoes! 

Unitronicsi operaatorpaneeliga kontrollerid

Unitronicsi operaatorpaneeliga kontrollerite komplekti kuuluvad kontroller, ekraan, IO-moodulid ja andmesideliidesed.
Tegemist on kulutõhusa lahendusega.

Tootevalik ulatub üherealise ekraaniga kontrolleritest 20″ ekraaniga kontrolleriteni. Kontrollereid kasutatakse tüüpiliselt seadmete ja hoonete automaatikas, energeetiliste ja muude protsesside juhtimiseks ning alamjaamana kaugsüsteemides.

Riistvara

Unitronics UniStreami programmeeritavad kontrollerid

Unitronics UniStreami seeria modulaarkontrollereid keskmise suurusega rakenduste jaoks. Võimas protsessor ja kiire mälu. Kvaliteetne ekraan 7″, 10,4″ ja 15,6″. IP65/66 kaitseklassi korpus. Kiire ja hõlpsasti dubleeritav rakenduste arendamine ja haldamine UniLogic programmeerimistarkvaraga.

Riistvara

Unitronics Samba-seeria PLC + Display loogika

Uus kulutõhus miniloogika 3,5″, 4,5″ või 7″ värviekraaniga. Võimaldab 24 erinevat tööekraani ja PID-kontrollerit. Andmete kogumine ja aruandlus. Pulsisisendid ja -väljundid positsioneerimiseks.

Rakendused: hooneautomaatika, seadmete juhtimine, energia ja vee rakendused ning tööstusvõrkudes RTU-na.

Riistvara

Unitronics Vision-seeria PLC + Display loogika

MiniPLC + ekraani juhtseadmed 3,5″… 12,1″ täpse puuteekraaniga. Ulatuslik mälu retseptide, häirete, andmete kogumise ja aruandluse jaoks. Võimalikud erinevad ühendused: Ethernet, välisiinid ja mobiilsidevõrgud.

Vaba tarkvara konfigureerimiseks ja aruandluseks.

Riistvara

Unitronics Jazz-seeria PLC + Display loogika

Ulatuslike mälu- ja termokontrolleritega tekstiekraaniga miniPLC.

Rakendused: seadmete juhtimine, kinnisvara, energia ja vee rakendused ning RTU kaugjaamana.

DEHNi liigpinge- ja piksekaitse seadmed

Liigpinge- ja piksekaitse ning elektriohutustoodete ülemaailmne juhtiv tootja

DEHNi tooted ja lahendused on välja töötatud rahvusvaheliste ja elektroonilise kaitse standardite kohaselt. DEHNi projekteerimistööriistad ja tarkvara koos Klinkmanni kliendinõustamise ja -koolitusega tagavad õiged rakendused. DEHNi ohutustooted ja kaitseseadmed tagavad ohutu paigaldamise ja hoolduse erinevates kohtades, sh kesk- ja kõrgepingepaigaldistes.

DEHNi liigpingekaitse

Dehni tooteperekond Red/Line pakub kaitset kuni 1000 VAC / 1500 VDC, kui liigpinge on põhjustatud piksest või elektrihäirest.

DEHNi liigpinge kaitseseadmed infotehnoloogia jaoks

Dehni tooteperekonda Yellow/Line kuuluvad tooted IT-, automaatika- ja sideseadmete kaitsmiseks.

DEHNi väline piksekaitse

Välise piksekaitse ja maanduse tooted hoonete/ruumide kaitseks pikse ja pikse põhjustatud tulekahju eest.

DEHNi ohutusseadmed

Ohutusseadmete ja kaarleegikaitse toodete valik ohutuks töötamiseks elektripaigaldistega.

DEHNi uued tooted

DEHN Dehni uued tooted

DEHNi projekteerimistööriistad ka juhendid

Leidke oma vajadustele vastav õige toode kasutades konfiguraatorit.

DEHNi piksekaitse ja maandus

Dehni maanduslahendused.

DEHNsupport Toolbox

Programm aitab hinnata piksekaitsesüsteeme. Riskihaldus, eralduskaugused, hõiveribad ja maanduselektroodid.

Carlo Gavazzi automaatika- ja juhtimisseadmed

Carlo Gavazzi on maailmas tuntud tööstusautomaatika turule mõeldud elektroonikaseadmete tootja ja tarnija.
Sortimenti kuuluvad andurid, juhtreleed, taimerid, toitehaldussüsteemid, pooljuhtreleed, mootorikontrollerid, kaitseseadmed, võrgusüsteemid ja muundurid.

Carlo Gavazzi

Andurid

Carlo Gavazzi pakub laias valikus andureid, sealhulgas: induktiivandurid, fotoelektrilised andurid, magnetilised asendiandurid, nivooandurid, ultraheliandurid, seeria CGES keskkonnaandurid, silmusandurid, magnetilised ohutusandurid, optilised turvakardinad ja Tripleshield ™ – kaitsega mahtuvuslikud andurid, mis on kasutusel tööstusharu standardina.

