Tööstusautomaatika küberturve

Tööstuslikud küberturbelahendused ja IIoT kaitse

Klinkmanni ja Beldeni lai tööstuslike küberturbelahenduste valik võimaldab avastada ja ennetada juhtimissüsteemide ohutust, kvaliteeti ja tootlikkust ohustavaid sündmusi.

Sisseehitatud turbefunktsioonidega riistvarast kuni vastupanuvõimelise tarkvarani – aitame klientidel muuta süsteemist saadud toorandmed praktilisteks teadmisteks, mille põhjal korraldada kaitset igasuguste küberhäiringute eest.

Lahendused võimaldavad muu hulgas kaitsta järgmist:

  • elektrivõrkude ja muude paigaldiste juhtimissüsteemid
  • tööstusettevõtete protsesside automaatikasüsteemid
  • erinevate tootjate automaatikatarkvara ja juhtimissüsteemid
  • kaugjälgimise ja -hoolduse lahendused masina- ja seadmetootjatele.

Klinkmann annab nõu automaatika- ja tööstusrakenduste küberturbe tagamiseks ja/või sobiva küberturbelahenduse leidmiseks erinevates riistvarakeskkondades.

BELDEN – maailma juhtiv tööstuslike turbe- ja võrgulahenduste pakkuja

BELDENi erinevad turbelahendused võimaldavad tööstuslikke infovõrke ning juhtimis- ja andmelahendusi tõhusalt jälgida ja turvata. BELDENi riist- ja tarkvaralahendused aitavad kasutajatel avastada üksiksündmusi ning jälgida ja kaitsta tsentraalselt suuri süsteeme.

➤ Tutvuge Beldeni veebisaidil sarja EAGLE tulemüüride ja ruuteritega ning HiSecOS-tarkvaraga

➤ Tutvuge Beldeni veebisaidil kõrgetasemeliste TOFINO 2. kihi turbelahendustega

➤ Tutvuge Beldeni veebisaidil Beldeni küberturbelahendustega

AVEVA Wonderware’i ja Citecti automaatikatarkvara tagab andmete turvalisuse

AVEVA on arendanud oma tarkvara vastavalt rangetele turbenõuetele. Tarkvara pidev hooldamine hoiab tarkvara turvalisust kõrgel tasemel isegi kiiresti muutuvates olukordades. AVEVA lahendused võimaldavad ühendada seadmete ja liinide juhtsõlmi mitmesuguste kõrgetasemeliste IT-süsteemidega kooskõlas range turvapoliitikaga.

➤ Lugege AVEVA artiklit: AVEVA keskendub digiülemineku teekonnal küberturbele

➤ Laadige alla AVEVA küberturbe HMI SCADA-süsteemi turbe ülevaade

MATRIKON – OPC-lahenduste turbe turuliider

MATRIKONi turvalüüs ja OPC UA tunneldaja on lahendused, mida kasutatakse erinevates tarkvarakeskkondades laialdaselt tööstuslike juhtimis- ja IT-süsteemide turvalisuse tagamiseks.

MATRIKONi komplektlahendused võimaldavad andmesidevõrke kiiresti ja tõhusalt turvaliseks muuta.
➤ Tutvuge Matrixi OPC-turbe parimate tavadega

➤ Lugege lahenduste kohta lisateavet Matrikoni veebisaidilt

HMS EWONi seadmed tööstuse esemevõrgu (IIoT) kaugjuurdepääsu ja turvalisuse tagamiseks

EWONi pääsuseadmed ühendavad turvaliselt erinevaid üksteisest kaugel asuvaid juhtimis- ja mõõteseadmeid – see võimaldab seadmetootjatel ja tööstusettevõtetel oma juhtimisseadmeid hallata ja kaitsta interneti ning muude andmeedastuskanalite teel.

EWONi kompaktsed seadmed sisaldavad täiustatud turbefunktsioone, mis kaitsevad teenusetõkestusrünnete eest, võimaldavad kasutajate kaheastmelist autentimist ja pidevat pääsu reguleerimist.

➤ Lugege EWONi turbelahenduste kohta lisateavet nende veebisaidilt

Turbelahendused kaug- ja kohtvõrkudele

Tutvustame veebiseminaril uusimaid turbelahendusi Belden Hirschmanni kaug- ja kohtvõrkudele ning selgitame, kuidas tagada koht- ja kaugvõrkudes ühenduste turvalisust.
Esineja: Mats Johannesson, Belden Hirschmanni välirakenduste insener

Tööstusrakenduste küberturve: teabevõrgud

Õige turbelahendus tagab, et tundlikele seadmetele ja andmetele pääsevad ligi ainult volitatud töötajad, ning välistab tahtlikud ja inimlikust veast tingitud häired. Sellel veebiseminaril tutvustatakse erinevaid võimalusi andmevõrkude turvamiseks.

Turbeseadmete turvaline kasutamine

Küberturbe veebiseminaride sarja kolmandas osas keskendutakse sellele, kuidas kasutada turvaliselt selliseid turbeseadmeid nagu switchid, ruuterid ja tulemüürid. Veebiseminaril räägitakse andmevõrkudes kasutatavate erinevate seadmetega seotud turvaohtudest ning valitud võrguseadmete konfiguratsiooni kaitsmisest.
Tööstusliku küberturbe juhend

Täida kõik väljad ja laadi trükis alla