Finnvolt usaldab Klinkmanni kiireid tarneid

Jämsäs asuv Finnvolt Oy toodab igas suuruses toite- ja automaatikakilpe. Nende tooteid kasutavad nii kinnisvaraarendajad kui ka tööstusettevõtted. Klinkmann tarnib Finnvolti kilpide jaoks erinevaid Chinti komponente. Finnvolt hindab eriti kõrgelt Klinkmanni kiireid tarneid, komponentide head saadavust ja konkurentsivõimelist hinda.

Lisaks kilpide tootmisele tegeleb Finnvolt ka raudteeseadmete hooldamisega.

„Klinkmann varustab meid põhiliselt Chinti komponentidega. Komponendid on hea hinnaga ja tarned kiired,” kiidab Finnvolt Oy tegevjuht Ville Karhila.

Kiire tellimine

Finnvolt esitab praktiliselt kõik oma komponentide tellimused Klinkmanni veebipoe kaudu. Tellimuste täitmise ooteajad on lühikesed.

„Klinkmann vastab väga kiiresti ja annab meile teavet toodete eeldatava väljasaatmisaja kohta. Tavaliselt toimub see sama päeva pärastlõunal või hiljemalt järgmisel päeval,” kirjeldab Karhila.

Parim saadavus turul

Karhila sõnul on Klinkmanniga lihtne koostööd teha ja ühendust saada. Tarned ja arved saabuvad üldjuhul ilma üle helistamata – täpselt nii, nagu eelnevalt kokku lepitud.

„Maailmas praegu valitsevat olukorda arvestades tõuseb Klinkmann kaupade saadavuse poolest eriti esile. Hetkel on ta saadavuse koha pealt tõenäoliselt turuliider. Tehniline tugi aitab meil lahendada kõiki võimalikke tehnilisi küsimusi,“ ütleb Karhila.

„Soovitan Klinkmanni kindlasti kõigile: meie konkurentidele, klientidele ja kõikidele teistele,“ sõnab Karhila naeratades.

Tutvu edulugudega