Carlo Gavazzi

Taimerid

Carlo Gavazzi pakub laias valikus eri korpusega monteeritud taimereid SPDT või DPDT relee väljundiga. Taimeritel on arvukalt funktsioone (sisse-, väljalülitamise viivitus, intervall, ühekordne aktiveerimine, nullkiirus, tähe-delta lülitamine ja tsükli värskendamine), mistõttu sobivad need kasutamiseks praktiliselt igas valdkonnas.

Carlo Gavazzi

Juht- ja mõõteseadmed

Carlo Gavazzi pakub laias valikus juhtimis- ja mõõteseadmeid: voolujuhtimisreleed, pingejuhtimisreleed, toitejuhtimisseadmed, faasijärjestuse releed ja voolutrafod, elektromehaanilised ja elektroonilised arvestid, ekraanide ja digitaalsete näidikutega digitaalarvestid, energiasäästu juhtimissüsteemid ja energia säästmise moodulite seadmed, turvamoodulid.

Carlo Gavazzi

Toiteplokid

Carlo Gavazzi pakub tööstusautomaatika valdkonnas suurimat valikut toiteallikaid. Toiteallika valimiseks piisab väljundpinge ja väljundvõimsuse määramisest. Sortimendis on ka tööstusautomaatika turule mõeldud kolmefaasilised sisendid.

Muud tööstuse ja installatsiooni valdkonna tooted

Kaablikanalid ja -rüüsid, juhtmete märgistused ja kinnitustarvikud, andurite ja pistikute lahendused ning releelahendused tööstusele ja paigaldistele

TE Connectivity

Anduri ja konnektori lahendused

Ülemaailmse tööstustehnoloogia liidrina on TE Connectivity andurite ja pistikute lahendused loodud taluma äärmuslikke lööke, vibratsiooni, temperatuuri ja kõrgust. Meie valikus on DIP- ja SIP-lülitid, survenupuga lülitid, nookurilülitid, kiirlülitid ja palju muud.

Populaarseimad lahendused tööstuses on Entrelec SNK seeria kruviklemmid ja DBL 80-500A toitepistikud. Maandusklemmidel on ka oma standardne kasutajabaas. TE Entreleci riviklemmidele (klemmiplokkidele) on väljastatud paljud rahvusvahelised tunnustused.

Sortimendis on ka DBL jaotusplokkide klemmliidesed.

Klinkmanni tehniline tugi aitab Sul valida sobiva (õige) ühenduslahenduse ning pistikute tarned saad kiiresti kätte otse kesklaost ja veebipoest. 

Finder

Releelahendused tööstusele ja seadmetele

Finder on suurettevõte, mis toodab tööstuse ja kinnisvara haldamise releesid. Releed ja pesad elektroonika-, elektri-, automaatika- ja elektrirakendustele. Kitsad ühendusreleemoodulid automatiseerimiseks.

Toiteplokid ja pooljuhtreleed ning elektroonilised aja- ja jälgimisreleed.

SES-STERLING

Kaablikanalid ja -rüüsid, juhtmete märgistused ja kinnitustarvikud

SES-STERLING on Euroopa juhtiv tootmisettevõte. SESi tooteid aktsepteeritakse laialdaselt ja sertifitseeritakse mitmesugustes töökeskkondades. Kontserni tootmis-, kvaliteeditagamise ja arenguressursid tagavad kvaliteetsed tooted ja pideva tootearenduse. 

Soodsad GF halogeenivabad kaablikanaleid on võimalik kõigi rakenduste jaoks standardiseerida. SES GN kanalikomplekt hoiab kokku installeerimiseks minevat aega ja on soodsa hinnaga. Sortimendis on traditsioonilisest PVC materjalist tehtud kaablikanalid, paindlikud halogeenivabast SES „kalaluu“ tüüpi GMF kaablikanalid, PLIOSPIRE kinnitusega spiraalid ja kummist kaabliläbiviigud.

PRO-FACE

Automatiseerimise juhtterminalid​

Pro-face (Jaapan) tarnib kvaliteetseid HMI-juhtterminale ja tööstuslikke mikrofone. Toodete kvaliteetsed ekraanid ja pikaajaline vastupidavus tagavad nende kasutatavuse isegi nõudlikes tööstuses ja autotööstuses kasutatavates rakendustes.

Pro-face’i terminalidel on ühendused erinevate tarnijate (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB jt) automaatikaseadmete ja välisiinide, samuti Etherneti/veebi- ja traadita ühendustega.

Tutvu ka teiste tööstusvaldkonna vajalike lahendustega meie veebipoes

Tutvu toodetega veebipoes

Tootjad

Tutvu edulugudega

Smart Infra – nutikad reoveesüsteemid

Uponor tegeleb Soomes ehitus- ja kommunaaltehnoloogia toodete arendamise ja tootmisega. Uponori kliendid on taristu ning kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete spetsialistid, aga Uponori partnerite kaudu ka lõpptarbijad.

Loe edasi »

Request an offer

Fill out the request for a quote, and we’ll send you the sample pieces!