Protsessilahendused

Maksimeeri tootlikkust, minimeeri riske

Enam kui 100-aastase tööstusettevõtete automaatiseerimise kogemusega Klinkmann ja Rockwell Automation pakuvad laia valikut protsesside automatiseerimise lahendusi tööstuse kaasajastamiseks.

Mõistame, et tänases tööstuskeskkonnas on keerukas saavutada tootmiseesmärke, täita klientide nõudmisi ja samaaegselt konkurentidest samm ees püsida. Meie ekspertteadmised juhtimisest, partiiprotsessidest, protsesside optimeerimisest, turvasüsteemidest ja -teenustest võimaldavad meil oma eesmärke kuluefektiivselt ja usaldusväärselt saavutada.

Protsessijuhtimine

Tõhusta protsessijuhtimist kaasaegse protsesside hajusjuhtimistehnoloogia abil.

Partiiprotsessid

Partiiprotsesside automatiseerimisega vähendad riske, aega ja kulusid.

Optimeerimine

Mudel-ennetav juhtimine (Model Predictive Control – MPC) ehk proaktiivne mudelipõhine protsessijuhtimine optimeerib protsesse ja aitab saavutada kasumlikkusele seatud eesmärke.

Ohutus

Protsesside ohutussüsteemid inimeste, vara ja keskkonna kaitsmiseks.

Maksimeeri töötulemusi ja suurenda masinate töösoleku koguaega.

Automatiseeri oma valdkonna protsessid, et need vastaksid vajadustele.

Protsesside automatiseerimine ei pea tööstuskriitilistes toimingutes olema universaalne lahendus. Rockwell Automationi tootevalikusse kuuluvad lahendused, rakenduslikud meetodid ja tehnoloogia, mille abil saad üles ehitada protsessid vastavalt enda finants- ja tulemuslikkuse vajadustele. Rockwell Automationi lahendused on skaleeritavad, paindlikud ja hõlpsasti integreeritavad.

Ülevaade

Kasuta paindlikku Etherneti arhitektuuri

Tervikliku ja paindliku, kogu tehast hõlmava võrguarhitektuuri kavandamise ja rakendamise planeerimise kriteeriumid.

Brošüür

PlantPAx: lihtsusta ja kasuta virtualiseerimist

Valmis PlantPAxi virtuaalsed pildilised mudelid (kujutised) tarnitakse kliendile USB-kõvakettal, mis võimaldab hõlpsalt paigaldada kõiki põhisüsteemi osi.

Brošüür

Protsessi lahendused masinaehitajatele

Kõik tööriistad skaleeritavate ja korduskasutatavate juhtimislahenduste kavandamiseks ja ehitamiseks

Kogu tehast hõlmav juhtimine ja optimeerimine

Kaasaegsed hajusjuhtimissüsteemid

Kaasaegne hajusjuhtimissüsteem (DCS) on ehitatud üles kogu tehast hõlmavate juhtimistehnoloogiate abil. Tänapäeval ei pea protsessijuhtimise, diskreetse juhtimise, võimsuse juhtimise ja ohutusjuhtimise juurutamisel kasutama erinevaid tehnoloogiaid. Tootjatel on nüüd võimalik valida kogu tehast hõlmav juhtimissüsteem.

Ühtsete automatiseerimistehnoloogiate kasutamine võimaldab kaasaegse DCS-i sujuvat integreerimist nii tootmis- kui ärisüsteemidega, luues paremad võimalused kogu tehase töö optimeerimiseks. Selline lähenemisviis parandab tootlikkust ning vähendab energiatarbimist ja kaasaegse DCS-i omamise kogukulusid. Meie PlantPAxi süsteem on oluline osa kontseptsioonist The Connected Enterprise®, mis teeb selle kõik võimalikuks.

Rockwell Automationi PlantPAx on “The Connected Enterprise®’i” mõtteviisi oluline osa. Soovid selle kohta rohkem teada saada? Võta meiega ühendust.

Vähenda kulusid ja suurenda tootmist

Mudel-ennetav juhtimine ja optimeerimine

Paljude operatsioonide puhul kõiguvad tootmis- ja kasumimarginaalid materjalide varieeruvuse, seadmete poolt põhjustatud piirangute, operaatorite oskuste ja muutuvate keskkonnatingimuste tõttu. Meie mudel-ennetava juhtimise (MPC) tehnoloogia kasutab Pavilion8® tarkvaraplatvormi. See tehnoloogia on täiendav tarkvaraline kiht lisaks põhilistele automatiseerimissüsteemidele, mis kannustab tehast pidevalt saavutama erinevaid ärieesmärke.

Meie MPC-põhised lahendused hõlmavad kontrollerite integreeritud jõudlusmõõdikuid. Jälgitakse selliseid põhinäitajaid nagu kasutus, ajapiirangud ja eesmärgist kõrvalekaldumine. Need mõõdikud võimaldavad mõõta toote kvaliteeti, toodangut ja tõhusust otseses seoses MPC kasutamise ja jõudlusega.

PlantPAx DCS valiti protsessijuhtimissüsteemide kategoorias auhinna Engineers’ Choice Award võitjaks

Rockwell Automation saavutas 2021. aastal suurvõidu 34. iga-aastasel automaatjuhtimise Engineers’ Choice Awardsi konkursil

Vähenda ohte ja riske

Protsesside ohutuslahendused tööstusele

Töötajate, protsesside ja ümbritseva keskkonna kaitsmine on alati oluline osa igast automatiseerimisstrateegiast. Meie tehnoloogiat kasutatakse ohutus- ja kriitilistes juhtimisprotsessides tööstustes üle kogu maailma. Aitame valida sõltumatu või integreeritud protsessiohutussüsteemi vastavalt nõutavale ohutustasemele (Safety Integrity Level – SIL) ja projekti nõuetele.

Vähenda kulusid, aega ja riske

Partiiprotsesside automatiseerimine

Erinevad partiiprotsesside vajadused nõuavad töövoogude ja ülesannete haldamiseks paindlikkust ja usaldusväärsust. Meie partiilahendused on loodud personaalselt sobima kliendi äri- ja tootmiseesmärkidega.

Tellitavad PlantPAx 5.0 veebiseminarid nüüd saadaval

Kiirenda digitaalseid muutusi oskuste värskendamise abil

Nende informatiivsete veebiseminaride abil õpid uut PlantPAx 5.0 süvitsi tundma. Uue süsteemiversiooni kohta ülevaate saamiseks loe lisateavet vana DCS-i üleviimise kohta ja tutvu uue FactoryTalk® Batchi versiooniga.

Veebiseminari

Laienda võimekust PlantPAx 5.0 abil

Õpid DCS-i uute töövoogude, juhtelementide ja kasutatavuse funktsioonide abil projekte sujuvamaks muutma ja projekteerimistöö mahtu vähendama.

Veebiseminari

Üleminek vanalt DCS-ilt PlantPAx 5.0-le

Veebiseminar käsitleb kaasajastamise eeliseid ja rakendamistavasid. Tutvustatakse tööriistu, mis aitavad planeerida, eelarvestada ja asendada vanu süsteeme.

Veebiseminari

Nõua partiiprotsessilt rohkem

Tutvu keerukate võrgufunktsioonide rakendustega ja aita integreerida oskusi DCS- ja MES-süsteemidesse.

Kas oled valmis Rockwell Automationi eksperdiga rääkima?

Aitame automatiseerimisprojekte usaldusväärselt ja õigeaegselt planeerida ja ellu viia.

Tutvu edulugudega